ÜRÜN FİLTRELEME

Mustela Doğal Destek Ürünleri

Anneler hamilelik sürecinde sütlerinin bebeklerine yetip yetmeyeceği ile alakalı sürekli endişe yaşarlar. Annede yeterince süt olması sağlıklı bir emzirme süreci yaşamak için yeterli olmayabilir. Bazı kadınlarda genetik faktörler başta olmak üzere bir takım nedenlerden dolayı göğüs ucunda aşırı bir hassasiyet söz konusu olabilir. Bu durum annede süt olsa dahi bebeği emzirmek eziyet verici bir hale gelebilir. Bu tür durumlarda Mustela sooting comfort balm krem, göğüs ucundaki yaraları yatıştırır ve rahat bir emzirme süreci yaşamanıza yardımcı olur.

Memeye sürüldükten sonra temizlenmesine gerek kalmadan bebek emzirilebilir. İçeriğindeki rahatlamaya ve hırıltıları gidermeye yardımcı çam, biberiye, ıhlamur ve papatya bebek doğduğu andan itibaren kullanmaya uygundur. Hem bebekler hem de anneler için Mustela sooting comfort balm, doğal olması dolayısıyla da gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek bir üründür.

Mustela'nın anne ve yeni doğan bebekler için sunduğu doğal ve tamamen güvenilir ürün yelpazesini bilmeyen yoktur. Bu yelpazenin içerisinde Mustela çatlak kremlerinden bebek şampuanlarına kadar pek çok ürün yer alır. Özellikle yeni doğan bebeklerde aktif olarak tercih edilen Mustela ürünleri, anneleri de düşünerek onlar için de birbirinden faydalı ürünler sunmaktadır.

60 yılı aşkın bir süredir anne ve bebekler üzerine üretimini sürdüren Mustela, ürünlerinin doğallığını çeşitli laboratuvarlarda da onaylatarak güvencesini tescillemiştir. Anneler ve anne adayları, doğum yaklaştığında Mustela sooting comfort balm kullanmaya başlayarak şimdiden önlem alabilir, bebeğiniz doğduğu andan itibaren rahatlıkla emzirebilirsiniz.

Vücudunu koruyan, bebeğini seven anneler ve anne adayları, Mustela ürünleri ile tanışmak için hiçbir zaman geç değil.

 

Mustela Parfümler ve Kolonyalar

Bebeklerinizin ciltlerine bir anne eli hassaslığında bakım yapmaya ne dersiniz? Mustela, 65 yıllık tecrübesini bebeklere hassas dokunuşlarda kullanıyor ve bebeklerin gelişimlerine huzurlu bir dokunuşla katkı sağlıyor. Eşsiz kokusuyla, rahatlatıcı özelliği ile ve duygulara hitap edebilen ürünleri ile anne ve bebek arasındaki bağın da kuvvetlenmesine yardımcı oluyor.

Mustela, anne adayları, anneler ve bebekler için geliştirdiği ürünleri ile ilk anınızdan itibaren her anınıza özel destekler sunuyor. Doğal olması dolayısıyla güvenle kullanılabilen Mustela ürünleri, her geçen gün daha doğal olmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir. 

Hamile kaldığınız andan itibaren oluşabilecek cilt çatlaklarını önlemek için kullanabileceğiniz cilt çatlak kremleri, vücut nemlendirme ve destek bakım kremleri ile hamilelik gibi anne ve bebek açısından özen gerektiren bir süreci kolaylıkla atlatabilmenize yardımcı olur. 

Bebekler ve çocuklar için hijyen, banyo ve banyo sonrası nemlendirme ürünleri ile doğal yollardan bebeklerin bakımına yardımcı olmaktadır. İçerisinde kimyasal barındırmaması yenidoğan bebeğinizde bile güvenle kullanabilmenizi sağlar. Bebeklerinizin ciltlerini korumanın yanı sıra güzel bir kokuya da sahip olmalarına destek olursunuz. Ayrıca farklı cilt tipleri için de hazırlanan özel formülleri ile bebeğinize uygun Mustela bakım ürününü tercih edebilirsiniz.

Bebekleriniz için bakımı bunların yanı sıra bez değiştirme, güneş koruma ve güneş sonrası koruma olarakta gruplanan Mustela bebek ürünleri, bebeklerinizin ciltlerini her anlarında düşünüyor. Mustela güneş kremi ve güneş sonrası bakım kremi, UVA ve UVB ışınlarını bebeklerin hassas ciltlerini korumak için tercih ederek güneşin zararlı ışınlarından en az zararla kurtulmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Mustelanın bebekler için ürettiği Mustela Musti eau de soin zararlı maddesiz bebek parfümü, bebeklere az miktarda uygulandığında yoğun bir etki gösterir. Mustela musti bebek parfümünün zararlı maddelerin olmaması, gönül rahatlığıyla kullanılabilirliği getirmektedir. Bebeklerinize bebek kokusu sürerek veya dilerseniz kendiniz de bu kokudan kullanarak bebeğinizden ayrı kaldığınız her anınızda yanınızdaymış gibi hissetmenize yardımcı olur. 

Mustela Anne ve Bebek Ürünleri

 

Bebekler anne karnında amniyo adı verilen bir sıvı içindedirler. Bu sıvı bebekler için hayat niteliğindedir. İçerisinde bebeğin beslenmesi ve gelişmesi için gereken tüm besini barındıran bu sıvı doğumla beraber bebekten arınır. Dış dünya ile temas eden bebeğin hassas cildinin korunması için bu aşamadan sonraki görev ise annededir. Ve annelerin gözleri arkada kalmasın diye Mustela bebek bakım ürünleri tüm doğallığı ile kullanıcılarına sunulur.

 

Mustela uzun yıllardır süren bebek cildi uzmanlığı ile yeni gelişmeleri yakından takip ederek ürünlerine katar. Alanında profosyonel sağlık ekipleriyle çalışan Mustela, ürünlerini bebek cildini yakından tanıyarak üretip en uygun bakımı sunar.

 

Bebeğinizin ilk banyosu sizin için eşsiz bir tecrübedir. Unutulmaz hatıralar bırakacak bu anlarda bebeğiniz için en iyisini istemek en doğal hakkınızdır. Mustela bebek şampuanları tamamen doğal içeriği ile bebeğinize daha nazik bir dokunuş ile yaklaşır. Bebeğinizin huzurlu bir uykuya geçmesi ancak bebeğin cildinin rahatlamasıyla sağlanabilir. Mustela Stelatopia kremlerle banyo sonrası yapacağınız masajlar bebeğiniz rahatlatmaya yardımcı olur.

 

Mustelanın önem verdiği alan bebeklerle sınırlı değildir. Anneler için de ürünleri bulunan Mustela, özellikle hamilelik süreci sonrası en çok karşılaşılan sorunlardan olan çatlaklarla mücadelede oldukça etkilidir. Mustela çatlak kremi, hamileliğin ilk ayları itibariyle kullanmaya başlanarak gerilen cilt derisinin yumuşayarak çatlamasını engellemeye yardımcı olur. Mustela çatlak kremini doğuma kadar kullanmanız doğumun cildinizde oluşturacağı tahribatı en aza indirgeme konusunda oldukça desteği vardır.

 

Bebeğinizin bakımını Mustela ıslak mendiller ve diğer Mustela ürünleri ile tamamlayarak cildinin sağlığını ve ilk günkü hassaslığını korumaya yardımcı olabilirsiniz. İçeriğinde herhangi bir kimyasal kullanılmadan üretilen Mustela ürünleri doğallığını buna borçludur. Anneler de bu yüzden Mustelaya güvenirler.

 

Mustela Cilt Bakım Ürünleri

 

Bir bebek dünyaya geldiğinde onunla beraber pek çok ihtiyacı da doğar. Bebek bakımı emek, özen ve hassasiyet ister. Günümüzde bunu sağlamak için pek çok ürün sunulmaktadır. Ancak her markaya güvenerek bebeğimizde kullanmak doğru değildir. Bebek bakımında dünya tarafından kanıtlanmış markalardan olan Mustela, güvenle kullanabileceğiniz bebek ve anne bakım ürünleri sunmaktadır. Bebeğin doğduğu andan itibaren hijyeninden bakımına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Mustela, yetişkinler için de sunduğu pek çok ürünle kişisel bakım alanında da tercih edilmektedir. Cildinize bir bebek hassasiyetinde yaklaşacak ürünler sunar. 

 

Cildimizi korumak aslında sandığımızdan çok daha kolay. Bazı tedbirler alarak cildin ilk günkü tazeliğini korumaya destek olabiliriz. Bunun için ilk aşama detaylı bir cilt temizliği. Mustela stelatopia cleansing temizleme kremleri ile cildinizi kolay bir şekilde temizleyerek gözeneklerinizin nefes almasına yardımcı olabilirsiniz. Dilerseniz Mustela stelatria cleasing temizleme jelleriyle daha derin bir temizlik yapabilir ve en ince çizgiler içerisinde biriken günün izlerini kolayca silmeye yardımcı olabilirsiniz. Mustela stelatria cleasing temizleme jellerini yüzünüze hafif dokunuşlarla uygulayarak duruladığınızda cildinizde oluşan rahatlamayı hissedebilirsiniz. Tüm cilt tipleri için uygun olan Mustela stelatria cleasing temizleme jelleri, içeriği ile cildi harekete geçirmeye de katkı sağlamaktadır.

 

Cilt temizliği sonrasında uygulanabilecek nemlendirici kremlerle cildin nem kazanması ve elastikiyetini sağlamaya yardımcı olunabilir. Mustela Stelaprotect Face Cream ile yumuşacık bir cilde sahip olmak için gerekli temelleri atmaya katkı sağlayabilirsiniz. Cildimiz dönem dönem aşırı bir hassasiyete sahip olabilir. Bu dönemlerde özel bir bakım yapmak, standart bakımlara ilave olarak ekstra bir ilgi göstermek önemlidir. Mustela Stelaprotect Face Cream, hassas cildinize en nazik bakımı sağlamaya yardımcı olur. Böylece cildin tüm yükünü kolayca atlatmasına ve hızla toparlanmasına destek olabilirsiniz. Cildin kusurlarını kapatmak mükemmel bir cilde sahip olmanın önemli bir adımıdır. Mustela Stelaprotect Face Cream ile bu adımı atmaya katkı sağlayabilirsiniz.

 

Cildi korumanız gereken bir diğer alan da güneş ışınlarıdır. Güneş ışınlarının vücudumuza faydaları saymakla bitmez. Ancak bu yararlı ışınların yanı sıra zararlı ışınları da olabilir. Bu durumda cildimizin zarar görmemesi için bazı tedbirler almamız gerekir. Mustela güneş losyonları ile güneşe çıkmadan önce cildimizi korumaya almaya yardımcı olabiliriz. Denize veya havuza girmediğimiz sürece etkisini devam ettirecek olan bu koruma, güneş dolayısıyla oluşabilecek cilt sorunlarını önlemek açısından önemlidir. Ayrıca günün sonunda uygulayacağımız Mustela güneş sonrası spreyler ile cildimizin tamamen arınmasına yardımcı oluruz. Böylece güneşten korkmadan rahat bir yaz geçirmemiz için gerekenlere katkı sağlayabiliriz.

 

Mustela güneş kremleri sadece yetişkinler için değildir. Bebekler için özel üretilen serisi ile bebeklerimizi de korumaya katkı sağlamış oluruz. Mustela bebek güneş spreyini bebeğimizi güneşe çıkartmadan bir süre önce uygulamamız gerekmektedir. Oldukça yüksek bir koruma etkisine sahip olan Mustela bebek güneş spreyleri, yaz aylarında bebeğiyle dışarı çıkmak veya tatile gitmek isteyenler için özel formülüyle etkili bir koruyucu görevi üstlenir. Bebeğinizin ilk aylarından itibaren güvenle kullanabilmeniz için gerekli testlerden geçirilmiştir. Cilde zarar vermemesi, hassas ciltlerde bile rahatlıkla kullanıma yardımcı olmaktadır.

Mustela ürünleri 55 ürün bulundu - 1. sayfa
23% İndirim
Mustela Arnica Gel (Arnika Jel) 100 ml
159,90 ₺
121,70 ₺
19% İndirim
Mustela Protection Lotion Spf 50+ Güneş Losyonu 200 ml
259,90 ₺
208,95 ₺
15% İndirim
Mustela Protection Lotion Spf 50+ Güneş Losyonu 100 ml
189,90 ₺
159,85 ₺
8% İndirim
Mustela Merhaba Bebek Çantası (Bebek Bakım Seti)
536,60 ₺
491,20 ₺
8% İndirim
Mustela Stretch Marks Prevention Cream Çatlak Öncesi Kremi 150 ml
339,90 ₺
311,20 ₺
8% İndirim
Mustela Stretch Marks Recovery Serum Çatlak Serumu 45 ml
289,90 ₺
265,40 ₺
8% İndirim
Mustela Stretch Marks Prevention Oil Çatlak Öncesi Yağı 105 ml
229,90 ₺
210,50 ₺
8% İndirim
Mustela Stelatopia Emollient Balm 2 Li PAKET Kuru Ve Atopik Cilt
345,80 ₺
316,60 ₺
8% İndirim
Mustela Stelatopia Cleansing Gel 200 ml
121,64 ₺
111,40 ₺
8% İndirim
Mustela Çok Hassas Ciltler İçin Durulama Gerektirmeyen Sıvı 300 ml
164,90 ₺
150,85 ₺
8% İndirim
Mustela Çok Hassas Ciltler İçin Jel Şampuan 300 ml
150,93 ₺
138,20 ₺
8% İndirim
Mustela Stelatopıa Emollient Face Cream 40 ml
99,90 ₺
91,50 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi