ÜRÜN FİLTRELEME

Lansinoh Medikal Ürünler

 

Kadınların anne olduktan sonraki en büyük endişelerinin başında bebeğini yeterince emzirip emziremeyeceği gelir. Bazı kadınlar bu konuda oldukça şanslıdır. Çünkü sütleri bebeklerine fazlasıyla yeter. Hatta zaman zaman biriken bebeğin tüketemediği fazla süt anneyi rahatsız edebilir. Bu nedenle uzmanlar belli periyotlarla annenin sütünün sağılmasını önerir. Ancak bu dönemde zaten hassas olan meme süt kanallarının tıkanması ile daha da zorlanabilir. Lansinoh sıcak soğuk terapiler tıkanan kanalların açılmasına yardımcı olarak annenin rahatlamasına katkı sağlar.

 

Anne ve bebek ürünleri konusunda profosyonel çalışmalar yürüten Lansinoh, bu alanda senelerden beri gelen tecrübesini ürünlerine aktarmıştır. Emzirmenin anne ve bebek açısından bir sanat olduğu bilinciyle hareket eden lansinoh tüm anne ve bebekler için yaptığı çalışmalarda bunu kaynak almıştır. Sağlıklı bir emzirme süreci ancak bebeğin düzenli emmesi ile sağlanabilir. Emzirme sürecini destekleyecek ürünlerde ise Lansinoh tercih ederek tamamen doğal ve güvenilir bir seçim yapmanın ayrıcalığını tecrübe edebilirsiniz.

 

Lansinoh denilince akla ilk gelen ürün Lansinoh göğüs ucu kremidir. Rahat bir emzirme dönemi geçirmenize yardımcı olan Lansinoh göğüs ucu kremi doğal olması dolayısıyla temizlemeden kullanılabilmektedir. Lansinoh aynı doğallığı diğer ürünlerinde de hayata geçirerek güvenle kullanım sağlamaktadır.

 

Sayfamızda yer alan Lansinoh sıcak soğuk terapiler, annede biriken sütün memeyi ağrıtması durumunda sağılmadan önce uygulanarak ağrının azalmasına destek olur. Süt kanallarının açılması için memeye uygun sıcaklıkta masaj yapılması oldukça önemlidir. Annede biriken sütün yarattığı ağrı ve hassasiyet, annenin bebeği emzirirken oldukça canının yanmasına, en ufak bir temasda bile ciddi bir sızı hissetmesine neden olabilir. Lansinoh sıcak soğuk kompressler ile anne rahatlatılarak sütün kolayca sağılmasına katkı sağlanabilir.

 

 

Lansinoh Anne ve Bebek Ürünleri

 

 

Her bebek anne sütü ile beslenmeyi hak eder. Ancak bazı anneler yaşadıkları sorunlar dolayıyla emzirme hayallerini gerçekleştiremez. Onlar için emzirmeyi zorlaştırıcı pek çok faktör vardır ve bu faktörler aşılmadan emzirme sürecine geçemezler. Lansinoh, seneler süren araştırmalar sonucunda iyi bir emzirme süreci yaşamak için gerekenleri gözlemledi ve ürettikleriyle kullanıcılarına sundu. 

 

Lansinoh kremler, manuel ve otomatik süt sağma makinaları, süt saklama poşetleri annelere anne sütünü bebekle buluşturmak için bulunan çözümlerdendir. Yeni doğum yapmış kadınların en büyük sorunları meme ucundaki çatlaklardır. Lansinoh kremler annelerin en çok şikayet ettikleri meme ucu yaralarının doğal yollarla tedavi edilmesine yardımcı olur. Lansinoh kremler doğal olması dolayısıyla silinmeye ihtiyaç yoktur, bebek direkt olarak beslenebilir.

 

Çalışan veya bazı nedenlerden dolayı bebeğinden uzak kalmak zorunda olan annelerin en büyük şikayeti bebeklerine anne sütü vermekte yaşadıkları sorunlardır. Bu durumda Lansinoh süt sağma makineleri yardımınıza koşar. Manuel veya otomatik olarak çeşitleri bulunan Lansinoh süt sağma makineleri, annenin belli periyotlarla sütünün sağılmasına yardımcı olur. 

 

Sağılan sütlerin nasıl muhafaza edileceği annelerin kafalarında oluşan bir diğer soru işaretidir. Lansinoh süt saklama poşetlerini üretirken bu soruya yanıt vermeyi amaçlamıştır. Anne sütünün buz dolabında muhafaza edilmesi için üretilen Lansinoh süt saklama poşetleri, ihtiyaç duyulana dek sütün vitaminlerini kaybetmeden saklanmasına yardımcı olur.

 

Sürekli olarak annelerini emerek beslenen bebeklerin bir sorunu da biberonla beslenmeyi reddetmeleridir. Lansinoh biberonlar, anne memesine yakın olarak üretilerek bu sorunun çözümünü destekler. Lansinoh biberonların yapıları bebeklerin kolayca kavrayabilecekleri ve tekrar anne memesini aldıklarında zorlanmayacakları şekilde üretilmiştir.

Lansinoh ürünleri 5 ürün bulundu - 1. sayfa
30% İndirim
Lansinoh Anne Pedi 24 Adet
14,85 ₺
14% İndirim
Lansinoh Lanolin Krem 10 ml
53,85 ₺
Lansinoh Manuel Süt Pompası %0 BPA
49,80 ₺
28% İndirim
Lansinoh Steril Süt Saklama Poşeti (25 adet)
22,90 ₺
Lansinoh Anne Sütü Sakalama Şişeleri 4 Adet (%0 Bpa)
19,50 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi