ÜRÜN FİLTRELEME

Listerine Kişisel Bakım Ürünleri

 

 

Listerine modern tıbbın başlangıcına denk gelen 1930'lu yıllara dayanan bir geçmişe sahiptir. Çıkış amacı ameliyathanelerde dezenfektan olarak kullanılmak olan Listerine, günümüzde ağız ve diş bakımı alanında kullanılmaktadır. Amacı diş fırçalama süreci sonrası bakımı destekleyerek ağız hijyenini daha üst seviyelere getirmektir. Dünya çapında bir milyardan fazla insan tarafindan kullanılan Listerine günlük bakıma yönelik önerileriyle farklı kullanım amaçlarına yönelik çözümler geliştirmiştir. En hassas dişlerde ve diş etlerinde bile etkili olarak kullanılabilen Listerine Zero içerisinde alkol barındırmaz ve herkesin gönül rahatlığıyla kullanabilmesini hedefler.

 

 

Çoğumuz sadece diş fırçalamanın ağız bakımı için yeterli olduğunu düşünürüz. Ancak ne kadar düzenli olarak dişlerimizi fırçalasakta ağzımızda biriken bakterilerden arınmamız için yeterli olmayabilir. Dişler ağız bölgemizin sadece %25 ini kaplar. Diş fırçalama işlemi ile dil ve damak gibi ağzın diğer bölgelerini kaçırmış oluruz. Listerine ağzınızın tüm bölgelerine ulaşarak diş fırçalama esnasında kaçırdığınız noktalarda dahi hijyen sağlamanıza yardımcı olur. Günlük bakıma yönelik hazırlanan Listerine, ağız içerisindeki plağı yok etmeye yardımcı olarak diş fırçasının erişemediği bölgelerdeki bakterilere erişerek temizlenmesine yardımcı olur. Dil, ağız duvarları ve diş eti hattı gibi diş fırçasıyla temizlenmeyen bölgelerde temizlik sağlamaya yardımcı olarak gerekli hijyeni kazanmaya katkı sağlar.

 

Listerine ait en yeni markalardan olan Listerine advancet white, dişlerinizi fırçalamaya göre daha kuvvetlendirmeye ve beyazlatmaya katkı sağlar. Kendine güvenen insanların en belirgin özelliği sıkça gülümsemeleridir. Ancak dişlerimiz yeterince beyaz değilse gülümsemekten kaçarız. Listerine advancet white, gülümsemenize ayrı bir ışık katarak kendinize olan güveninizi kazanmanıza yardımcı olur. Benzersiz formülü lekelere karşı savaşmanıza ve dişlerinizdeki renk sorununu çözümlemeye yardımcı olmaktadır. Düzenli kullanıldığında 2 hafta gibi kısa bir sürede fark edilir bir beyazlık kazanmanıza yardımcı olur. Listerine advancet white içerisinde yer alan üç farklı yağ ile dişlerinizi temizlemeye yardımcı olurken dişlerinizde doğal bir beyazlık kazanmanıza da yardımcı olur.

 

Daha hafif bir tada sahip olan Listerine zero, alkol barındırmaması dolayısıyla güvenle kullanılabilir. Diş minesini güçlendirici özelliği sayesinde ağız içerisindeki plağın yok olmasına ve ağızın hijyen kazanmasına katkı sağlar. Listerine zero uzun süre ferah bir nefese sahip olmanıza da yardımcı olur. Gün içerisinde tükettiğimiz gıdalar ve özellikle asitli içecekler ağzımızda kötü kokuların oluşmasına neden olabilir. Listerine zero, nefesimizin kötü kokulardan arınarak hoş ve temiz bir kokuya sahip olmasına katkı sağlar. Hafif nane aroması ve içerisindeki çeşitli yağlar diş minesini kuvvetlendirip bir yandan da uzun süre ferah bir nefese kavuşmanızı destekler.

 

Listerine ürünlerinin oldukça kolay bir uygulaması vardır. Ağıza alınarak gargara şeklinde kullanılması ve yutulmaması gerekir. Diş fırçalama sonrasında Listerine gargara ile diş fırçasının ulaşamadığı bölgelerde derinlemesine bir temizlik ve hijyen kazanmaya katkı sağlayabilirsiniz. Listerine gargara, birkaç dakika ağız içerisinde uygulandıktan sonra çıkartılmalıdır. Sonrasında suyla durulamaya gerek bulunmaz. Listerine uygulanırken ağız içerisindeki  kalıntıları toparlar ve çıkartıldığında içerisinde biriken kalıntılar da çıkartmış olursunuz. Listerine he diş fırçalama sonrasında uygulanabilmektedir.

Listerine ürünleri 12 ürün bulundu - 1. sayfa
Listerine Cool Mint Ağız Gargarası Nane Aromalı 500 ml
29,85 ₺
Listerine Cool Mint Ağız Gargarası Nane Aromalı 250 ml
17,90 ₺
Listerine Total Care Ağız Bakım Gargarası Ferah Nane 250 ml
19,30 ₺
Listerine Cool Mint Hafif Tat Ağız Gargarası 250 ml
15,40 ₺
Listerine Diş Eti Koruması Hafif Nane Ağız Gargarası 250 ml
19,30 ₺
Listerine Stay White Serinletici Nane Ağız Gargarası 250 ml
19,30 ₺
Listerine Total Care Zero 6 Etki 1 Arada 500 ml
20,95 ₺
Listerine Advanced White Beyazlatıcı Gargara 250 ml
9,95 ₺
Listerine Advanced White Beyazlatıcı Gargara 250 ml 3 ADET
29,85 ₺
Listerine Cool Mint Ağız Gargarası 250 ml + Vanilya Sütü Duş Jeli 250 ml
19,90 ₺
Listerine Cool Mint Ağız Gargarası 250 ml + Akdeniz Çileği Duş Jeli 250 ml
15,50 ₺
Listerine Cool Mint Ağız Gargarası 250 ml + Beyaz Şeftali ve Nektarin Duş Jeli 250 ml
19,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi