ÜRÜN FİLTRELEME

Friendly Organik Anne ve Bebek Ürünleri

 

Zaman kötü. Artık kullandığımız pek çok şeyin içerisinde tanımadığımız bir kimyasal var. Eskiden doğal olanın farkında değilken artık doğal olan mumla aranır oldu. Her şeyin organik ve doğal olanını seçmeye başladık bile. Özellikle çocuklarımız için kullandığımız her şey çok daha önem kazandı. Annelerin çocuklarının ve diğer aile bireylerinin hayatına verdiği önemi biliyoruz. Bu yüzden Friendly Organik çamaşır deterjanları tercih ederek geleceğinize doğru yatırımlar yapmaya katkı sağlayabilirsiniz.

 

Friendly Organik ürünler, tamamen doğadan ilham alınarak ve doğanın bizlere sunduğu onlarca güzellik işlenerek üretildi. Bu yüzden de titiz ve hassas annelerin tercihi oldu. Her kadın aile bireyleri için en iyisini sunmak ister her zaman. En iyisinin ilk adımına çamaşır deterjanı gibi en çok kullanılan bir alandan başlamak en doğrusudur. Friendly Organik sıvı çamaşır deterjanları, güvenle ve gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz içeriğe sahiptir.

 

Bebekleri için en iyisini isteyen anneler, hamileliklerinin son haftalarında oldukça yoğun bir hazırlığa başlarlar. Bu dönemde en çok dikkat edilen konu bebek için alınan kıyafetlerin hijyenidir. Anneler bebek kıyafetlerini özenle yıkar ve ütüler. Bebeğin çamaşırlarının neyle yıkanacağı annelerin kafasında soru işareti oluşturur. Friendly Organik sıvı bebek deterjanı bu sorunun cevabı olmaya yardımcıdır. Bebeklerinizin hassas tenleri dikkate alınarak tamamen doğal bir içerikle üretilen Friendly Organik sıvı bebek deterjanıyla yıkadığınız bebek kıyafetlerini güvenle giydirmeniz için gerekli hijyeni sağlamaya yardımcı olur.

 

Annelerin bir diğer önemli sorunu da yıkandığında bir türlü çıkmayan lekelerdir. Özellikle meyve lekeleriyle baş etmekte zorlanan anneler etkili leke gidericiler de kullanamazlar kimyasal barındırdığından. Friendly Organik leke çıkarıcılar, özel formülüyle tüm inatçı lekelere karşı güvenle kullanabileceğiniz içeriktedir. Friendly Organik leke çıkarıcıları tüm bebek kıyafetlerinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

 

Özellikle çocuk bulunan evlerde evin temiz kalmasının yanı sıra neyle temizlendiği de bir kat önemlidir. Kullandığımız temizlik maddeleri aldığımız her nefesle beraber soluğumuza işler. Friendly Organik temizlik spreyleri ile endişe duymadan genel ev temizliğini sağlayabilirsiniz.

 

Friendly ürünleri 9 ürün bulundu - 1. sayfa
Friendly Genel Yüzey Temizlemeye Yardımcı 650 ml
11,90 ₺
Friendly Marsilya Çamaşır Deterjanı 1000 ml
29,95 ₺
Friendly Lavanta Çamaşır Deterjanı 1000 ml
29,95 ₺
Friendly Toz Çamaşır Deterjanı 1 kg
24,95 ₺
Friendly Organik Bebek Pişik Kremi 100 gr
34,95 ₺
Friendly Organik Bebek Bebek Yağı 100 gr
34,95 ₺
Friendly Organik Oyuncak Ve Yüzey Temizleyici 100 ml
18,90 ₺
Friendly Puset ve Araba Koltuğu Temizlemeye Yardımcı 650 ml
16,90 ₺
Friendly Mobilya Temizleme Spreyi 650 ml
14,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi