ÜRÜN FİLTRELEME

Nobel Doğal Destek Ürünleri 

Sadece çocukların değil, anne ve babaların da zaman zaman bağışıklık sisteminin zayıflayarak takviye vitaminlere ihtiyaç duyduğu olabilir. Kendimizi yorgun, halsiz, düşük enerjili hissettiğimiz zamanlarda keyfimiz de kaçar. Nobel vitaminler, bu zamanlarda kendinizi iyi hissetmeniz için yanınızdadır ve hızlı bir şekilde eski enerjinize dönmenize yardımcı olur.

Sindirim sisteminizi düzenleyen ve bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmeye yardımcı, probiyotik ve lif kaynağı olan aynı zamanda içerisinde A, B1, B2, B6, E, C vitaminleri içeren NBL probiotik GOLD, günlük kullanıma uygundur ve besin takviyesi olarak kullanıldığında tek başına ihtiyacınız olan pek çok vitamini barındırır. 

Sindirim sistemini düzenleyici bakterilerin içeriğini oluşturduğu NBL prototik optima, günlük kullanımla sindirim sistemi sorunlarından kurtulmanızı yardımcı olur. NBL probiotik optima ile düzene giren sindirim sisteminiz sağlıklı çalışırken kendinizi daha rahat ve hafif hissedersiniz.

NBL krill oil, omega bakımından oldukça zengindir. Kolesterolü düşünmesine yardımcı olması yanı sıra, kalp ve damar sağlığını da korumaya yardımcıdır. NBL  krill oil, antioksidan özellikli içeriğe sahiptir. 

Kadınların regl dönemleri sonrasında genital florayı oluşturan mikroorganizmalar arasındaki dengeyi sağlamaya yardımcı olarak üretilen NBL Gynobiotic sindirim sistemini de düzene sokmaktadır. 

Çocuklarınız için kullanabileceğiniz NBL balık yağı ise, günlük kullanımla çocuklarınızın omega 3 ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olur.

Nobel Anne ve Bebek Ürünleri

 

Bebeklerin özellikle ilk aylarında yoğun bir ilgiye ihtiyaçları vardır. Dikkat edilmediği durumlarda hastalık çocuklar için kaçınılmazdır. Özellikle kış aylarında hava değişimi ile beraber çocukların sıkça hastalandığını hepimiz biliriz. En sık karşılaşılan sorunun başında burun tıkanıklığı ve nefes almada zorluk yaşanması gelmektedir. Anneler için bakımı oldukça zor olan bu iki konu, bebeğin hırıltılı nefes alması, derin uykuya dalamaması veya rahat hareket edememesi ile kendini belli eder. Burnu tıkanık olan bir bebeğin rahat beslenememe ve dinlememe sorunları dolayısıyla kilo kaybına maruz kalabilir. Nbl fizyolojik serumlar bebeğin tıkanan burnunu açmaya yardımcı olarak hastalık sürecini daha rahat bir şekilde atlatmaya yardımcı olur.

 

Nezle, grip veya solunum yolu enfeksiyonları tedavi süreci zaman alabilir. Bu süreyi bebek açısından em az hasarla atlatmak için bazı çözümlere başvurulabilir. Bunlardan birisi de Nbl fizyolojik serumlardır. Rahat bir nefesin ilk adımı tıkanmış burnun temizlenmesiyle başlar. Kış hastalıklarının en belirgin etkisi, burun tıkanıklığıdır. Hasas olan bebekler en ufak bir durumdan bile etkilenerek hastalanabilir ve burunları tıkanabilir. Nbl fizyolojik serum kullanan anneler, bebeklerin nefeslerinin açılmaya yardımcı olduğunu gözlemlemişlerdir. 12'li paket halinde satılan Nbl fizyolojik serumlar, iyileşme sürecinde yanızdadır. Tıkanan gözeneklerin açılması için gerekli desteği verir.

 

Nbl fizyolojik spreyleri dilerseniz burun aspiratörüyle temizleme işlemi öncesinde yumuşatmaya yardım amacıyla da kullanabilirsiniz. Aşırı tıkalı burun, burun aspiratörüyle temizlenmek istenirse bebeğin canı yanabilir. Nbl fizyolojik serum yumuşatmaya yardımcı olması için burun aspiratörünü kullanmadan önce uygulanmalıdır. Dilerseniz sadece tıkalı olan burunda veya her iki burunda aynı anda uygulayabilirsiniz. Bebek için herhangi bir olumsuz yan etkisi olmayan Nbl fizyolojik burun spreyleri, oldukça kolay bir şekilde kullanılmaktadır. Bebeği rahatsız etmemesi için dikkatli bir şekilde kullanmak gerekmektedir.

 

Nbl fizyolojik burun damlası kullanımının bir yaşı yoktur. Burun tıkanıklığı, nefes almada zorluk, geniz akıntısı, öksürük, nezle gibi sorunlar yaşayan her yaştaki kişiler rahatlıkla kullanabilirler. Çocuklarda sıklıkla tercih edilmekle beraber ilerideki yaştaki çocuklarda da tercih edilirse kullanılabilir. Bebeğin sağlığı için ilk önce sağlıklı bir nefes alıyor olması gerekir. Bunun için de solunum yolunun tıkalı olmaması gerekir. Nbl fizyolojik damla, bebeğin burnuna damlatıldığında solunum yolunu ve genzini açarak nefesini rahatlatmaya ve uykusunu alan bebek huzurlu bir şekilde uyanmasına yardımcı olur. İyileşme sürecine destek olmak için Nbl fizyolojik damlalardan yardım alabilirsiniz.

 

Nbl fizyolojik serumları dilerseniz göz ve kirpik temizliğinde de kullanabilirsiniz. 12 li serum içerisinde çıkan damlaları açtığınızda tek seferde iki burun için de kullanabilirsiniz. Bir adet serum, iki burunu açmak için de yeterlidir. İçerisinde etkin madde olan sodyumklorür, bebeğe zarar vermemektedir. Tıkanmış burun gözeneklerini açmak için en etkili yollardan olan Nbl fizyolojik serumlar, aynı zamanda yumuşatarak burun içerisinde yara oluşumunu da engellemeye yardımcı olmaktadır. Bebeğiniz büyüyene kadar evinizde bulunduracağınız Nbl fizyolojik burun damlaları ile ihtiyaç duyduğunuz her an bebeğinizin sağlığına kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz.

 

Nobel ürünleri 1 ürün bulundu - 1. sayfa
37% İndirim
NBL İmmuno Formula 30 Tablet
105,00 ₺
65,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi