ÜRÜN FİLTRELEME

Ay aralığı

Prematüre
0-6 ay
6-12 ay
12 ay ve üzeri
4 Ay
6 Ay
8 Ay
10 Ay
12 Ay

Renk Seçimi

Mavi
Mor

 

Hipp Organik Bebek Mamaları

Yaşamımızdaki en değerli varlıklarımız bebeklerimizdir. Bebeklerimiz için de en iyisi anne sütüdür. Anne sütünde bebeğin ihtiyacı olabilecek tüm vitamin ve mineraller bulunur. Ancak anne sütü yetersiz gelir veya başka nedenlerden dolayı verilemezse doktor kontrolünde bebek maması verilebilir.

Hipp, ürün kalitesi ile annelere ve bebeklere sunduğu tüm Hipp organik ürünlerinde çok detaylı bir titizlikle hareket ederek kalite kontrolünü ürettiklerini test ederken değil, henüz tedarik aşamasındayken yapar ve en iyisini sunmayı hedefler.

Ürün araştırma laboratuvarları, Avrupa'nın en iyileri arasında yer alan Hipp, tüm organik formül mamalarını bu laboratuvarlarda yapar ve laboratuvar sonuçları inanılmaz bir doğruluk seviyesine sahiptir.

Anneler ve babalar bebeklerinin dünyaya gelmesi ile birlikte, yeniden doğmuşçasına hisseder ve bebeklerine en iyisini vermek isterler. Yedirdikleri, giydirdikleri ve temas kurdukları her şeyde organik olmak ilk sıradadır. Bebeğinize en az sizin kadar hassas yaklaşan Hipp organik mamaları, Hipp organik bebek gıdaları ve Hipp organik devam sütleri başlıca olmak üzere tüm ürün çeşitlerini 120'den fazla kalite kontrol aşamasından geçirerek satışa sunmaktadır.

Bebeklerin sağlıklı gelişimi için tükettikleri her gıda önemlidir. Dolayısıyla mamalarının organik olması, bebek gıdalarının organik ürünler içermesi, içerisine koruyucu katkı maddesi konulmadan paketlenmesi ve organik tarımla üretilmesi esastır. Öyle ki Hipp, kendi organik mührünü üreterek Hipp organik bebek mamalarına, Hipp organik devam sütlerine ve diğer organik formül gıdalara bu mührü gönül rahatlığıyla vurmaktadır.

Üretiminde kullandığı her organik ürünü, yöresine has bir tedarikçiden sağlayan Hipp'in 6.000'den fazla tedarikçisi, dünyanın çeşitli yerlerinde organik üretim gerçekleştirmektedir. Organik süt üretiminde de aynı yöntemi izleyen Hipp, doğallığa verdiği önemi tüm müşterilerine sunmaktan gurur duyar.

Hipp markasına ait tüm anne ve bebek ürünlerinde içiniz rahat bir şekilde hareket edebilir ve bebeğinize içiridiğiniz organik sütlerden yedirdiğiniz organik diğer gıdalara kadar her aşamada en ufak bir endişe duymadan hareket edebilirsiniz.

 

Hipp Doğal Destek Ürünleri

Kadınlar hamile kaldıkları andan itibaren üzerlerinde bir baskı oluşmaya başlar. "Sen hiç yemiyorsun, iki canlısın yemen lazım". Doğum olur, bebeklerin anne sütüne ihtiyacı olur ve bu baskı "Emziriyorsun, yemezsen sütü  gelmez" şeklinde devam eder. Burada annelerin ruh halleri, o kiloları nasıl verecekleri hesaba katılmaz hiç. Anneler de bu anların şaşkınlığıyla çevreden gelen her lafa kulak asar ve en sonunda veremedikleri kilolarla baş başa kalırlar. Hem anne sütü miktarının kesilmemesi hem de az ama sağlıklı beslenerek bebeğe ihtiyacı olan tokluğu sağlamak için Hipp Natal emziren anne çayı, faydalı yollardan biridir.

Anne sütünün miktarını arttırmak sanıldığı kadar zor değildir. Yeteri kadar dinlenme başta olmak üzere bol sıvı tüketimi de oldukça etkilidir. Hipp Natal anne çayı, bu dönemde artan sıvı ihtiyacını karşılamaya yardımcı olmaktadır. Şeker, gluten, renklendirici ve koruyucu içermeyen özelliği ile tamamen doğal oluşu güvenle kullanabilmenizi sağlamaktadır. 

Hipp Natal anne çayı, anne sütü miktarını arttıran prolaktin ve oksitosin adlı hormonları harekete geçirerek anne sütü miktarının artmasına destek olmaktadır. 

"Yaşamdaki en değerli varlık için" sloganını misyon alan Hipp, ürünlerinde 260'dan fazla kalite testi uygulayarak kullanıcılarına sunmadan önce her aşamasının güvenilir olduğundan emin olmaktadır. Organik üretim kalitesinden taviz vermeyen işleyişle bebek mamasından vücut losyonuna kadar pek çok alanda üretimini üstün kalite standardında gerçekleştirmektedir.

Yenidoğan bebeğinizde de güvenle kullanabileceğiniz Hipp organik ürünler doğum öncesi ve doğum sonrasında annelerin de yanındadır. 

Hipp Anne ve Bebek Ürünleri

Anneler masum bebeklerinin üzerine titrerler. Onların masumiyeti hayatın farklı bir açısı ile tanıştırır bizleri. Elbette onlar için kullandığımız her şeyde bu masumiyeti arar, zarar verecek her şeyden uzak tutmak isteriz. Hipp üretiminde bu masumiyeti kaynak almış ve bebeklere en iyisini sunmayı hedefleyerek üretimini sürdürmektedir. Senelerin verdiği Hipp kalitesini arkasına alan Hipp markası sadece formül mamalarda değil, ihtiyaç duyulabilecek çok daha fazla bebek ürününde varlığını her geçen gün geliştirerek sürdürmektedir.

 

Bebeklerin sağlığı için dikkat edilmesi gereken birkaç detay var. Bebeğin huzursuz olmasına neden olan ve ancak doğal ürünlerin kullanılması ile çözülebilecek bu konuların başında bebek temizliği ve hassas cildinin bakımı gelir. Hipp bakım ürünleri bunu sağlamanıza yardımcı olan içeriğe sahiptir. Bebeğin sürekli bezli olmasından dolayı cildi hava almaz. Bu nedenle zaman içerisinde kızarıklıklar oluşabilir. Oluşan kızarıklıkları gidermek için de çeşitli bakım ürünleri kullanmanız gerekir. Hipp pişik kremleri doğal içeriği ile bebeğin hassas ve kızaran cildinin hızlı bir şekilde onarılarak eski haline dönmesine yardımcı olur. Hipp pişik kremlerini sadece oluşan kızarıklıkların giderilmesinde değil, öncesinde de kullanarak pişik oluşumunu engellemeye yardımcı olabilirsiniz.

 

Hipp markası genellikle formül mamalarla veya kavanoz mamaları ile anılmaktadır. Bu alanda memnuniyet sağlayan firma, bebekler için daha fazla çalışma yapmayı hedefleyerek ıslak mendil ve pişik kremi gibi bebeklerde sıklıkla kullanılan alanlardaki ürünleri ile bebeklerinize doğal ve sağlıklı bir bakım yapmanıza yardımcı oluyor. Hipp alanında uzman kişilerle ve en doğalı sağlamak hedefiyle hızla üretimini sürdürürken her geçen gün müşteri sayısını arttırarak bebek bakımı alanında da bilinirliğini sağlamaktadır. Masum bebeklere en az anneleri kadar hassas yaklaşan Hipp bebek bakım ürünleri ile içiniz rahat edecek.

 

Islak mendil özellikle annelerin can kurtaranı gibidir. Bebeğin neredeyse her yerinin temizliğini ıslak mendille sağlayabilen anneler, ıslak mendil kullanarak büyük rahatlık yaşarlar. Ancak kalitesiz bir ıslak mendil bebeğinizi temizlemek yerine cildinde tahribatlara yok açar. Bu nedenle ıslak mendil seçiminde dikkat edilmesi gereken konulardan birkaçı alkol ve paraben içermemesi ve cilde dost bir içeriğe sahip olmasıdır. Hipp ıslak mendiller de bebeklerde oluşabilecek cilt sorunlarını henüz yaşamadan engellemeye yardımcı olmak ve bebeğinizin temizliğini güvenle sağlayabilmeniz için üretilmektedir. Bebeğinizin poposunda, vücut temizliğinde ve ihtiyaç duyabileceğiniz her bölgesinde güvenle kullanabileceğiniz Hipp ıslak mendiller, bebeğinize en doğalı kaynak alınarak üretilmiştir ve annelerin vaz geçilmezi olmaya adaydır.

 

Hipp ıslak mendil ve pişik kremi üretimini dermatolojik olarak gerekli testlerden geçirerek kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Hipp devam sütleri, formül mamalar ve diğer ürünlerde sağladığı başarıyı bu ürünlerde de sürdürerek alanında en iyisi olma yolunda ilerlemektedir. Yenilikçi çalışmaları sektöründeki ihtiyaçları trespit eden yenilikçi yapısı ile Hipp marka devam sütleri, bebek mamaları, ıslak mendil ve pişik kremlerini sayfamızdan tedarik edebilirsiniz.

 

 

Hipp ürünleri 197 ürün bulundu - 1. sayfa
Hipp Kavanoz Maması Organik Yabanmersinli Elma Püresi 125 gr 12 ADET
154,80 ₺
Hipp Kavanoz Maması Organik Yabanmersinli Elma Püresi 125 gr 6 ADET
77,40 ₺
Hipp Kavanoz Maması Organik Yabanmersinli Elma Püresi 125 gr
12,90 ₺
Hipp 1 Organik Combiotic 800 gr Bebek Sütü
226,95 ₺
Hipp 1 Organik Combiotic 800 gr Bebek Sütü 2 ADET
454,85 ₺
Hipp 1 Organik Combiotic 800 gr Bebek Sütü 3 ADET
684,85 ₺
Hipp 1 Organik Combiotic 800 gr Bebek Sütü 4 ADET
920,00 ₺
Hipp 1 Organik Combiotic 800 gr Bebek Sütü 6 ADET
1.369,85 ₺
Hipp 1 Organik Keçi Sütü Bazlı Bebek Sütü 400 gr
186,90 ₺
Hipp 1 Organik Keçi Sütü Bazlı Bebek Sütü 400 gr 2 ADET
373,80 ₺
Hipp 1 Organik Keçi Sütü Bazlı Bebek Sütü 400 gr 4 ADET
747,60 ₺
Hipp 1 Organik Bebek Formülü 300 gr
88,55 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi