ÜRÜN FİLTRELEME

Mamsel Doğal Destek Ürünleri

Size hem cilt sağlığınız için hem saç bakımında hem de bebeklerinizin ciltlerinde oluşabilecek kızarıklıkların önlenmesi için güvenle uygulayabileceğiniz tamamen doğal bir üründen bahsetsek ne düşünürdünüz. Hepimizi cezbedecek bu özellikler Mamsel badem yağı ile sandığınızdan daha kolay. İçerisindeki badem yağı, pek çok soruna tek seferde çözmenize yardımcı olmaktadır.

Bebekler, doğduklarında anne karnında beslendikleri sıvı ile temasları kesileceğinden zamanla ciltleri kuruyarak sertleşebilir. Mamsel badem yağı ile bebeklerinize masaj yaparak hassas ciltlerine zarar vermeden bakım yaparken bebeklerinizin yumuşacık bir cilde sahip olmasına da yardımcı olabilirsiniz. 

Badem yağının diğer faydalarından kısaca bashedecek olursak; mesela saçınıza badem yağı uygulayarak yumuşacık ve ışıl ışıl saçlara sahip olabilir, saç derisi problemlerini gidermeye yardımcı olabilirsiniz. Cildinizde de aynı etkiyi gösterecek olan Mamsel badem yağı, hassas ciltlerin onarılmasından oluşan kızarıklıkların giderilmesine kadar pek çok alanda size destek olur.

Mamsel'i anneler için sunduğu bir diğer güzellik te annelerin doğumdan sonra sıklıkla tercih ettikleri bitki çaylarındaki pek çok içeriği aynı anda barındıran Mamsel Still-Tee'dir. Stil-tee çaylarının tüm etkilerini içerisinde barındıran Mamsel Still-tee, bu bitki özleri ile annelerin sütlerini artırmaya yardımcı ve bebeklerde rahatlamaya yardımcı özelliğe sahiptir. 

Bazı anneler sütlerinin bebeklerine yetmeyeceği endişesini taşırlar. Ya da annelerin yediklerinde gaz yapıcı gıdalar var ise, bebek anne sütünü aldığında bundan etkilenebilir. Mamsel Still-tee bu etkiyi en aza indirmenize yardımcı olmaktadır. 

Eşsiz olan anne sütü içerisinde yer alan vitaminler hiçbir farklı besinde yer almamaktadır. Mamsel Still-tee, bebekleriniz için en iyisi olan anne sütünü arttırmaya yardımcı etkisinin yanı sıra aynı zamanda içeriğindeki doğal bitkilerle rahatlamaya yardımcı etkiye de sahiptir.

Mamsel badem yağı ve Mamsel Still-tee gibi ürünleri ile Mamsel annelerin ve bebeklerin mutluluğu için elinden geleni yapar.

 

Mamsel Anne ve Bebek Ürünleri

 

 

Anne sütünün bebekler açısından önemini bilerek hareket eden Mamsel ilaç, çalışmalarının her aşamasında bebeğin daha fazla anne sütü almasını kaynak alarak hareket etmektedir. Bebeğe ilk 6 ay sadece anne sütü verilmesinin oluşabilecek kronik hastalıkların azaltmaya yardımcı olduğunu bilen Mamsel üreticileri, bebeğin anne sütü almasına nasıl katkı sağlanır sorusuna cevap olarak üretimini sürdürmektedir. Başta Mamsel steel tee, iyi geceler çayı, rezene çayı ve Mamsel kremler olmak üzere bebeğin daha fazla anne sütü alabilmesine yardımcı üretimler sürdürmektedir. 

 

Mamsel ilacın ilk hedefi insanların sağlığıdır. Probiyotiklerin sindirim ve bağışıklık sistemine olumlu etkilerini bilen ve bu doğrultuda hareket eden Mamsel ilaç, özellikle bebeklerin probiyotiklerden faydalanması için çalışmalarını hızla sürdürmektedir. Bebekler için anne sütü önemlidir ancak her bebek o kadar şanslı olmayabilir. Annelerdeki en büyük endişe anne sütünün yetersiz gelmesidir. Mamsel steel tee anne sütünün artmasına yardımcı olan bitkisel içeriğe sahiptir. 

 

Mamsel'e ait bir diğer ürün de Lanostill kremlerdir. Kadınların hamilelik döneminde ve doğumdan sonraki günlerde yaşadıkları hassasiyetlerden biri meme uçlarının aşırı hassas olması, yara veya kanama ile karşılaşılmasıdır. Lanostill kremler kolayca sürülür ve cilt tarafından çabucak emilir. Su bazlı olması yapışkan bir his uyandırmaz. İçeriğindeki hamamelis onarıcı etkisi ile cilt yaralarının ve meme ucu çatlaklarının giderilmesine yardımcı olur. 

 

Mamsel Lanostill kremler, allontoin içeriği ile hücre yenilenmesine katkı sağlar. İçeriğindeki E vitamini, hücre yenilenmesini artırıcı etki gösterir. Emzirme öncesinde ve emzirme süresince kullanılması, sağlıklı bir emzirme süreci geçirmek açısından önemlidir. Annelerin bebeklerini canları yanmadan emzirmeleri sağlıklı bir emzirme süreci geçirmelerine en olumlu etkilerdendir. 

 

Hamileliğin son dönemlerinden itibaren tüm emzirme sürecinizde kullanmanız tavsiye edilen Mamsel Lanostill kremleri hamilelik esnasında oluşan çatlakların onarılmasında veya genel cilt sorunlarınızın çözümlenmesinde de yardımcı olarak kullanabilirsiniz. Mamsel ürünlerine uygun fiyatlara sahip olmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mamsel ürünleri 1 ürün bulundu - 1. sayfa
60% İndirim
Mamsel Still-Tee Emziren Anneler İçin 200 gr
17,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi