ÜRÜN FİLTRELEME

Nivea Parfümler ve Kolonyalar

Kişisel bakımda ve cilt bakımında uluslararası bir marka: Nivea. Tüketicilerin ihtiyaçlarını analiz ederek en yenilikçi çözümleri sunan Nivea, sunduğu yeni ürünleri ile de kullanıcılarının ihtiyaçlarına en uygun şekilde üretimini sürdürmektedir. 130 yıllık cilt bakim deneyimi olan ve dünyanın en modern araştırma şirketleri arasında yerini alan kuruluşlarla çalışan Nivea, yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünleri ile varlığını sürdürmektedir.

Kadın erkek her cinsiyet ve yaş grubuna hitap eden ürünlerinin başında bb kremler, deodorantlar, balsamlar gelmektedir. Gününüzün daha temiz ve fresh geçmesini sağlamaya destek olan Nivea ürünleri ile kendinizi daha zinde hissetmek mümkün. 

Bebekler için hassas bakım şampuanlarından yoğun bakım kremlerine, temizleme mendillerinden bebek yağlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi vardır. Duş keyfiniz Nivea ile çok daha eğlenceli bir hale gelebilir. Her cilt tipine göre geliştirilen duş şampuanları ve duş sonrası kullanılabilecek deodorantlarla kendinizi uzun süre duştan yeni çıkmış gibi hissetmenize yardımcı olur. Cilt bakım ürünleri günlük kullanıma özel olmanın yanı sıra bölgesel sorunları da gidermeye destek olması amacıyla üretilmiştir.

Yoğun bir günün ardından bayanlar için makyaj temizleme tam bir eziyettir. Nivea cilt bakım ürünleri ile daha eğlenceli ve daha sağlıklı bir şekle büründürmeye yardımcı olmak ise elimizdedir. Sadece makyaj değil, sabahları saç şekillendirmekte oldukça zor ve yoran bir işlemdir. Kullanım amacınıza uygun Nivea saç spreyleri ve Nivea saç köpükleri ile daha kısa sürede daha güzel sonuçlar almaya yardımcı olabilirsiniz.

Kişisel bakım önemlidir. Günlük bakımınızda kullanabileceğiniz Nivea ürünleri ile bakımlı görünmek ise çok kolay. Kuru havalarda erkek kadın hepimizin dudaklarında çatlama sorunu olabilir. Gidermek ise Nivea dudak kremleri, balmları ve lip  butterler çok da zor değil. Ayrıca her cilt tipine uyumlu tercih edilebilecek bb kremler ile de daha fresh bir görünüme sahip olmaya yardımcı olabilirsiniz.

Nivea Anne ve Bebek Ürünleri

 

Çocukluk yıllarımıza döndüğümüzde hepimiz koyu mavi renkli bir Nivea krem kutusu hatırlarız mutlaka. Bazen iğne kutusu olarak bazen de ihtiyaç doğrultusunda şekillenen. Annelerimiz atmaya kıyamazlardı ve evlerimizin bir eşyası oluverirdi bir anda. O günden bugüne Niveada pek çok şey değişti. Her geçen gün yeni bir ürün ile karşımıza çıkan Nivea, tüketicilerden ilham alarak ihtiyaçları çerçevesinde yenilikçi çözümler sunuyor. 130 yıllık deneyimi ile Nivea, geçmişten günümüze uzun bir yolculuğa sahip. Öyle ki sadece bizler değil, annelerimiz ve hatta ananelerimiz bir Nivea ürünü kullanmıştır mutlaka.

 

Bu deneyimi bebeklerinizin bakımında kullanmak ister misiniz? Nivea anne ve bebek ürünleri ile annelerin bebeklerin yanlarında. Bebeklerinize en güzel banyo keyfini yaşatmayı hedefleyerek ürettiği Nivea bebek şampuanları, bebeklerin hem saçları hem de vücutlarında kullanım için uygundur. Herhangi bir şekilde boya içermeyen Nivea bebek şampuanları, günlük olarak bakımı yapılan bebekler için özel olarak formüle edilmiştir.

 

Bebeklerinizin banyo keyfini tamamlayıcı Nivea ürünleri ile bakımı çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Banyo sonrası uygulayacağınız Nivea bebek yağları veya Nivea bebek losyonları yumuşacık bir cilde sahip olmalarına yardımcıdır. Ayrıca bebeklerinizin kuruyan veya tahriş olan cildine gerekli bakımı sağlamak için de Nivea bebek yağları ve bebek losyonlarını kullanabilirsiniz.

 

Bebek temizliğinde kullanabileceğiniz Nivea cilt temizleme mendilleri, kremli veya hassas ciltlere özel olarak farklı şekillerde üretilmiştir. Alerjik reaksiyona yatkın bebekler için Nivea hassas ciltler için ıslak mendillerden, kuru cilde sahip bebekler için de Nivea kremli mendillerden yardım alabilirsiniz.

 

Bebeklerim genel bakımı için başvuracağınız bir diğer ürün ise Nivea bebek bakım kremidir. Doğal içeriği ile bebeklerinizin genel bakımının her aşamasında kullanabileceğiniz Nivea bakım kremleri, uzun süre etkisini devam ettirir. 

 

Nivea Cilt Bakım Ürünleri

 

"Çünkü en değerli giysimiz cildimiz" sloganıyla yola çıkan Nivea, bu günkü başarısını senelerin verdiği tecrübesine ve cildimize verdiği değer ile müşterilerinden aldığı memnuniyete borçludur. Bugün bir Nivea ürününü kullanmayan yoktur, deodorantı, kremi, yüz temizleme jeli ve daha pek çok alanda sunduğu ürünlerle hayatımıza girmeyi başaran önemli markalardandır. Nivea, belli ürünlerle çıktığı bu yola, zaman içerisinde ihtiyaçlar ve çevrenin de yönlendirmesiyle beraber ürün yelpazesini genişleterek günümüzde de pek çok yeni ürüne öncülük etmektedir. İsminin verdiği güçle, piyasaya sunduğu yeni ürünler güvenle tedarik edilerek gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır. 

 

Niveanın piyasaya öncülük ettiği ürünlerin başında yaşlanma karşıtı anti-aging ürünler gelmektedir. Bu ürünler Nivea güvencesi ile seneler içerisinde kendini yenilemiş ve daha fazla ihtiyaca karşılık verecek düzeye ulaştırılması hedeflenmiştir. Nivea Q10 adı ile bildiğimiz anti-aging ürünler başta göz çevresi, dudak kenarı gibi alanlar olmak üzere kırışıklık oluşumunun yoğun olabileceği bölgelerde yoğun bir nemlendirme ile beraber ölü derinin harekete geçmesine yardımcı olan içeriğe sahiptir. Böylece bu alanlarda belli bir yaş üzerinde yoğun olarak belirginleşmeye başlayan kaz ayağı veya kırışık görünümünü engellemeye yardımcı olabilirsiniz. Nivea Q10 düzenli kullananlar tarafından olumlu yorumlar alarak memnuniyet sağlamaktadır. Cilt zaman içerisinde yorularak gerekli bakımın yapılmaması durumunda bazı istemediğimiz görüntüler oluşabilir. Bu nedenle kırışıklıkla karşı karşıya kalmasak dahi cildi harekette tutmak için belli bir yaştan sonra Nivea Q 10 kullanarak gerekli önlemler konusunda yardım alabiliriz.

 

Nivea markasının tercih edilen ürünlerinden olan deodorantlar da özellikle yaz aylarında sağladığı extra koruma ile ter kokusunu önlemeye yardımcı olmaktadır. Ter hepimizin kabusudur. Ter kokusu ile mücadelede ise kaliteli bir deodorant tercih etmezsek daha kötü kokulara veya kıyafetlerimizde sarı renkli görünümle karşıya kalabiliriz. Bu durum bizi ter kokusuna maruz kalmaktan daha zor bir duruma sokar. Nivea deodorantlar ter kokusunu önlemeye yardımcı içeriği ile gün boyu etkisini sürdürerek kendimizi enerjik hissetmemize yardımcı olur. Her duş sonrası veya güne başlarken kullanacağımız Nivea deodorantlarla 24 saate yakın bir etki görebilir ve kendimizi her daim fresh hissedebiliriz. Nivea farklı koku ve özellikteki sprey deodorantları ve roll-onları ile en zor zamanlarımızda yanımızdadır.

 

Cilt dediğimizde ilk önce yüzümüz aklımıza gelir. İnsanlarla diyalog sağlarken, kendimize aynadan baktığımızda ilk dikkat çeken yerimizin yüzümüz olması dolayısıyladır bu durum. Dolayısıyla cildimize ilk önce yüzümüzden bakmaya başlarız. Nivea yüz temizleme jelleri ile temizlediğimiz yüzümüz, ışıl ışıl ve sağlıklı bir görünüm kazanabilir. Cilt bakımının temeli temiz bir ciltten geçer. Bunun için de kullandığımız cilt temizleme ürünlerinin derinleme temizlik yapıyor olması önemlidir. Nivea yüz temizleme jelleri, cildi temizlemeye, ölü deriden arındırmaya ve cildi harekete geçirmeye yardımcı özelliğe sahiptir. Gün sonunda cildinizi Nivea yüz temizleme jelleri ile temizleyerek günün tüm yorgunluğunu cildinizden atmaya destek olabilirsiniz.

 

Nivea ürünleri kullanıcılarından aldığı memnuniyetle bugün Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanından kullanıcılarıyla buluşmaktadır. Cilt bakımında uzmanlaşmak için teknolojk yenilikleri de üretiminde uygulayarak oluşan ihtiyaçları tespit etmekte ve dünya standartlarında üretim gerçekleştirmek için çabalamaktadır. Cildinize bakarsanız siz karşılık olarak güzel bir görünüm verecektir. Çok daha fazlasına sahip olmak için ise Nivea cilt bakım ürünlerinden yardım alabilirsiniz.

Nivea Kişisel Bakım Ürünleri

 

Hikayesi 1911'e dayanan Nivea, cilt bakımı üzerinde her yaştan ve her koşuldan insan tiplerini analiz ederek cildin tüm yapısını incelemiş ve başta kremler olmak üzere deodorantlardan güneş kremlerine varan geniş bir ürün yelpazesi geliştirmiştir. Dünyanın dört bir yanından insanlar Nivea kişisel bakım ürünlerine güveniyor. Halen üretimini sağlamak için 50'den fazla kurumla beraber çalışan Nivea, Asyada ve Avrupada kendi laboratuvarlarını kurarak bir gün herkesin Nivea ürünlerine güvenebilmesini hedeflemektedir. Yüz, vücut, güneş, erkek, kadın ve bebek kategorilerinde yüzlerce ürünle kişisel bakma sağladığı katkıları senelerin tecrübesine ve yatırımlarına borçludur.

 

Nivea eskilerden beridir özellikle nemlendirme konusunda uzmanlığıyla geliştirdiği Nivea kremlerle pek çoğumuzun evinde yerini almıştır. Zaman içerisinde ihtiyaçlar çerçevesinde ürün yelpazesini genişleterek cildin ihtiyaç duyabileceği farklı onlarca alanda üretim sağlamaya devam etmektedir. Her ne kadar Nivea kremlerle adını duyursa da günümüzde sıklıkla tercih edilen ürünleri arasında yüz temizleme köpüklerinden güneş kremlerine, bb kremlerden dudak koruyuculara varan ürün seçenekleri mevcuttur. Bakımlı bir cilde sahip olmak için doğru analizler yaparak etkin çözümler sunmaya yardımcı olacak içerikte üretim yapmaya özen göstermektedir.

 

Gün bitiminde kendimizi ne kadar yorgun ve bitkin hissettiğimizi fark ederiz. Peki cildimizin de aynı şekilde yorgun düştüğünü hiç düşündünüz mü? Dış etkenlere yoğun bir şekilde maruz kalan cildimizin etkin bir temizlemeye ve arınmaya ihtiyaç duyduğunu unutmamalıyız. Nivea yüz temizleme köpükleri, cildinizi arındırmaya, sakinleştirmeye ve dinlendirmeye yardımcı olur. Kolayca uygulayarak cildinizde biriken makyaj kalıntılarından havadan bulaşan bakterilere kadar tüm izleri silmenize yardımcı olan Nivea yüz temizleme köpükleri cildinizi dinlendirmeye yardımcı olur. Makyajın yüzümüzde uzun süre kalması cildimizin nefes alamamasına ve gözeneklerin kapanmasına neden olabilir. Nivea yüz temizleme köpükleri yüzünüzün en ince detaylarına kadar temizlemeye yardımcı olmaktadır. 

 

Ağır makyajlar günlük olarak uygulandığında gözeneklerin tıkanması veya cildin ışıltısını kaybetmesi gibi sonuçlar verebilir. Özellikle yoğun bir kapama özelliği olan fondöten, pudra veya çeşitli kapatıcılar cildin nefes almasını engelleyebilir. Nivea BB kremler ise cildinize nem sağlamaya yardımcı olurken cilt renginizin de eşitlenmesine katkı sağlar. Diğer kapatıcılar gibi yoğun bir kapama özelliği olmadığından günlük makyaj için oldukça idealdir. Cildinize nem ve ışıltı kazandırmaya yardımcı olur. Nivea BB kremler cilde uyumludur ve uyguladığınız anda doğal bir görünüm ve ışıltı kazanmasına yardımcı olur. Nivea BB kremleri günlük olarak cildinizdeki renk eşitsizlikleri ve lekeleri kapatmaya yardımcı olması amacıyla tercih edebilirsiniz.

 

Nivea markasına ait özellikle yaz aylarında plaj çantalarımızın vaz geçilmezi olan güneş kremleri, yaz tatillerimizde en sık kullandığımız ürünler içerisinde yer almaktadır. Nivea güneş kremleri içeriği ile başarılı sonuçlar almak üzere ve güneşten ekstra bir koruma sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Cildimizin baş düşmanı olan güneşin zararlı ışınlarından korunmak için geliştirilen Nivea güneş kremleri, güneşe çıkmadan önce uygulanarak cildimizi bir kalkan gibi korumaya yardımcı olmaktadır. Yetişkinler için tercih edilebileceği gibi çocuklarımız için de özel olarak üretilen Nivea güneş kremlerinden faydalanabilirsiniz. 

 

Nivea Saç Bakım Ürünleri

 

Alanında 100 yılı aşkın bir süredir hizmet veren Nivea, kişisel bakım konusunda yaptığı başarılı çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettiren firmalardandır. Cilt bakımından saç bakımına, kişisel temizlik ürünlerinden bebek bakımına kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olması, Nivea markasının yenilikçi yapısı sayesinde mümkün hale gelmiştir. Sektöründe yakından izlenen ve ürünlerini günlük hayatımızın pek çok aşamasında tercih ettiğimiz Nivea, çalışmalarını hız kesmeden devam ettirerek lider markalar arasında yerini almaya devam etmektedir. Nivea ürünleri, oldukça geniş bir yelpazeye sahip olmasının yanı sıra sorun odaklı bulduğu çözüm destekleri ile de başarılı sonuçlar vermektedir. Herkesin hayatına belki de en az bir kere dokunmuş olmasını da buna borçludur.

 

Nivea denildiğinde ilk akla gelen ürün muhakak Nivea kremlerdir. Seneler öncesinde üretimine başladığı kremler, günümüzde halen beğeniyle kullanılmaktadır. Ancak çalışmalarını ve araştırmalarını hız kesmeden sürdüren Nivea, ürün yelpazesine başarı kazanmış ve tercihlerde en başlarda yer alan pek çok ürün eklemiştir. Bunlardan biri de Nivea saç şekillendirme kategorisinde yer alan Nivea hacim vermeye yardımcı saç köpükleridir. Güzel saçlar asla tesadüf olamaz sloganı ile üretimini gerçekleştirdiği saç ürünleri, saçları şekillendirmenin yanı sıra bakımına yardımcı olacak ürünlerden oluşmaktadır. Saçlarımızda istediğimiz görünümü sağlamak için ilk önce saç tipimizi tanımamız gerektiği düşüncesindedir.

 

Zor şekil alan saçlar çoğunlukla ince telli saçlardır. Zayıf ve güçsüz olması nedeniyle ne kadar uğraşırsanız uğraşın saçlarınız bir süre sonra görünümünü kaybedebilir. Ancak kuvvetli bir saç spreyi ile şeklini uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Nivea ekstra güçlü saç spreyi, zor şekil alan saçların uzun süre şeklini korumasına destek olur. Ayrıca içerisindeki besleyici maddeler ile saçlarınızı kurutmadan şekillendirmeye destek olur. Saçlarınızın 24 saat boyunca görünümünü korumasına katkı sağlar. Özel günlerinizde veya günlük hayatınızda saçlarınız sizi zor durumda bırakmasın. Nivea ekstra güçlü saç spreyleri, uğraşarak şekillendirdiğiniz saçlarınızın 24 saat gibi uzun bir süre aynı şekilde kalmasına destek olur.

 

Nivea markasına ait saç şekillendirme ürünlerinden bir diğeri de Nivea doğal bukleler saç köpükleridir. Kıvırcık saçlara sahip olanların en zorlandığı konular arasında saç şekillendirme gelir. Elektriklenen ve kabarık duran saçlarda bukleler de güzelliğini yitirebilir. Nivea doğal bukleler saç köpüklerinin en önemli özelliği, saçların doğal kıvırcıklığını belirginleştirmeye yardımcı olmasıdır. Elektriklenmeyi engellemeye yardımcı özelliği sayesinde, muhteşem buklelere ulaşmanıza destek olur. Kıvırcık ve zor şekil alan saçlarınızı doğal güzelliği ile özgürce serbest bırakmanıza ve havalı bir görünüm kazanmanıza katkı sağlar. Nivea doğal bukleler besleyici formülü ile saçlarınızın ışıltı kazanmasına da katkı sağlar.

 

Zor şekil alan saç türlerinden bir diğeri de hacimsiz saçlardır. İnce telli veya seyrek saçlar, ne kadar kabartılsa da bir süre sonra sönük hale gelecektir. Nivea volume hacim vermeye yardımcı köpükler ile saçlarınızı iki kat daha dolgun göstermeye katkı sağlayabilirsiniz. Elektriklenmeyen ve istediğiniz dolgunluktaki saçlarınız ile, tüm dikkatler saçlarınızda olsun. Nivea volume hacim vermeye yardımcı köpükleri saçlarınıza uygulayıp durulamadan şekil verebilirsiniz. Gün içerisinde çok daha hareketli ve dolgun saçlara sahip olarak saçlarınızı rahat bırakmanıza katkı sağlar. Nivea volume hacim veren köpükler formülü ile saçlarınızın parlak görünmesine de katkı sağlamaktadır.

Nivea ürünleri 146 ürün bulundu - 1. sayfa
Nivea Krem 75 gr
11,90 ₺
Nivea Krem 150 gr
18,90 ₺
Nivea Visage Çift Etkili Göz Makyaj Temizlemeye Yardımcı Jeli 125 ml
18,90 ₺
Nivea Black & White Erkek Roll-On - 50 ml.
17,90 ₺
Nivea Hassas Bebek Yağı 200 ml
24,90 ₺
Nivea Invisible Black & White Pure Spray Deodorant Bayan
16,90 ₺
Nivea Soft Vazo Nemlendirmeye Yardımcı Krem 200 ml
14,90 ₺
Nivea Baby Bakım Kremi 200 ml
23,95 ₺
Nivea Black&White Clear Roll-on Deodorant 50 ml
17,90 ₺
Nivea Baby Saç ve Vücut Şampuanı 750 ml
33,50 ₺
Nivea Mousse Yatıştırmaya Yardımcı Yüz Temizleme Köpüğü 150 ml
13,90 ₺
Nivea Q10 Power Spf 30 50 ml + Q10 Göz Kremi 15 ml
73,80 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi