ÜRÜN FİLTRELEME

Hacı Şakir Anne ve Bebek Ürünleri

 

Bazı markalar vardır, bazı ürünler anıldığında ilk akla gelenlerdendir. Mesela beyaz sabun denince akla ilk gelen isim şüphesiz Hacı Şakir. Seneler öncesinde henüz sıvı sabunlar bu kadar yaygınlaşmamış, banyolarımızda duş jelleri yerine kalıp sabunlarla temizlendiğimiz zamanlara dönelim. O yılların saflığını ve kokusunu özleyenler için Hacı Şakir sabunları üretimini halen sürdürmekte üstelik her geçen gün yaptığı çalışmalarla ürün yelpazesini genişleterek saflığını çocuklarınızın temizliğinde de kullanmanız için çocuk temizlik ürünleri sunmaktadır.

 

Anneler içim doğum öncesi oldukça heyecanlı bir dönem vardır. Bu dönemde bir yandan bebek hazırlıkları yapılırken bir yandan da o büyük güne kavuşmanın sabırsızlığı sarmıştır anne adaylarını. Bebek için en iyisinin olmasını isteyen anneler, tüm hazırlıklarını o önemli ana kavuşmak için yaparlar. Bu hazırlıkların birisi de özenle seçilen bebek kıyafetlerinin yıkanması ve ütülenip bebeğin doğumundan sonra giydirilmek üzere dolaba kaldırılmasıdır. Bebek kıyafetlerini yıkarken bebeğin hassas tenine değecek olması dikkate alınarak özenle seçilen ve içerisinde kimyasal barındırmayan bir deterjan olmasına dikkat edilmelidir. Hacı Şakir granül sabunlar bu amaç için üretilmiştir ve kıyafetlerin istenen yumuşaklığa herhangi bir kimyasal değmeden hazırlanmasına yardımcı olur.

 

Dermatolojik olarak test edilmiş olan Hacı Şakir granül sabun, hipoajerlenik olması dolayısıyla ajerji sorunu olan bebeklerde bile güvenle kullanım için uygundur. Elle yıkama veya makinede yıkama için ayrı ayrı tercih edebileceğiniz Hacı Şakir granül deterjanları içeriğinin saf ve doğal olması nedeniyle bebeklerinizin saflığına zarar vermemeyi hedefler. Anneler bebeklerine gözleri gibi bakarlar. Bunun için çabalayıp ellerinden gelenin en iyisini sunmayı hedeflerler. Bebekleri için en ufak ayrıntıyı bile dikkate alan anneler herhangi bir endişe duymadan bebeklerinin kıyafetlerinin temizliğinde Hacı Şakir granül deterjanları kullanabilir, sağlıklı bebekler için amaçlarına ulaşma konusunda Hacı Şakir'den yardım alabilirler.

 

Alerji insanı oldukça rahatsız eden, yerli yersiz kaşıntılar ve bunun sonucu yaralara varan sağlık sorunları ortaya çıkartabilen bir rahatsızlıktır. İnsanlar pek çok şeyden dolayı alerji olabilirler. Bunlardan birisi de kimyasal ürünlere karşı oluşan alerjidir. Hacı Şakir granül deterjanlar doğal olması dolayısıyla kıyafetlerin cilde değmesi ile oluşan alerji sorununu yaşamamanıza yardımcı olur. Hacı Şakir granül detejanlar aynı zamanda kıyafetlerin yumuşacık olmasına da yardımcı olarak sert bir kıyafetin vücudunuza temasıyla oluşabilecek kaşıntıları gidermeye de destek olur. Saflığının yanı sıra en zor lekelerde bile rahatlıkla kullanabileceğiniz Hacı Şakir granül deterjanlar, kıyafetlerinizin ter temiz olarak rahatlıkla kullanılabilmesine katkı sağlar.

 

Dilerseniz elde, dilerseniz makinede kullanabilmeniz için farklı seçeneklerde üretilen Hacı Şakir granül elde veya Hacı Şakir granül matik deterjanları sayfamızdan sipariş vererek kapınıza kadar getirtebilir ve Farmasanal ayrıcalığı ile alışveriş yapmanın keyfini sürebilirsiniz. Senelerin tecrübesi Hacı Şakir deterjanlar sizlere kıyafetlerinizi gönlünüzce kullanabilmeniz için gereken tüm desteği sunuyor.

Hacı Şakir ürünleri 2 ürün bulundu - 1. sayfa
Hacı Şakir Bebek Çamaşır Deterjanı Granül Matik 1500 Gr
36,90 ₺
Hacı Şakir Granül Matik Lavanta Sabun 1000 gr
28,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi