ÜRÜN FİLTRELEME

Johnsons  Parfüm ve Kolonyalar

Bebeklerin doğdukları anda kendilerine has eşsiz bir kokuları vardır. Bebek belli bir aya gelene kadar da gitmez üzerinden. Bu muhteşem kokudan esinlenerek harekete geçen Johnsons Baby kolonyaları  bebek kolonyalarında bebeklerin o mis kokusunu hapsetmekte, kullanıcılarına bebeksi bir parfüm sunmaktadır.

Johnsons baby, gerekli testlerden geçtiği için bebeklerde gönül rahatlığıyla kullanım sağlar. Parfümü uzun süre etkilidir ve sadece bebeklerde değil, yetişkinlerde de tercih edilebilir. Hoş kokunun yanı sıra yumuşak bir cilde sahip olmak için de kullanılabilen Johnsons baby ile bebeklerinize masaj yaparak rahatlamalarına yardımcı olabilirsiniz.

Johnsons baby, bebek ailesindeki tüm ürünleri bebeklerin hassas ciltleri için özel formüle edilmiştir ve yumuşaklığı klinik olarak test edilmiştir. Bebek kokusundan hiç ayrılmak istemeyenlerin kullandıklarında ayrıca bir rahatlama hissetmelerini de sağlayan Johnsons baby kolonyaları, farklı koku çeşitleriyle de farklı zevklere de hitap etmektedir. 

Johnsons baby dream, ocean, floral, angel, happy, calm, bedtime çeşitlerinde farklı aromalar kullanılarak aromalı kokular elde edilmiş ve kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Johnsons baby kolonyalar, diğer Johnsons baby ürünleri ile beraber kullanılarak tam bir koku bütünlüğü sağlanabilir. 

Johnsons ın kolonyalar dışında bebekler için ürettiği diğer ürün çeşitleri de bebeklerin doğdukları andan itibaren ailelerin gönül rahatlığıyla kullanabilmeleri için gerekli testlerden geçirilmiştir. Pek çok farklı alanda tercih edilen Johnsons ürünleri, bebeklerin bakımı için gerekenleri karşılamaya yardımcı olmaktadır. Kalitesiyle en çok tercih edilen markalar arasına girmiş ve geniş ürün yelpazesi ile de farklı ihtiyaçlara kaliteli karşılıklar sunmaktadır.

Bebek bakımında bir dünya markası olan Johnsons ürünleri banyo ve duş, bez bakımı, kolonyalar, losyon ve kremler, şampuanlar, bebek yağları gibi ana kategoriler altında pek çok ürün içermektedir. 

 

Johnsons Anne ve Bebek Ürünleri

 

Anne olmanın muhteşem bir deneyim olduğunu yaşayanlar bilirler. Bu muhteşem deneyim sadece güzelliklerden ibaret değil elbette. Zamanla yaşanan sorunların aşılması için mutlaka bir yardımcı yol gösterici şart. Johnsons Baby, şampuanları, ıslak mendilleri, kolonyaları, bebek yağları ve bebek pudraları gibi ürünleri ile annelerin yardımına koşar ve ihtiyaç duydukları anda desteği ile rahat bir nefes almalarına yardımcıdır.

 

Senelerin hatta çocukluğumuzun markalarındandır Johnsons Baby. Eskilerde sadece bebekler için göz yakmayan şampuanlarıyla anılırken günümüzde ihtiyaçlar çerçevesinde alanını genişleterek pek çok bebek ürünü ile karşımıza çıkar oldu. Bebekler için en iyisini sunmayı her zaman hedef alan Johnsons Baby, mis gibi bebek kokusuyla büyüklerin de favorisi.

 

Bebek bakımı A 'dan Z'ye her şeyi kapsar. Bebeklerin gelişimi için sık sık banyo yapmaları gerekir. Eğer uygun ürünler tercih edilmezse zaten narin olan ciltleri tahriş olacaktır. Bebeğinizin narin cildine uygun olarak üretilen Johnsons Baby bebek şampuanı, keyifli bir banyo süreci yaşamanıza yardımcı olur. Banyo sonrası bakımı tamamlamak için Johnsons Baby bebek yağları veya Johnsons Baby vazelinlerden faydalanabilirsiniz.

 

Bebeğin doğumundan itibaren en çok tüketilen bir diğer ürün de ıslak mendillerdir. Özellikle bez değişimi sonrasında ıslak mendil kullanımı bebeğin cildini tahriş ederek kızarıklıklara yol açabilir. Johnsons Baby ıslak mendillerden faydalanarak oluşabilecek tahribatları en aza indirmeye yardımcı olabilirsiniz.

 

Jonhsons Baby bebek kolonyaları bebeklerin kullanması için üretilmiştir. Ancak zaman içerisinde bebek kokusunu keşfeden yetişkinler tarafından da sıklıkla tercih edilir oldu. Farklı koku seçenekleriyle Johnsons Baby kolonyaları doğal olması nedeniyle gönül rahatlığıyla hem kendinizde hem de bebeklerinizde kullanabilirsiniz.

Johnson´s Baby ürünleri 66 ürün bulundu - 1. sayfa
Johnsons Baby Kral Şakir Söz Dinleyen Saçlar Şampuan 500 ml 3 ADET
65,70 ₺
Johnsons Baby Kral Şakir Işıldayan Parlaklık Şampuan 500 ml 3 ADET
65,70 ₺
Johnsons Baby Bebek Şampuanı 200 ml 3 ADET
26,10 ₺
Johnsons Baby Bebek Vazelini Parfümsüz 100 ml
15,90 ₺
Johnsons Saf Koruma Vücut Şampuanı 500 ml
14,20 ₺
Johnson's Baby Kral Şakir Bebek Şampuanı 750 ml + 200 ml
29,65 ₺
Johnsons Baby Kral Şakir Saf Koruma Vücut Şampuanı 500 ml
21,90 ₺
Johnsons Baby Cottontouch Saç Ve Vücut Şampuanı 300 ml
33,90 ₺
Johnsons Baby Kral Şakir Saf Koruma Vücut Şampuanı 500 ml 3 ADET
65,70 ₺
Johnsons Baby Kolay Tarama Spreyi Söz Dinleyen Saçlar 200 ml 2 ADET
57,80 ₺
Johnsons Baby Işıldayan Parlaklık Şampuan 750 ml 3 ADET
86,70 ₺
Johnsons Baby Hafif Parfümlü Bebek Vazelini 250 ml
28,60 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi