ÜRÜN FİLTRELEME

İpek Anne ve Bebek Ürünleri

 

Bebek bakımı hassasiyet ve özen ister. Nazik cildine değen her şey bebek cilt sağlığı açısından oldukça dikkat edimesi gereken konulardan birisidir. Bebeğinizi her daim banyo yaptırmak gerek hava koşulları gerekse diğer şartlar dolayısıyla mümkün olmayabilir. Ancak bebeğin gelişiminin sağlıklı bir şekilde devam etmesi için dikkat edilmesi gereken konuların başında temizliği gelir. İpek bebek temizleme pamukları ile bebeğinizin cildini nazikçe temizlemeye yardımcı olur, bebeğinizin tüm cildini zedelemeden temizleme konusunda destek alabilirsiniz.

 

İpek pamuk kişisel bakım ve hijyen üzerine uzun zamandır yaptığı çalışmalarını pek çok bakım ürünü ile kullanıcılarının tercihlerine sunmuş, yılların tecrübesine sahip bir firmadır. %100 pamuktan üretilen İpek ürünlerinin başında; kulak çöpleri, makyaj temizleme mendilleri, bebek temizleme pamukları ve klasik pamuklar gelmektedir. Ayrıca organik pamuk üretiminde de başarısını sürdüren İpek pamuk, ECOCERT sertifikasına sahiptir. Organik pamuk alanında da kendisini gösteren İpek pamuk, organik ürünleri tercih edenlerin kullandığı güvenli ve sağlıklı bir markadır.

 

İpek pamuk ürünlerinin tamamı Türk, Avrupa ve İngiliz kullanıcılarının istekleri doğrultusunda üretilmiştir. Bu sayede oldukça yüksek bir standarda sahip olması hedef alınmıştır. Evimizin her an her yerinde ihtiyaç duyabileceğimiz bir İpek pamuk ürünü muhakkak vardır. Banyodan sonra kulaktaki suyu almak için İpek kulak çöpleri örneğin. Veya banyoya girmeden önce kulağımıza su kaçmasını engellemek için kullanabileceğimiz İpek pamuklar. Makyaj temizliği için vaz geçilmezimiz olan İpek makyaj temizleme pamukları. Her an ihtiyacımız olan ve küçük ama gerekli olan İpek ürünleridir.

 

İpek bebek temizleme pamukları da bu ürünlerden biridir. Sayfamızda da bulabileceğiniz İpek bebek temizleme pamuklarını bebeklerin her türlü temizliğinde kullanabilirsiniz. Yenidoğan bebeğiniz için kullanabileceğiniz bu pamuklar, bebeklerin ilk aylarda kimyasal ile temasının sakıncalı olması durumunda tercih edilebilir. Özellikle bebeklerin bez değişimleri sonrasında bir parça İpek bebek pamuğunu ılık suya batırarak bebeğin poposunu temizleyebilirsiniz. Böylece bebeğinize kimyasal temas ettirmeden hijyen sağlama konusunda yardım almış olursunuz.

 

Alanında pek çok ödül ve başarıya sahip olan İpek pamuk, kullanıcılarının güveni üzerine kurulu bir yapı inşa etmektedir. Senelerin tecrübesi, bu yapının temellerini oluştururken sağlam adımlar ve yeni ürün çalışmalarıda yine bu temellere dayanarak gerçekleşmektedir. İpelina makyaj temizleme pamuklarıda bunlardan biridir. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan İpelina makyaj temizleme pamukları, kolay bir şekilde cildi makyajdan arındırdığı için özellikle gençler tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir.

 

İpek ürünleri 4 ürün bulundu - 1. sayfa
İpek Maxi 60 Adet Bebek Temizleme Pamuğu 12 li PAKET
142,80 ₺
İpek Hidrofil Maxi Bebek Pedi 60 Adet
11,90 ₺
İpek Maxi 60 Adet Bebek Temizleme Pamuğu 30 lu PAKET
357,00 ₺
İpek Maxi 60 Adet Bebek Temizleme Pamuğu 2 li PAKET
23,80 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi