ÜRÜN FİLTRELEME

Nosovak Medikal Ürünler

 

Bebekler doğdukları andan itibaren zorlu bir yaşam mücadelesi içerisine girerler. Dünyayı tanımanın yanı sıra büyüme ve hayat şartlarına uyum sağlama gibi nedenler minik bedenlerini yorar. Düzenli beslenme ve kaliteli bir uyku tüm bu mücadelenin devamlılığı için ilk faktördür. Ancak bebeklerin mışıl mışıl bir uyku uyuması için öncelikle koşulların buna uygun olması gerekir. Bu koşulların başında tok bir karın gelirken bunun yanı sıra rahat bir nefeste oldukça önemlidir. Nosovak setler, bebeğinizin burun temizliğinin sağlanmasının yardımcı olurken mışıl mışıl bir uyku için gereken şartları da hayata geçirmeyi desteklemiş olur.

 

Abfen farmanın senelerdir sağlıklı ve mutlu insanlar için sürdürdüğü çalışmalar sonucu bebeklerin en önemli sorunlarından olan burun tıkanıklığını çözmeye yardımcı olmak üzere ürettiği Nosovak setler oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Abfen farma ISO 13485 tabbi cihazlar kalite yönetim sistemleri ve CE belgeleri ile Avrupa standartlarında üretim sürdürmektedir.

 

Bebeğin burnunda biriken mukusu hortumun bir ucundan nefes yardımıyla çekilerek temizlemeye yardımcı olan Nosovak setler, yedek uçları ile uzun ömürlüdür. Böylece bir sefer aldığınız Nosovak setleri uzun süre kullanabilirsiniz. Nefesi açılan bebeğinizin düzenli uykusunu da beslenmesini de desteklemiş olursunuz. Sağlıklı bir bebek için rahat nefesin yeri doldurulamaz.

 

Bebeğinizin size ihtiyacı var. Hem de her zaman. Kendisini ifade edemeyen bebeğinizi ancak gözlemleyerek kontrol altında tutabilirsiniz. Bebeğiniz geceleri sık sık uyanıyorsa kontrol edecekleriniz içerisinde rahat nefes alıp almadığı da gelmelidir. Huzursuz bir bebek derin bir uykuya dalamayacağı için sık sık uyanacaktır. Ancak ona rahat bir nefes alması için yardımcı olursanız deliksiz uyumasına da destek olmuş olursunuz. Nosovak setler bebeğinizin uyku kalitesini arttırma konusunda yardımcınız olacak.

 

Nasovak ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi