ÜRÜN FİLTRELEME

Ay aralığı

0-6 ay
6 Ay
6-18 Ay

Golden Goat Bebek Mamaları 

Bebeğiniz için en iyisinin özellikle ilk 6 ay anne sütü olduğunu söyleyen sağlık kuruluşlarının bu görüşü tüm dünyada kabul görmüştür ve Dünya Sağlık Örgütü anne sütünün bebeğe verilmesi konusunda ısrarla bildiriler yayınlanmaktadır.

Bebeğinizin tam keçi sütüyle üretilen, besin yönünden eksiksiz, klinik olarak değerlendirilmiş, doğadan gelen hafifliği sahip ve içimi yumuşak bir bebek maması ile beslemeyi düşünürseniz, Golden Goat Bebek Mamaları ile tanışmanızın zamanı gelmiştir.  

Formül mamalara ancak bebeğin anne sütü alamaması veya anne sütünün yetersiz gelmesi durumunda, doktor kontrolünde başvurulmalıdır. Tabi bebeğiniz için en iyi formül mamayı seçmek istemeniz en doğal hakkınızdır. Golden Goat Bebek Maması,  kafanıza takılan tüm sorulara bebeğiniz için doğal beslenme, doğru beslenme, klinik olarak değerlendirilmiş olmak ve bu alanda dünya lideri olmak gibi başlıklar altında yanıt veriyor.

İçerisinde inek sütünden daha fazla protein olan keçi sütü,  bebeğinizin en çok ihtiyacı olan proteinin sağlanması açısından oldukça önemlidir. Golden Goat Bebek Mamaları keçi sütünden üretildiğinden bebeğinizin günlük protein ihtiyacını karşılar. Keçilerde süt apokrin salgılama yöntemi ile salgılanırken ineklerde farklı bir yöntemle salgılanmaktadır.

Golden Goat, bebeklerinize keçi sütünün avantajlarından faydalanmaya olanak sunmaktadır. Diğer formül mamaları aksine, keçi sütüne dayalı formül ile kaplanan Golden Goat Bebek Mamaları, 1 ve 2 numara bebek maması üreterek bebeğinizin ayına göre beslenme imkanı sunmaktadır. Klinik olarak değerlendirilmiş tek formül süt olma unvanını taşıyan Golden Goat Bebek Mamaları, bu avantajını bebeklerin bağışıklık sistemi dahil gelişimi için gerekli olan tüm ihtiyaçları için kullanmanıza imkan sunmaktadır. 

Bebeğinizin ilk 6 ayında Golden Goat 1 numara bebek maması kullanarak anne sütü alamayan veya yetersiz gelen bebeğinizin günlük besin ve büyümesi için gerekli olan protein ihtiyacını sağlayabilirsiniz. 

Golden Goat 2 numara bebek maması kullanarak 6 aydan büyük bebeğinizin ek gıdaya geçiş döneminde ve günlük 3 öğün beslenme periyoduna geçtiği dönemlerde ihtiyacı olan ve beslenme ile eksik kalan proteini sağlamak amacıyla kullanabilirsiniz. 

Golden Goat ürünleri 5 ürün bulundu - 1. sayfa
Golden Goat Keçi Sütü Bazlı Bebek Sütü 1 Numara 400 gr
78,50 ₺
Golden Goat 2 Keçi Devam Sütü 400 gr
89,85 ₺
Golden Goat 1 Keçi Sütü Bazlı Bebek Sütü 400 gr 4 Lü PAKET
314,00 ₺
Golden Goat 2 Keçi Devam Sütü 400 gr 4 lü PAKET
359,40 ₺
Golden Goat 2 Keçi Devam Sütü 400 gr 6 lı PAKET
539,10 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi