ÜRÜN FİLTRELEME

Ay aralığı

6 Ay

Hünnap Ürünleri

Bebeğin ek gıdaya geçiş dönemi her anne için zordur. Kafalarına sürekli acaba bebeğe ne yedirmeliyim sorusu gelir. Bizim yedirmek istediklerimizi bebeklerimiz yemez, onların sevdiği tatlarda ise istediğimiz vitamin olmayabilir. Bu dönemde kafamıza takılan tüm sorularının alternatifli cevabı, Hünnap bebek bisküvileri olabilir.

Hünnap doğal ürünler, içinde hayat var sloganı ile şifa dolu Anadolu tat geleneğini yaşatmayı ve yaygınlaştırmayı en temel hedef olarak seçmiştir. Bu ürünler içerisinde yer alan Hünnap keçi sütlü bebek bisküvisi, hem lezzetiyle hem de besleyici özelliği ile bebeklerinizin vazgeçilmezi olacak.

Keçi sütünün içerisindeki protein miktarı inek sütüne nazaran çok daha fazladır. Dolayısıyla bebeğinizin gelişimi için proteinin şart olduğunu düşünürseniz, bebeğinizin tükettiği tüm ürünlerde keçi sütü kullanılarak üretilenleri tercih etmeniz oldukça önemlidir. 

Son zamanlarda özellikle gündemde olan bir konu, doğal ürünler kullanmak. Genetiğiyle oynayan ürünler tabiri caizse insan sağlığını ciddi anlamda tehdit ederken aynı zamanda bebeklerimizin gelişimini de olumsuz yönde etkilemektedir. Bizlerin bakmaya kıyamadığımız çocuklarımızın sağlıklarıyla oynamak hiç kimsenin hakkı değildir. Hünnap ürünlerinde doğallığı ilk faktör olarak işleme alıyor ve ürettiği keçi sütlü bebek bisküvilerinde bebeklerinizin sağlıklı gelişmesi için gerekli olan proteini en doğal yollarla sağlamanıza imkan tanıyor. 

Hünnap, binlerce yıllık deneyimi ile en doğal olanı üretmeyi hedeflerken, ürettiği keçi sütlü bebek bisküvilerinde de aynı şekilde doğallığı kaynak alıyor. Anadolu'nun geleneksel lezzetlerinden ilham alan Hünnap, keçi sütlü bebek bisküvilerinde de bebeklerinizin beslenmesine katkı sağlarken aynı zamanda geleneksel lezzetlerle de çok küçük yaşta tanışmalarını sağlar. 

Tam buğday unundan üretilen Hünnap Bebe bisküvileri, içerisinde keçi sütü, hurma pekmezi ve keçiboynuzu unu yer almaktadır.Lezzeti ve besleyici olması da bu içerikle doğru orantılıdır. 

Her insan bir can taşır ve tabiri caizse her insanın içinde bir hayat vardır. İnsan yapısından ilham alan Hünnap, içinde hayat var sloganı ile hareket ederek bu sloganı çalışmalarına yansıtmaktadır. Ürettiği her üründe kalitesini belli eden Hünnap, ürünlerin doğallığından gelen lezzeti müşterilerine sunmaktadır. 

Doğal gıdalarının kaynağında keçiboynuzu kullanan Hünnap, faydaları saymakla bitmeyecek olan bu besinin kullanıcılarına en doğal şekli ile sunarak faydalanmalarına imkan sunuyor.

Anadolu'nun muhteşem bitki örtüsü yetişen keçiboynuzu, tamamen doğal koşullarda ve toprağın en kalitelisi, güneşin en verimlisi,  havanın en temizini almıştır. Tüm bu faydalar, lezzetine yansımış ve içerisine konulduğu Hünnap keçiboynuzu özlerinin kalitesine yansıyıp, müşteri memnuniyeti sağlamıştır. 

Hünnap Doğal Gıdaların başında keçiboynuzu özü gelmektedir. İçeriğindeki vitamin ve minerallerle tam bir sağlık kaynağı olan Hünnap keçiboynuzu özünü, eskiler sofralarından eksik etmez, tatlı ihtiyacı duyduklarında tüketirlermiş. Şimdilerde 80 90 yaşına kadar yaşayanları duyduğumuzda şaşırıyoruz. Ama Anadolu insanının belki de farkında olmadan ne kadar organik, ne kadar sağlıklı beklendiğini fark etmiyoruz. Belki onlar gibi kendi ürünlerimizi üretmeyiz ama Hünnap keçiboynuzu özü gibi ürünler kullanarak bizler için bu üretimi yapanlardan faydalanabiliriz. 

Keçiboynuzu özünde bulunan pek çok vitamin ve kalsiyum, sağlığımız açısından oldukça önemlidir. Düzenli olarak tüketerek özellikle ileriki yaşlarda karşılaşacağımız sağlık sorunlarının önüne geçebiliriz. Kemik gelişimi için de oldukça faydalı olan keçiboynuzu özü, günlük tüketmeniz gereken bir besindir. Hünnap keçiboynuzu özü,  bu imkanı ayaklarınıza kadar getirerek ömrümüze yapacağınız en güzel yatırımı en uygun fiyatlarla yapmamıza olanak tanıyor. 

Hünnap Doğal Destek Ürünleri

Yurdumuz çeşitli güzelliklerle dolu. Özellikle Anadolu'nun verimli toprakları, tarım için elverişli olmanın yanı sıra ürünler de oldukça kaliteli olmasını sağlar. Bu lezzet ve kaliteye erişmek ise Hünnap doğal ürünler ile çok kolay. Anadolu'nun doğal geleneklerini yaşatmayı ve yaygınlaştırmayı hedef alan Hünnap, içinde hayat var sloganına uygun şekilde üretimini sürdürmektedir.

Yediklerimiz bizleri yansıtır. Teknoloji ile birlikte modernleşme de başlayınca insanoğlu doğallıktan uzaklaşıp yapay olana rağbet etmeye başlamıştır. Yoğun geçen tempoda insanlar zaman zaman kendi hayatlarının kontrollerinden çıktığını fark eder olmuş. Ancak özünü kaybetmeyenler ve sağlıklı yaşamın anahtarını arayanlar doğal olanın peşini bırakmamış olanlardır. Doğal yaşamın peşinden koşuyorsanız mutlaka Hünnap ürünleriyle tanışın.

Binlerce yıllık deneyime sahip Hünnap, bu topraklarla özleşmiş ve şifa kaynağı olan ürünlerin üretimlerini özenle gerçekleştiriyor. Teknolojiyi üretim aşamalarını steril tutmak için kullanırken geleneksel yapısını da bozmuyor. Hünnap form çay, çörekotu yağı, kril oil, rezene, keçi sütlü bebe bisküvisi ve keçiboynuzu özü başta gelen ürünleri arasında yer almaktadır.

Her biri ayrı ayrı bir doğallığa sahip olan ve üretiminde tamamen organiklik baz alınan bu ürünler, sağlığımızı tehdit edebilecek içeriğe sahip olmamaları dolayısıyla güvenle tercih edilebilir. Her birinin kullanım amacı ayrıdır ve vücuda pek çok farklı konuda şifayı sunmaya destek olurlar.

Hünnap kalitesi her aşamada kendini hissettirir ve ürünler doğal olmanın yanı sıra lezzetli olmalarıyla da dikkat çekerler. Hünnap her türlü ihtiyacı dikkate alarak geniş ürün yelpazesiyle kullanıcılarına sunmaktadır. Keçiboynuzu özünden çörek otu yağına kadar pek çok alanda şifa sunmaya yardımcı olmaya devam etmektedir.

Hünnap ürünleri 14 ürün bulundu - 1. sayfa
41% İndirim
Hünnap Keçi Sütlü Bebe Bisküvisi 400 gr 12 ADET
238,80 ₺
139,85 ₺
39% İndirim
Hünnap Keçi Sütlü Bebe Bisküvisi 400 gr 6 ADET
119,40 ₺
71,90 ₺
39% İndirim
Hünnap Keçi Sütlü Bebe Bisküvisi 400 gr
19,90 ₺
11,95 ₺
20% İndirim
Hünnap Keçiboynuzu Özü 640 gr
35,00 ₺
27,95 ₺
15% İndirim
Hünnap Çörekotu Yağı 100 ml
59,00 ₺
49,90 ₺
11% İndirim
Hünnap Goodcops Keçi Sütlü Kahvaltı Gevreği 300 gr
14,95 ₺
13,20 ₺
11% İndirim
Hünnap Goodcops Keçi Sütlü Kahvaltı Gevreği 300 gr 6 lı PAKET
89,70 ₺
79,20 ₺
11% İndirim
Hünnap Goodcops Keçi Sütlü Kahvaltı Gevreği 300 gr 12 li PAKET
179,40 ₺
158,40 ₺
13% İndirim
Hünnap Çörekotu Yağı 500 mg 60 Adet
59,85 ₺
10% İndirim
Hünnap Karadut Ekstresi 50 ml
20,70 ₺
Hünnap Keçi Sütlü Devam Sütü 2 400 gr
43,85 ₺
Hünnap Keçi Sütlü Bebek Sütü 1 400 gr (skt 07/02/2021)
35,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi