ÜRÜN FİLTRELEME

Kraft Anne ve Bebek Ürünleri

 

Bebeğin gözlerini dünyaya açması ile aileler açısından yep yeni bir boyut kazanır hayat. Varlıgıyla bizlerin hayata bakışını değiştiren minik bebeğiniz için en iyisini istersiniz her zaman mutlaka. Kraft bebeklere aileleri kadar özen göstererek bebekler için rahatlığı ve konforu, aileler için ise hayatı kolaylaştıracak ürünler sunmanın mutluluğunu 30 yılı aşkın süredir yaşamaktadır.

 

Kraft markasına ait onlarca ürün çeşidi, bebeklerinizin eğlenceli zaman geçirmesine yardımcı olurken güvenliği de dikkate alıyor. Örneğin Kraft bisikletler. Bebeğiniz 1 yaşında  itibaren yaklaşık 3 yaşına gelene kadar bebek bisikleti kullanabilir. Bu yüzden seçeceğiniz bebek bisikletinin uzun süre kullanılabilecek türden olması gerekiyor. Kraft bisikletler, uzun süre kullanıma uygun kalitede ve bebeğinizin konforunu da dikkate alınarak üretilmiştir. Özellikle yaz aylarında bebeğinizi Kraft bisikletlere bindirip parklarda, bahçelerde bebek arabası kullanmadan bebeğinizi gezdirebilirsiniz.

 

Kraft markasına ait çok tercih edilen bir diğer ürün de Kraft park yataklardır. Kraft park yatakların avantajı pratik bir kuruluma sahip ve bebeklerin yürümeye başlaması ile altlarnın açılarak kendilerinin rahatça girip çıkacakları şekilde olmasıdır. Böylece bebeğiniz oyun oynarken yorulduğunda yatağına geçerek uykuya dalabilir. Uyandığında ise yatağın içerisinden kolayca çıkar. Kraft park yatakları bebekleriniz çok sevecek.

 

Sayfamızda da bulabileceğiniz kraft ürünlerinden bir tanesi anne ve bebeklere aynı anda hitap eden Kraft çantalarıdır. Bebeğinizin pek çok ihtiyacını içerisine koyarak ihtiyaç duyduğunuzda kolayca erişebilmeniz için tasarlanmıştır Kraft çantalar. Anneler bilirler bebekle dışarı çıkmanın ne kadar büyük bir eziyet olduğunu. Her şeyi yanımıza aldık zannederken bebeğin hiç olmayacak bir ihtiyacı çıkıverir birden. Kraft çantalar iç bölmeleri ile içerisine her şeyi kolayca yerleştirebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

 

Eğlenceli Kraft aktivite masaları ve Kraft oyuncak arabalara da sayfamızdan erişmeniz mümkündür. Dünyayı yeni keşfeden bebeğinize Kraft aktivite masası ile bilgiler verirken eğlenmesini de sağlayabilirsiniz. Kraft bebek arabası ile bebeğiniz birden fazla aktiviteyi tek oyuncakta bulabilir. Kraft bebek arabaları içerisine bebeğinizi rahatlıkla bırakabilmeniz için özel bir emniyet kemeri ile koruma sağlamaya yardımcıdır.

Kraft ürünleri 3 ürün bulundu - 1. sayfa
Kraft 1303 Bebek Bakım Çantası Mavi Gri
119,00 ₺
Kraft 1303 Bebek Bakım Çantası Turuncu
119,00 ₺
Kraft 1308 Bebek Bakım Çantası Gri
59,00 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi