ÜRÜN FİLTRELEME

Galactago Doğal Destek Ürünleri

Bazı kadınlar anne olduktan sonra çocuklarının aç kalacağı endişesi duyarlar sık sık. Hele bir de çevreden gelen sesler çocuğun her ağladığında 'aç bu çocuk aç' yönünde ise kendilerini çok daha kötü hisseder, çocuğa yetememe hissine kapılırlar iyice. Galactago damla, kafanızda oluşan bu endişelere yanıt bulmanıza yardımcı oluyor.

Anne sütünü arttırmaya yardımcı içeriği ile Galactago damla, düzenli kullanımda anne sütü miktarında hissedilir bir artış meydana gelmesine yardımcı olur. Tamamen bitkisel olan ve aynı zamanda herhangi bir katkı maddesi ilavesi olmayan Galactago damla, oldukça düşük kalorilidir ve herhangi bir şeker ilavesi gerektirmez.

Daha önce Galactago damla kullananların yaptıkları yorumlar, bu damlayı düzenli olarak kullanmaya başladıktan sonra süt miktarının ciddi oranda arttığı yönünde olması, yeni kullanıcılara en büyük referanstır. 

Bebeklerin anneleri ile arasında kurdukları bağın çok daha kuvvetli olmasına yardımcı olan emzirme döneminde bebekler eğer anneden gelen süt yeterli olmazsa zamanla emmek istemeyebilirler. Belki de emzirme dönemini kısa sürede sonlandırmayla sonuçlanacak bu durum anne sütünün miktarı ile de doğru orantılıdır. Bu konudaki en büyük desteği de Galactago damlalardan alabilirsiniz. İçerisindeki bitkisel özler sayesinde kullanılmaya başlandığı ilk anda etkisini de göstermektedir. 

Sütüm az, bebeğime yetmiyor diye üzülen anneler, Galactago damla ile tanıştıktan sonra yaşadıkları memnuniyeti, çocuklarının daha düzenli bir uyku sürecine geçmesi ve daha huzurlu olmalarıyla da tescillediklerini belirtirler.

Yeni anneler, bebeğini daha çok emzirmek isteyen anneler ve bunları yaparken aynı zamanda formunu da korunak isteyen anneler, Galactago damla ile hedeflerine çok daha yakın.

Dünyanın bize verdiği en değerli varlıklarımızdır çocuklarımız. Onlar için elimizden geleni yaparız. Kucağımıza aldığımız ilk anda başlar çocuklarımıza olan hassasiyetimiz. Onlarla ilk paylaşımımız da anne sütü vererek başlar. Yeterli anne sütü alan bebekler de gelişimlerini sağlıklı şekilde sürdürerek annelerinin özverili davranışlarına karşılık vermiş olurlar. Anne sütü  ne kadar çok olursa bebekler de o kadar tok ve dolayısıyla sağlıklı gelişim içinde olacaklardır. Anne sütü miktarını arttırmak için Galactago damla sizlerin yanındadır.

Anneler doğum itibariyle sütlerinin artması için çabaya girerler. Arama motorları onlar için en büyük yardımcıdır. Anne sütünü arttıran gıdalar yazıp aratmayan kaç anne vardır acaba? Sonuçlardan çıkan gıdaları tüketmeye çalışmak ise ayrı bir eziyet olabilir. Her zaman tedarik edemeyeceğimiz veya kalorisi yüksek ürünler tercih etmek yerine Galactaco damla kullanarak hem düşük kalorili hem de kaliteli bir süt elde etmeye yardımcı olabilirsiniz.

Galactago damla fiyatıyla da caziptir. Diğer anne sütü arttıran takviye gıdalara oranla bütçenizi daha az yorar. Ayrıca sayfamızda sizler için sunduğumuz kampanyalarla daha da cazip hale getirilmiştir. Kullanıcıların olumlu yorumları, yaşadıkları memnuniyet en büyük referanstır. Annelerin ve bebeklerin mutluluğu dünyadan beklentisi sadece tok bir karın ve temiz bir alt olan bebekler için ancak yeterli anne sütü ile desteklenebilir.

Anne sütünü arttırmak için annelerin tatlı gıdalar tüketmesi gibi bir zorunluluğu olduğuna inanılır. Galactago damla, tatlı tüketmeye gerek kalmadan anne sütü arttırmaya destek olması ile annelerin gereksiz kilo alımına da engel olmaya yardım etmektedir. Bebeklerin gelişimi için oldukça önemli olan anne sütü, bebek 2 yaşına gelene kadar düzenli olarak sağlanmalıdır. Anne sütünün içeriği bakımından alternatifi neredeyse yoktur. Bu nedenle bebeklere verilen diğer besinler belki karınlarının tok kalmasını sağlar ancak anne sütünün yerini tutmaz.

Mutlu bebekler için ilk şart tok bir karındır. Tok bir karın için ilk tercih olan anne sütünün miktarının artması için ise Galactago damla kullanılarak sadece süt miktarının değil kalitesinin de artmasına katkı sağlanabilir.

 

 

Galactago ürünleri 2 ürün bulundu - 1. sayfa
Galactago 50 ml
29,00 ₺
20% İndirim
Galactago Takviye Edici Gıda 100 ml
53,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi