ÜRÜN FİLTRELEME

Komili Anne ve Bebek Ürünleri

 

 

Tarihi henüz marka tanımının bile olmadığı yıllara dayanır Komili. Bundan seneler öncesinde yaşamış olan Komi'li Hasandan gelir . Komi'li Hasan'ın "Kalitesiz ürünlerle tüketiciyi bir kez, kendini ebediyen kandırırsın" görüşü ile yola çıkan Komili markası, kaliteli üretimin öncüsü olmayı hedeflemiştir. Bu alanda yaptığı pek çok çalışma ile de her geçen gün ürün yelpazesini genişletmektedir. Son olarak satışa sunduğu Komili bebek bezleri de bunlardan bir tanesidir.

 

Komili markasını  bilinirliğini sızma zeytinyağı ve zeytinyağlı sıvı sabunlardan gelir. Doğal sabun üretiminde oldukça başarılı bir ivme kazanan Komili, başarısını zaman içerisinde farklı alanlarda da yayarak sızma zeytinyağından yaptığı ürün çeşitleri ile uzmanlık alanını diğer ürünlerle tescillemiştir. 

 

Zeytinyağının cilde faydasını bilmeyen yoktur. Lezzeti ile her yemeğimize ayrı bir tat katan zeytinyağı, Komili markası ile ayrı bir boyut kazanarak farklı şekillerde işlenmiş ve her hali ile tercihimize sunulmuştur. Komili zeytinden gelen saflık ve doğallığı bebek sabunu, bebek şampuanı, ıslak mendil gibi ürünler ile bebeklerimizle de buluşturuyor. Ayrıca çocuklar için ürettiği Komili çocuk köpüren sıvı sabunları ile temizliği eğlenceli hale getiriyor.

 

Komilinin son dönemde kullanıcılardan oldukça beğeni alan bir diğer ürünü de Komili yenidoğan bebek bezleridir. Bebeklerin nazik ciltlerini korumaya yardımcı dokusu ile Komili yenidoğan bebek bezleri, çiş ve sıvı kakayı emerek hapsederek bebeğin cildinin korunmasına yardımcı olur. Bebek bezi alanında da kalitesini kullananların memnuniyeti ile tescilleyen Komili bebek bezleri, farklı kilolara göre farklı numaralarda sunulur.

 

Sayfamızda yer alan Komili anne ve bebek ürünleri kategorisindeki tüm Komili sıvı sabunlar, Komili ıslak mendiller, Komili bebek bebek şampuanları ile evinizde ve bebeğinizin temizliğinde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürünlere sahip olmak sandığınızdan çok daha kolay. Farmasanal güvencesi ve uygun fiyat avantajları Komili markasına ait ürünlerle tescillenerek ziyaretçilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

 

Komili ürünleri 12 ürün bulundu - 1. sayfa
Komili Orkide Vanilya Duş Jeli 250 ml ( Showe Gel )
4,95 ₺
Komili Çocuk Köpüren Sabun Tropikal Meyveler 300 ml
7,45 ₺
Komili Çocuk Saç ve Vücut Şampuanı Çilek 300 ml
6,45 ₺
Komili Çocuk Banyo Köpüğü Çilekli 300 ml
7,45 ₺
Komili 3 Al 2 Öde Bebek Sabunu 3X100 gr
4,25 ₺
Komili Çocuk Saç ve Vücut Şampuanı Tropikal Meyveli 300 Ml
6,25 ₺
Komili Anadolu Kaplıcaları Bergama Duş Jeli 250 ml
4,85 ₺
Komili Anadolu Kaplıcaları Ladik Duş Jeli 250 ml
4,35 ₺
Komili Bebe Bebek Şampuanı 200 ml
5,80 ₺
Komili Bebe Kremli Bebek Şampuanı 200 ml
5,80 ₺
Komili Bebe Bebek Bakım Seti
29,80 ₺
Komili Bebek Şampuanı 750 ml
12,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi