ÜRÜN FİLTRELEME

Milupa Bebek Mamaları

Ek gıdalarla tanışan bebeğinizin yavaş yavaş bir damak tadı oluşmaya başlar. Siz daha minik bebeğinizin ne zaman doğduğunu fark bile etmeden, bir bakarsınız ki bebeğiniz meyve seçmeye başlamış bile. Bu kadar hızlı büyüyen ve gelişen bebeğinizin elbette ki ihtiyaçları da aynı oranda hızlı bir şekilde gelişecek ve daha farklı tatlarla tanıştıkça zevkini daha net şekilde belli etmeye başlayacaktır. Milupa Kavanoz Mamaları ve Meyve Püreleri bu zevkin oluşmasında annelerin en önemli yardımcısıdır.

Bebeğinizi beslerken yedirdiğiniz meyve pürelerinde doğallığı ve katkı maddesi olmayan ürünleri tercih ederek sağlıklı bir şekilde gelişmelerini sağlayabilirsiniz. Dört mevsimi yaşayan memleketimizde her türlü meyve yetişmektedir. Ama bu meyvelere her zaman ulaşma şansımız olmayabilir. Milupa sizler için bu meyve pürelerini mevsiminde toparladı ve bebeklerinize tattırmanız için kavanozlara doldurdu. Milupa, organik gıda destekçisi olarak, üretiminde kullandığı tüm meyvelerin organik olmasına dikkat ederek Kavanoz Mamalarında bu ilkeden yılmadan hareket etmiştir.

Bebek beslenmesine gösterdiği özeni bebeğin gaz problemi ve emziren annenin sütünü arttırması için de gösteren milupa, rezene çaylarını hem annelerin hem de bebeklerin kullanımına sunmaktadır. Anneler düzenli olarak milupa rezene çaylarından kullanarak sütlerinin artmasına katkı sağlayabilir. Bebeklerinizin ise, milupa rezene çaylarından tüketmelerini sağlayarak gazlarını daha rahat çıkartmalarına katkı sağlamış olursunuz.

Milupa gece çayları ise bebeğiniz rahat bir uyku çekmesi için uyku saatinden önce verebileceğiniz çaylardır. Gece çayları, içeriğindeki bitkiler sayesinde bebeğin huzurlu bir gece geçirmesini ve mışıl mışıl uyumasına katkıda bulunur.

Bebeklerinizin ek gıdaya geçiş sürecinin yanı sıra anne sütü alamayan bebekleriniz için ürettiği Aptamil Bebek Mamaları ile de bebeğinize verdiğiniz değeri göstermenizin en kolay yoludur. Sağlık kuruluşlarına danışarak verebileceğiniz Aptamil Devam Sütleri, bebeğinizin gelişimi açısında gerekli olan vitamin ve minerallare sahiptir.

Bebeğinizin gelişiminin her anında Milupa Aptamil 1, Milupa Aptamil 2, Milupa Aptamil 3, Milupa Aptamil 4, milupa rezene çayları ve milupa gece çayları ile yanınızda.

Annelerin en değerli varlıkları bebekleridir. Küçücük elleri, hayatı henüz anlamayan ifadeleriyle bebeklerine baktıkça daha çok anne gibi hissederler kendilerini. Bebekleri için en iyisini yapmak isterler her zaman. Bunun için en iyi başlangıç, anne sütüdür. Anne sütünün yoğun olması, bebeğin karnının tok olması için en önemli unsurlardandır. Anne sütünü arttırmanın yolu da en başta annenin sağlıklı beslenmesi, düzenli uyuması ve bol su tüketmesinden geçer. Ancak bunları her zaman sağlayamıyorsak Milupa Still - Tee veya Lactamil imdadınıza koşar. Bol bol anne sütü alan bebekler daha keyiflidir ve enerjilerini yalnızca büyümeye harcarlar. 

Bitkiler aslında hayatımızın tüm evrelerinde varlar. İçerisinde pek çok mucizeyi barındıran bazı bitkilerin ise tedavileri destek amaçlı tercih edildiği de oldukça çoktur. Annelerin bebeklerinin gaz sorunlarını giderilmesine yardımcı olmak veya anne sütünü arttırmak için tercih ettikleri rezene ve kimyon, sakinleştirmeye yardımcı özelliği ile anason ve melisa bir araya gelerek Milupa Still - Tee'da buluştu. Annelere en kolay kullanım şekli ile sunuldu. Milupa Still - Tee ile sadece anne sütünü arttırmaya destek olmaz, aynı zamanda anne sütünün bebekte gaz oluşturmasını da engellemeye yardımcı olur. Böylece aynı zamanda bebeğin huzurlu olmasını da sağlayabilirsiniz. Yok denecek kadar az kalorisi ayrıca bir artı olan Milupa Still-Tee fit kalmak isteyen anneler için de vaz geçilmez bir beslenme sunar.

Lactamil emziren anne içeceği, içeriğindeki protein ve karbonhidratlarla annelerin öğünlerini kaliteli besinlerle desteklerken bir yandan da kaliteli süt üretmelerine yardımcı olur. İyi beslenen annelerin sütleri bebekleri için daha besleyici olur. Milupa, anneler için bu güzel ürünü bebeklerinin gelişiminden endişe duyan annelerin endişelerini gidermeye yardımcı olur. Lactamil içen anneler huzurlu, anne sütüyle iyi beslenen bebekler ise sağlıklı olurlar.

Bebeklerin belli bir yaşa gelene kadar vitaminlerini sadece anne sütünden almaları gerekir. Dışarıdan takviye almaları henüz çok küçük oldukları için mümkün olmayan bebeklerin anne sütü içerisindeki vitaminle bağışıklık sistemlerini güçlendirmeleri gerekir. Bu nedenle annelerin beslenmelerine ekstra bir özen göstermeleri sadece kendi sağlıkları için değil, bebeklerinin sağlığı için de şarttır. Milupa Lactamil kuşburnu çayı, hem annelerin hem de bebeklerin pek çok vitamin ihtiyacını karşılamaya destek olan içeriği ile daha sağlıklı olmanıza katkı sağlar. Lactamil kuşburnu çayı, özellikle C vitamini açısından oldukça zengindir. İhtiyaç duyduğunuz C vitaminini sağlamayı desteklerken soğuk kış aylarında bağışıklık sisteminizi de kuvvetlendirmeye yardımcı olur.

Milupa sadece annelerin değil bebeklerin de yanında. Lactamil anne içecekleri, Still-Tee ve kuşburnu çayları bebeklere ihtiyaçları olan protein ve vitamini sağlamak için anne sütünü arttırmaya yardımcı olarak bebeğinizin gelişimine destek oluyor.

 

Milupa ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi