ÜRÜN FİLTRELEME

Nurse Harvey's Doğal Destek Ürünleri

Bir kadın anne olduktan sonra hayatın çok daha farklı bir yani ile tanışır. Daha önce hiç yaşamadığı duyguların yanı sıra bir yandan da anneliğin getirdiklerine ayak uydurmaya çalışır. Yenidoğan bebeği için verebileceği en iyi şey, anne sütüdür. Anneler anne sütünü artırma konusunda çok fazla araştırma yaparlar. Anne sütünü artıracak temellerin başında bol sıvı tüketimi gelir. Takviye edici ürünler de anne sütünü arttırmaya etkilidir. Nurse Harvey's emziren anneler için anne sütünü arttırmayı destekleyen şaselerle daha az kalori alarak sütünüzün artmasına destek olabilirsiniz. Nurse Harvey's emziren anneler için, aynı zamanda anne sütünü  bebeğin daha kolay hazmetmesini de sağlar. 

Yenidoğan bebeklerin en büyük sorunlarından biri de tıkanan bununları dolayısıyla nefes alamamalarıdır. Zor nefes alışverişi nedeniyle uykuları huzursuz ve kalitesiz geçer. Nurse Harvey's damlalar, nefes açıcı özelliği ile bebeklerinizin uykusuz gecelerini düzene sormanıza yardımcı oluyor. Nurse Harvey's damlalar, İçeriğindeki doğal yağlar nefes açma özelliğinin yanı sıra antibakteriyel özellik te taşımaktadır. 

Nurse Harvey's etkili olduğu bir diğer alan da çocuklarınız için bağışıklık sistemi güçlendirici şuruplardır. İçeriğindeki beta glukan, ekinezya, propolis ve kuş burnu, özellikle kış aylarında halsiz düşen çocuklarınızın daha sağlıklı kalabilmeleri için gereklidir. Bu bitkileri bir araya getirerek Nurse Harvey's bağışıklık sistemi güçlendirici şurupta buluşturduk ve çocuklarınızın kolaylıkla tüketebilmesi için lezzetlendirdik. 

Kış aylarında sık karşılaşılan rahatsızlıklardan biri de kuru öksürüktür. Çocuklar nedensiz yere öksürebilir. Pek çok nedeni olabilir ama en başında soğuk hava koşulları, kuruluk ve hava kirliliği gelir. Nurse Harvey's Kooh öksürük şurubu kış aylarında sıklıkla başvurduğunuz tedavi yöntemlerinden biri olacak. Farklı yöntemlerle öksürüğü kesmeye denemek zaman zaman başarılıdır ancak her zaman başarılı olamayabilir. Nurse Harvey's Kooh öksürük şurubu, kuru öksürüklerin azalmasına yardımcı olur.

Çocuklarımızın hastalıkları bitmez, ailelerin de endişesi. Nurse Harvey's şurup ve damlalar annelerin ve bebeklerin her zaman yanında. 

 

 Nurse Harvey's Anne ve Bebek Ürünleri

 

Bebekler için büyümenin yolu oldukça zorlayıcı. Doğduktan itibaren hızla gelişimi ilerleyen bebekler gelişimleri gereği her gün bir yeni sorunla karşılaşırlar. Bu onlar için kötü gibi görünen ancak sağlıklı gelişimlerini gösteren olumlu bir durumdur. Bu süreçlerde ailelere oldukça fazla iş düşer. Bebeklerin huzursuzluğunda onları rahatlatma çabaları yapmaları gerekenlerin en başında gelir. Bazı takviye ürünlerden destek alarak daha rahat bir ilerleme kaydedebilirler. Nurse Harvey's ürünleri bu amaç doğrultusunda, bebeklerin en zor gelişim süreçlerini rahatça atlatabilmelerine destek olmak için doğal olarak üretilmektedir.

 

Bebeklerin en huzursuz oldukları dönemlerden birisi diş çıkardıkları dönemdir. Oldukça huzursuz oldukları bu dönemde diş etlerinin hassasiyeti ile canlarının acıması, huzursuzluğunun en önemli nedenlerindendir. Nurse Harvey's diş jelleri, bebeğin diş etlerine masaj yapılarak uygulandığında kaşıntının rahatlamasına yardımcı olur. Özellikle yanma hissi bebeğin uykularını bölerek uyanmasına neden olabilir. Nurse Harvey's diş jelleri ile masaj yaparak bebeğinizin diş etlerinin yanma hissinin daha az yaşamasına yardımcı olabilirsiniz.

 

Bebeklerin gelişiminde önemli bir aşamada ilk iki aylık süredir. Anne karnında gelişimini sürdüren bebek doğduktan sonrada gelişimine devam eder. Gelişimin en önemli kısmı bağışıklık ve sindirim sistemindedir. Dolayısıyla ilk aylarında sindirim sorunlarıyla karşı karşıya kalabilir. Bu problemler bebekte kolik olarak adlandırılan yoğun gaz sancıları ile kendisini gösterir. Nurse harvey's bitkisel şuruplar, gaz sorununu gidermeye yardımcı olur.

 

Nurse Harvey's içerisinde yer alan dereotu ve kimyon, sindirimi kolaylaştırmaya yardımcıdır. Bu bitkiler aynı zamanda bağırsak spazmını da azaltmaya yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda sakinleştirici etkisi olduğu da bilinen kimyonun huysuzlanan bebekleri sakinleştirmek için kullanıldığı bilinmektedir. Nurse Hayvey's bitkisel şurupları bebeklere ve emziren annelere uygun ölçülerde vererek tüm bu sorunların azalmasına destek olabilirsiniz.

 

Nurse Harvey's gaz ve sindirim sorunları, vitamin eksikliği, bağışıklık sistemi ve hastalıkları, diş çıkartma, alt değiştirme ve pişik, rahat uyku ve nefes alma gibi kategorilerde bebeklere ve annelere özel çözümler sunar. Nurse Harvay's e ait ürünler ve çok daha fazlasını sayfamızda bulabilir, Farmasanal ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

Nurse Harvey's ürünleri 1 ürün bulundu - 1. sayfa
21% İndirim
Nurse Harvey's Bitkisel Liquid Colex 145 ml
27,50 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi