ÜRÜN FİLTRELEME

Le Petit Marseillais Kişisel Bakım Ürünleri

 

Her cildin kendine özgü bir kokusu vardır. Peki cildinizin Akdeniz doğasından gelen mis gibi kokularla zenginleştirmek istemez misiniz? Le Petit Marseillais ürünleri yumuşacık bir cilde kavuşmanıza yardımcı olurken kendinizi Akdeniz'in eşsiz doğasında gezinir gibi hissetmenize de katkı sağlamaktadır. Geleneksel Marsiyla sabunundan ilham alınarak üretilen Le Petit Marseillais sabunları görerek değil koklayarak sabun satın alma düşüncesinden yola çıkmış ve bu nedenle ürünlerinde kullanılan özlerin kokuları ön planda tutulmaktadır. Başta Akdeniz bitkilerinin kokuları olmak üzere zamanla daha geniş bir içerikle meyveler ve çeşitli bitkilerin özlerinden faydalanılarak üretimi sürdürülmektedir. Le Petit Marseillais'a ait ürün çeşitleri arasında duş jelleri, lip balmlar, el kremleri gelir.

 

Güzel bir duş cildimizi ve ruhumuzu dinlendirerek biriken tüm negatif enerjiyi üzerimizden atmamız için önemlidir. Duş jelleri ise cildimizi yumuşatmadan hoş kokmasına kadar pek çok etkiye sahiptir. Ancak seçtiğimiz duş jellerinin bu katkılara etkisi büyüktür. Le Petit Marseillais duş jelleri kullanıldıktan sonra cildimiz üzerinde uzun süre etkisini devam ettiren hoş bir kokuya sahiptir. Cildimizi rahatlatmaya ve yumuşamasına katkı sağlaması ise bir diğer artısıdır. Kullanmaya başladığımız anda yayılan taze kokusu sanki içeriğindeki bitkinin kendisini tüketilmiş gibi hissetmemize yardımcı olur. Le Petit Marseillais duş jellerinin başında lavanta balı, vanilya sütü, pamuk ve gelincik sütü, beyaz şeftali ve nektarin ve süt gibi seçenekler gelmektedir.

 

Hoş kokusunu sadece duş jellerinde değil asıl üretiminin başlama noktası olan sıvı sabunlarda da yoğun bir şekilde gösteren Le Petit Marseillais, gerçek özlü sıvı el sabunları ve geleneksel sabun çeşitleriyle kullananların tercihine sunulmaktadır. Le Petit Marseillais tatlı badem sütlü sıvı sabunları en sık tercih edilenler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra portakal çiçeği ve süt gibi çeşitleri de yer almaktadır. Kokularına göre farklı seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Katı sabun tercih edenler için üretilen Le Petit Marseillais saf zeytinyağlı katı sabunlar ise geçmişin tatlı lezzetlerini günümüze taşıyan ekstra saf içeriğe sahiptir. Le Petit Marseillais katı sabunlar ekstra saf olması dolayısıyla cilt sorunu yaşayanların güvenle kullanabilmeleri için üretilmiştir.

 

Hoş kokusu ile son dönemlerde kişisel bakım alanında da tercih edilen Le Petit Marsellais ürünlerinden önemlileri arasında lip balmlar yer almaktadır. Dudaklarımızın kuru ve çatlamış görünümü hem isyemediğiniz şekilde durmasına hem de canınızın yanmasına neden olabilir. Le Petit Marsellais lip balmlar kuru ve çatlamış dudaklarınızın bakımına yardımcı olarak yumuşaklık kazanmasına katkı sağlar. Yumuşak dokusu cildiniz tarafından kolayca emilir. Dudaklarınızda rahatlamaya sağladığı katkıyı ise kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren hissedebilirsiniz. Pürüzsüz dudaklara sahip olmak için Le Petit Marsellais dudak balmları gerekli bakımı yapmanıza yardımcı olur.  Le Petit Marsellais lip balmlar, kuru dudaklar için onarmaya yardımcı ve kuru dudaklar için beslemeye yardımcı olmak üzere iki farklı seçeneğe sahiptir. 

 

 

Sıkça kullanılan bir diğer Le Petit Marsellais ürünü de el kremleridir. Kuru ve yıpranmış ellerinizin sağlıklı görünüme kavuşmasına yardımcı olan Le Petit Marsellais el kremleri, besleyici ve onarıcı olmak üzere iki seçeneğe sahiptir. Le Petit Marsellais onarıcı el kremleri, çok yoğun kuruluğa sahip ve bu nedenle sorunlu ellerin onarılmasına ve nem kazanarak sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcıdır. Dilerseniz sadece Le Petit Marsellais besleyici el kremlerinden faydalanarakta ellerin beslenerek kurumasının ve çatlamasının önüne geçme konusunda yardım alabilirsiniz. Le Petit Marsellais el kremleri, günlük kullanıma uygundur ve diğer Le Petit Marsellais ürünleri gibi hoş kokusuyla sizi cezbeder.

Le Petit Marseillais ürünleri 79 ürün bulundu - 1. sayfa
Le Petit Marseillais Onarıcı Dudak Kremi + Besleyici Dudak Bakım Kremi
29,80 ₺
Le Petit Marseillais Saf Kekik Çiçeği Sıvı Sabun 500 ml
19,15 ₺
Le Petit Marseillais Saf Kekik Çiçeği Sıvı Sabun 500 ml 6 ADET
114,90 ₺
Le Petit Marseillais Saf Kekik Çiçeği Sıvı Sabun 500 ml 10 ADET
191,50 ₺
Le Petit Marseillais İncir Özleri Sıvı Sabun 500 ml 6 ADET
114,90 ₺
Le Petit Marseillais İncir Özleri Sıvı Sabun 500 ml
19,15 ₺
Le Petit Marseillais Pamuk Sütü Sıvı Sabun 500 ml
19,15 ₺
Le Petit Marseillais Besleyici Dudak Bakımı 4,9 gr
14,90 ₺
Le Petit Marseillais Onarıcı Dudak Bakımı 4,9 gr
14,90 ₺
Le Petit Marseillais Saf Sıvı Sabun 500 ml
19,15 ₺
Le Petit Marseillais Saf Sıvı Sabun 500 ml 6 ADET
114,90 ₺
Le Petit Marseillais Saf Sıvı Sabun 500 ml 10 ADET
191,50 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi