ÜRÜN FİLTRELEME

Hiper Farma Doğal Destek Ürünleri

Başarmanın temelinin inanç olduğunu bilerek hareket eden ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren Hiper Farma, hedeflerini hızla yakalamıştır. Pek çok farklı sektörde yeri olan Hiper Farmanın, doğal destek ürünleri konusunda da çalışmalarında başarılı olmasının sırrı budur. 

Mutluluk kaynağımız çocuklarımızın sağlıklı olması, bizim için en önemli konulardandır. Ancak koötü hava şartları, bulundukları ortamlar vb. nedenlerle bir takım sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalabilir veya bağışıklık sistemleri zayıflayabilir. Bu zamanlarda çocuklarımıza verebileceğimiz Hiper Farma multi mineral takviyeleri, bağışıklık sisteminin güçlenerek sağlıklarını korumalarına yardımcı olur.

Hiper Farma Hyper immun, içeriğindeki B, C, E vitaminleri ve çeşitli mineraller ile çocuğunuzun bağışıklık sistemini korumaya yardımcı aynı zamanda gelişimini de destekleyici niteliktedir. 

Sadece çocukların değil, ailedeki herkesin şartlarla orantılı olarak hastalık kapması söz konusudur. Çocuğunuza ne kadar dikkat ediyorsanız, kendinize de aynı ölçüde dikkat etmeniz gerekiyor. Eve giren bir virüs, tüm aile  bireylerinin hastalanmasına neden olabilir. Hiper Farma Hyper Tusiben tüm aile bireylerinin kullanımı için uygundur. İçeriğinde kekik, hatmi gibi bitkiler bulunan Hyper Tusiben, soğuk algınlığı, solunum yolu enfeksiyonları gibi hastalıklarla mücadele etmeye yardımcı olur. Ayrıca içeriği ile bağışıklık sisteminin güçlenmesine de yardımcıdır. 

Bazı insanlar yaşam şartları dolayısıyla veya stres nedeniyle kendini halsiz hissedebilir. Bazılarında yaşanan kronik yorgunluk, ancak takviyelerle giderilebilir. Hiper Farma Hyper R-Load zinde olmanızı sağlayan içeriği ile, bu sorunlarınızı aşma sürenize destek oluyor. Hem fiziksel hem zihinsel yorgunluğu azaltmaya yardımcı olan Hiper Farma Hyper R-Load, yetişkinlerin kullanımı için uygundur.

Hiper Farma bağışıklık sistemini güçlendirici özelliğe sahip ürünleri ile günlük hayatınızın vaz geçilmezlerinden olacak.

Hiper Farma Anne ve Bebek Ürünleri

 

Başarmak için önce inanmak bilinciyle ve doğru zamanda doğru adım ilkesiyle senelerdir çalışmalarını sürdüren Hiper Farma, uluslararası bir şirket olma yolunda hızla ilerlemektedir. Bugün başarılı pek çok projenin altında imzası bulunan Hiper Farma, bu bilinçle hareket ederek üretimindeki en iyiye ulaşma hedefine hızla ilerlemektedir. Kendinizi ve sevdiklerinizi önemseyin düşüncesi ile hareket ederek çalışmalarını bu misyonla sürdürmektedir. Hiper Farmaya ait tüm ürünlerde bu misyonu ne kadar üstlendiğini gözlemlemek mümkündür.

 

Ürünlerinin başında Hyper Immun, Hyper Tisuben, Hyper FlatuBen ve Töpfer markasına ait çeşitli beslenme ve bakım ürünleri gelmektedir. Sektörde hızla ilerleyen bir firma olan Hiper Farma, amacına adım adım yaklaşmaktadır. Organik üretimde oldukça ciddi yatırımları ile tüm Hiper Farma ürünlerinde doğal olanı üreterek kullanıcılarıyla buluşturmayı sürdürmektedir. Organik bebek mamalarından takviye edici gıdalara, diş macunlarından güneş kremlerine kadar pek çok alandaki ürün çeşitleri ile anne ve bebeklerin her anlarında yanlarında olmayı hedeflemektedir. 

 

Töpfer organik bebek mamaları, keçi sütü ile üretilmiştir. Bebekler ilk 6 ay sadece anne sütü ile beslenmelidir. Ek gıdaya geçiş sürecinde takviye olarak verebileceğiniz Töpfer devam sütleri, omega 3 ve omega 6 içeriği ile zenginleştirilmiştir. Anne sütü içerisindeki vitaminler bebeğin gelişimi için gerekli tüm muhteviyata sahiptir. Töpfer devam sütleri içerisindeki vitaminler ise anne sütü kaynak alınarak geliştirilmiştir. Böylece bebeğe sağlanabilecek maksimum vitaminin sağlanması hedeflenmektedir.

 

Hiper Farma firmasına ait ürünlerden birisi olan Hyper FlatuBen Drops damlalar, zengin içeriği ile bebeğe vitamin sağlarken aynı zamanda bebeğin daha rahat bir sindirim gerçekleştirmesine de yardımcı olmaktadır. Hyper FlatuBen Drops damla içerisinde yer alan rezene, anason, frenk kimyonu ve C vitamini bebeklere takviyenin yanı sıra sindirim sistemini destekleyen içeriği ile de bebeğin rahatlamasına yardımcı olur. Bebekleriniz C vitamini alırken bir yandan da daha kolay bir sindirim gerçekleştirir ve daha az gaz sorunu ile karşı karşıya kalırlar. Hyper FlatuBen Drops damlalar, ayrıca yetişkinlerin kullanımı için de uygundur.

 

Yetişkinler genel olarak ciddi anlamda bir gaz sorunu ile karşılaşmazlar. En azından bebeklerinki kadar rahatsız edici bir durum söz konusu değildir. Ancak bazı hastalıklar veya ameliyatlar sonrası gaz sıkışması yaşayabilir ve başka sağlık sorunları ile karıştırılabilir. Bu tür durumlarda doktorunuz kontrolünde Hyper FlatuBen Drops damla kullanarak gaz sorunuyla karşılaşma ihtimalinizi ortadan kaldırma konusunda yardım alabilirsiniz. Hyper FlatuBen Drops damlalar sayfamızda uygun fiyatlara ve orijinal ürün garantisi ile ziyaretçilerimizle buluşmaktadır.

Hiper Farma ürünleri 3 ürün bulundu - 1. sayfa
33% İndirim
Hyper İmmun 44 Liquid 250 ml
59,00 ₺
30% İndirim
Hyper Tusiben 150 ml
33,90 ₺
19% İndirim
Hyper İmmun 44 Liquid 150 ml
47,45 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi