ÜRÜN FİLTRELEME

İmunol Doğal Destek Ürünleri

Bazı havalarda ne yaparsak yapalım hastalanmaktan kurtulamayız. Tam iyileştim derken bir anda başka bir hastalığa yakalanırız. Bu sorunun temelinde zayıf bir bağışıklık sistemi yatar. Bağışıklık sisteminin zayıflamasının nedenlerinde ise yeterli beslenememe ilk sıralarda gelir. Yeterli beslenemediğinizi düşündüğünüz durumlarda İmunol kapsül veya İmunol şurup lara baş vurabilirsiniz.

Bağışıklık sistemi vücudumuzun temelini oluşturan yapımızın sağlıklı bir şekilde işlev görebilmesi için sürekli bir mücadele halindedir. Ancak bu mücadeleyi sürdürebilmesi için de bir takım desteklere ihtiyaç duyabilir. Bu desteklerin başında vitaminler gelir. İmunol kapsüller ve şuruplar, bağışıklık sistemimizin işlevini sürdürebilmesi için gerekli vitamini sağlamaya yardımcıdır. İçerisinde bağışıklık sistemi ile dost olan C vitaminini bol miktarda barındıran İmunol kapsüller, günlük kullanım için idealdir. İlaç yerine geçmeyen İmunol kapsül, tamamen doğal bir içeriğe sahiptir.

Sağlık sorunlarını sadece yetişkinler yaşamaz. Hatta çocuklarımızın vücutları ekstra büyüme mücadelesinde olduklarından bağışıklık sistemleri daha çabuk zayıflayabilir ve dolayısıyla daha fazla vitamine ihtiyaç duyabilirler. İmunol şurup çocukların vitamin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olurken aynı zamanda vücut direncine de destek olmaktadır. İçerisindeki ekinezya, propolis, C vitamini, Glukan ve çinko çocukların bağışıklık sistemin güçlendirmeye destek olurken bir yandan da ballı çilek aroması ile kolaylıkla içebilmelerinde önemli rol oynar.

Sadece büyüme ve gelişim sorunu olan çocuklar için değil, gelişimini sağlıklı şekilde sürdürmesi gereken tüm çocuklarda kullanımı uygun olan İmunol şurup, zeka gelişimi için çocukların vücutlarındaki temel yapıların direninin arttırarak dolaylı bir şekilde destek olmaktadır. Daha az hastalanan çocuklar, enerjilerini gelişmeye harcarlar ve ideal gelişim süreçlerini sürdürebilirler. Anneler ve babalar da çocuklarının büyüdüklerini gözlemledikçe çocuklarıyla ilgili endişelerini sıfırlayarak geleceğe yönelik hedeflerine hızla yaklaşmanın keyfini sürerler.

İmunol, sayfamızda uygun fiyat avantajı ve sizlere özel indirimlerle kolay erişebilmeniz için sunuluyor.

İmunol ürünleri 2 ürün bulundu - 1. sayfa
29% İndirim
İmunol Ballı Çilek Aromalı 150 ml
92,12 ₺
64,50 ₺
19% İndirim
İmunol Ballı Çilek Aromalı 150 + 150 ml İçincisi %50 İNDİRİMLİ
95,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi