ÜRÜN FİLTRELEME

Lapitak Parfümler ve Kolonyalar

Alerjinin her türlüsü zordur yaşayan için. Alerji olunan şeylerden korunmanın yanı sıra içeriğinde alerjen madde bulunan belki de hiç alakasız gibi görünen şartlardan da korunmak gerekir alerji olmamak için. Bazı insanların tükettiklerine karşı alerjilerinin olması yanı sıra bazılarının da ciltlerine değen ürünlere karşı alerjileri olabilir. Bu oldukça hassas durumu engellemek için cilde temas eden kumaşların veya parfümlerin yerine cilde uyumlu olanlar tercih edilmelidir. Lapitak krem parfümler, zararlı madde içermemeleri ve sprey olmamaları nedeniyle kullananlarda yaşanabilecek alerji riskini azaltmaya yardımcı olur.  

Cildimize parfüm sıkmak oldukça bilinen ve sıradan bir eylemdir. Ancak cilde parfüm sürmek, gelişen teknolojinin alerji sorunu olanlar için sunduğu oldukça modern yöntemlerden biridir. Parfüm kullanmaya yeni bir boyut getiren Lapitak sürülebilir parfümler, hassas ciltlerde kullanılabilmesi için gerekli dermatolojik testlerden geçmiştir.

Lapitak parfümler, içerisinde zararlı madde barındırmadığı için cilde zararlı maddelerin verdigi zararları vermez. Sürülebilir olması, etkisini uzun süre muhafaza etmesine de  neden olmaktadır. Kokusu azalmaya başladığında parfüm sürdüğünüz alanlara birkaç damla su uygulayarak yeniden kokmasına yardımcı olabilirsiniz. 

Sağlık bakanlığı tarafindan gerekli izinlerin alınması ile üretimi sağlanan tüm Lapitak, ayak bakım ürünleri ile başladığı bu yola bugün ayak bakım kremi, el kremi, bebek pişik kremi ve sürülebilir parfümler gibi ürün çeşitleri ile devam etmektedir. Ürünlerin bir çoğu, yurt dışına da ihraç edilmektedir.

Bakımlı olmak sadece görüne  yerlerin bakımı ile sağlanmaz. Bakımlı olmak bir bütünlük gerektirir ve ayaklarda da bakım oldukça önemlidir. Ayak bakımı denilince akla ilk gelen isimlerden olan Lapitak, topuk kreminden ayak deodorantına kadar ayak bakımı için gerekli olan ürünleri kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. 

Ayak bakımında sağladığı memnuniyeti satışını yaptığı diğer ürünlerde de sürdürerek yenilikçi yapısıyla bugün onlarca çeşit ürünü kullanıcılarıyla buluşturmanın keyfini sürdürmektedir. Gerçek ve tam bir bakım için Lapitak sizlerle.

Lapitak Cilt Bakım Ürünleri

 

Cilt bakımı denilince aklımıza pek çok bölgemiz gelir. Ancak cilt bakımının belkide sağlığımız açısından en önemli olan kısmı yani ayaklarımız gelmez. Ancak bir bütün olarak düşündüğümüzde ayaklarımızın bakımının da kişisel bakımın önemli parçalarından olduğunu atlamamız önemlidir. Lapitak ayak bakım ürünleri ayaklarınıza gerekli bakım ve konforu sağlamaya yardımcı olarak cilt bakımınızı tamamlayıcı ürünler sunmaktadır. Denenen çok sayıda formül sonucu Lapitak markası ortaya çıkmış ve Sağlık Bakanlığı iznine tabi ürünleri ile bakımın yanı sıra sağlığınıza da destek olmaktadır. Çalışmalarıyla tüketici akademisi tarafından en güvenilir marka ödülüne de sahiptir. Sadece Türkiye'de değil, yut dışında da pek çok ülkeye ithalatı devam eden Lapitak ürünleri, kendini bu alanda da kanıtlar.

 

Gün içerisinde havasız kalan ayaklarımızda sağlık sorunları oluşabilir. Bu sorunlardan biri olan ayak mantarı, ayaklarımızda kaşıntının yanı sıra kötü kokuyu da oluşturabilir. Lapitak ayak bakım kremlerini ayaklarınıza uyguladığınızda oluşan kaşıntının ve kötü kokunun giderilmesine yardımcı olursunuz. Ayakta oluşan kötü koku bizleri girdiğimiz ortamlarda rahatsız edecek ve belkide ayaklarımızı ayakkabıdan çıkartmak istemeyeceğimiz durumlara zorlayabilir. Lapitak ayak kremleri ile düzenli bir ayak bakımı, ayaklarında koku oluşabilen kişilerde kokunun giderilmesine yardımcı olarak rahat hareket etmelerine katkı sağlar. 

 

Bazen ayaklarımızda özellikle sabahları baş gösteren şişkinlikler oluşabilir. Uzun süre ayakta kalan kişilerde ise topuklarda çatlama oluşabilir. Topuk çatlakları kötü görüntünün yanı sıra batma gibi sorunlar doğurabilir. Lapitak ayak bakım kremleri oluşan çatlakların tedavisine ve yumuşayarak yeniden oluşmasını engellemeye yardımcı olur. Ayaklarımız gibi önemli bir bölgemizin bakımı, dinlenmemize ve rahatlamamıza katkı sağlar. Gün boyu bütün yükümüzü çeken ayaklarımız belki de bakımın en iyisini hak eder. Lapitak ayak bakım kremleri ile ayaklarınızın rahatlamasına ve dolayısıyla yorgunluğunuzu azaltmaya yardımcı olur.

 

Her ne kadar ayak bakım ürünleriyle bilinse de Lapitak'ın eller için veya tırnaklar için ürettiği özel ürünler de mevcuttur. Bu ürünler ellerin nemini sağlayıp ipeksi bir görünüme kavuşmasından tırnakların kuvvetlenmesine kadar geniş bir içeriğe sahiptir. Ellerimiz gün içerisinde en aktif kullandığımız organlarımızdandır. Her şeyle temasımız ellerimiz ile sağlanır. Bu nedenle sık sık temizleme ihtiyacı duyarız. Tüm bu konular ellerimizin ekstra bir bakıma ihtiyaç duyduğunu ortaya çıkartmaktadır. Lapitak el bakım kremleri ellerimizin nem kazanmasına ve gün içerisinde maruz kaldığı tüm kötü koşullardan arınmasına yardımcı olmaktadır.

 

Tırnaklar kadınlar başta olmak üzere güzellik unsurlarından birisidir. Bakımlı tırnaklar bakımlı ellerin bir parçasıdır. Ancak tırnaklarla ilgili sıklıkla karşılaşılan sorunlardan birisi tırnakların çabuk kırılması sorunudur. Lapitak el kremleri çabuk kırılan tırnakların bakımına yardımcı olur. Dolayısıyla tırnaklar kırılmadan daha kolay uzatılabilir. Manikür ve pedikür sonrası kullanım için oldukça uygun bir ürün olan Lapitak tırnak kremleri, çatlama sorununu da ortadan kaldırmaya yardımcı olarak tırnakların ihtiyaç duyduğu bakıma katkı sağlar. Düzenli kullanıldığında ise istenen verim sağlanabilir. Lapitak el ve ayak kremleri ile en çok ihtiyacınız olan bölgelerinizin bakımlarına yardımcı olabilirsiniz.

Lapitak ürünleri 8 ürün bulundu - 1. sayfa
31% İndirim
Lapitak Ayak Kokusu Kremi 60 ml
22,90 ₺
15,75 ₺
17% İndirim
Lapitak Ayak Kokusu Seti
39,90 ₺
32,90 ₺
Lapitak Alkolsüz Krem Parfüm 60 ml ( GLF )
7,50 ₺
Lapitak Alkolsüz Krem Parfüm 60 ml ( CM8 )
8,95 ₺
31% İndirim
Lapitak Ayak Bakım Kremi 60 ml
13,40 ₺
Lapitak El Bakım Kremi 60 ml
9,90 ₺
21% İndirim
Lapitak Ayak Deodorantı 150 ml
17,90 ₺
31% İndirim
Lapitak Topuk Çatlak Kremi 60 ml
15,75 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi