ÜRÜN FİLTRELEME

Laila Anne ve Bebek Ürünleri

 

İpek ürünlerini hayatımızın her aşamasında kullanmayı vizyon alan İpek firması, saygı, dürüstlük ve müşteri memnuniyetini hedef alarak alanında onlarca çeşit ürünü kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Ürünlerinin başında yastık ve yorgan setleri başta olmak üzere nevresimler veya yastık kılıfları gibi yetişkinlere veya bebeklere hitap eden ürünler sunmaktadır. Üretiminin %100 ipek ürünler ile gerçekleştiğine dair gerekli sertifikaları olan firma, kullanıcı memnuniyetini  bu sertifikalar ile de garanti altına almaktadır. Antialerjik üretim hedefiyle bebeklerimize ve alerjisi olan herkese sağlıklı uykular sunmak için çalışmalarını hızla sürdürmektedir.

 

Bazı çocuklar, doğdukları andan itibaren alerjik sorunlarla karşı karşıya kalabilir. Bazen küçük bazense daha ciddi sorunlar olarak karşımıza çıkabilecek bu reaksiyonlar, her iki durumda da muhakkak ciddiye alınmalıdır. Çocuğun belli bir yaşa gelip alerjiyle yaşamayı öğrenene kadar sorumluluk anne ve babalardadır. Alerjik sorunları olanlarda dikkat edilecek konuların başında uzun süre kullanılan ürünler yer alır. Bu ürünlerden birisi olan uyku ürünleri ise özenle seçilmelidir. Laila ipek yorganlar, senelerce yapılan araştırmalar sonucu onlarca özelliğe ilave olarak antialerjik olma özelliği ile bugün en çok tercih edilen yorganlar arasında sayılabilir.

 

Anne ve babalar olarak her zaman çocuklarımızın sağlığıyla ilgili çalışırız. Bunun için çeşitli araştırmalar yapar, en sağlıklısını sunmak isteriz. Çocukların bağışıklık sistemi bir bilmece gibidir. Sizler ne kadar çok çabalarsanız çabalayın en ufak bir dikkatsizlikte alt üst olabilir. Bunun için özellikle çocuğun aktif olarak zaman geçirdiği alanlarda daha dikkatli olmalı, daha özenli seçimler yapmalıyız. Çocuğun uzun süre zaman geçirdiği sürelerin başında yatak gelir. Dolayısıyla uyku ürünlerinin önemi bir kat daha artar. Laila ipek yorganlar, antialerjik olması, yıkanabilirliği, bambu kılıfı gibi özellikleri ile bir yorganda olması gerekenleri aynı anda barındırmaktadır.

 

Pek çok ipek yorgan yıkanabilir özellik göstermez. Aynı zamanda yıkandığında kolay yıpranmayacak özellikte bir ipek yorgan bulmak oldukça zordur. Laila ipek yorganlar, bu konuda oldukça başarılı sonuçlar alarak kolay kolay yıpranmaz. Alerji gibi ciddi bir sağlık sorunu olan çocuğunuzda güvenle kullanabileceğiniz Laila antialerjik ipek yorgan, bambu kılıfı ile de çocuklarınız sıcacık geceler geçiresine yardımcı olur. 

 

İpek yorganların bir özelliği de mite barındırmayı engelleyen hammaddeye sahip olmasıdır. İnsanların derisinden dökülen miteler, yataklarımızda, yorganlarımızda yani derimizle temas eden her yerde yaşayabilirler. Ancak her zaman yıkanma olasılığı olmayan bu ürünleri mitelerden korumak için ipek tercih etmek çok daha sağlıklıdır. Laila ipek yorganlar bu açıdan değerlendirildiğinde de sağlıklı olduğunu gösterir. Çocuklarımızı koruyabildiğimiz her sorundan korumak için ilk önce en çok kullanılan ürünleri tercih etmek oldukça doğru bir yoldur. Çocuklarınıza Laila ipek yorganlar kullandırarak alerjisiz ve sağlıklı geceler sunmaya yardımcı olabilirsiniz.

 

Laila ürünleri 1 ürün bulundu - 1. sayfa
Laila Bambu Silk (Antiallerjik) Bebekler ve Çocuklar İçin İpek Yorgan
199,00 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi