ÜRÜN FİLTRELEME

 Fe Anne ve Bebek Ürünleri

 

Ataş group, 1987 yılından bu yana kişisel bakım alanında hizmet vermekte olup sektörde saygınlığı ve güvenilirliği bilinen bir şirket olmayı başarmıştır. Her geçen gün büyümesini sürdürerek pek çok marka ile hizmete devam etmektedir. Bu markalar; Fe, Fee, Fex, Stop ve Stil olup farklı ürün çeşitleri ile kullanıcıları buluşturmaktadır. Bu kategorilerde yer alan ürünlerin başında gelen manikür setleri, pedikür setleri, ağız bakım ürünleri, kulak çubuk ve benzer ürünler her geçen gün yeni bir alanda hizmet vererek üretimi devam etmektedir. Sadece Türkiyede değil, dünyada 38 ülkeye hizmet veren Ataş group, piyasa ihtiyaçlarını da bu çerçevede değerlendirerek ürün çeşitliliğini sağlamaktadır.

 

Sayfamızda da bulabileceğiniz Ataş group markalarının birisi olan Fe ürünleri, bebeklerin ihtiyaçları çerçevesinde üretilmiştir ve bebeklerin bakımına katkı sağlar. Aynı zamanda yetişkinler için de çeşitleri olan Fe markasına ait ürünleri sayfamızda da bulabilirsiniz. Bakımınızı tamamlamanıza yardımcı olacak Fe ürünleri, ihtiyacınız olabilecek pek çok alanda karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan biri olan Fe manikür ve pedikür setleri, el ve ayakların bakımı için gereken tüm içeriğe sahiptir. Ellere yapılacak manikür ile kusursuz ellere kavuşulabilir. Kusursuz bir manikürün ilk adımı ise uygun ürünleri kullanmayla başlar. Fe manikür setleri, el bakımı için gerekli olan tüm ürün içeriğine sahiptir. Bakımı tamamlayan bir diğer detay olan pedikür de, sağlıklı görünen ayaklara sahip olmanızı sağlar. Pedikür ayağın topuğu da dahil olmak üzere ayağın geneli için yapılırsa çok daha etkili sonuçlar alınacaktır. Fe pedikür setleri, tüm ayağınızın bakımını kapsayacak ürünlerden oluşmaktadır.

 

Sigara kullananların sorunlarının başında gelen bir konu, dişlerinde oluşan lekelerdir. FE ağız ve diş bakım ürünleri, dişlerde oluşan lekelerin giderilmesi için özel olarak üretilmiştir. Diş minesine zarar vermeden dişlerin beyazlamasına yardımcı olan FE diş bakım ürünleri, bembeyaz dişlere sahip olmaya yardımcı olmaktadır. FE markasına ait bir diğer ürün kategorisi de makyaj temizleme pamukları ve kulak temizleme çöpleridir. Yüzde yüz pamuktan üretilen bu ürünler, cilde dosttur ve aksi bir durum söz konusu değilse korkmadan kullanılabilir. FE makyaj temizleme pamukları, ciltteki makyajı kolay hamlelerle temizlemenize yardımcı olur. Banyodan sonra kulağınızda biriken fazla suyu alması için ise FE kulak temizleme çöplerinden yardım alabilirsiniz.

 

FE ürünlerinden bebekler için tercih edilenlerde bebek tırnak makasları da yer almaktadır. Bebeklerin tırnaklarını kesmek anne için her zaman zor olan konulardandır. Ancak bebeğin tırnak yapısına uygun bir tırnak makası kullanılarak kolay bir şekilde kesmeye yardımcı olunabilir. FE, bebekler için özel olarak yaptığı üretimlerle rahat bir tırnak bakımı yaşamanıza yardımcıdır. Bebeğin tırnağını kolayca kestikten sonra alkolle temizleyerek bir sonraki tırnak kesimine hazır halde bırakabilirsiniz. Tırnağı kesilirken canı yanmayan bebeğin sonraki tırnak kesimlerinde de sorun çıkartmama olasılığı yüksektir. FE bebek tırnak makasları ile bebeğin canı yanmadan tırnağını kesmeye yardımcı olabilirsiniz.

 

Sayfamızdan FE ürünlerine kolayca erişerek sipariş verebilir, sizlere özel fiyat avantajları ve orijinal ürün garantisi ile gönül rahatlığıyla alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

 

Fe ürünleri 29 ürün bulundu - 1. sayfa
Fe 4 Fonksiyonlu Küp Tırnak Parlatıcı
4,15 ₺
Fe Ayak Nasır Törpüsü
11,90 ₺
Fe Renkli Kağıt Tırnak Törpüsü
4,35 ₺
Fe Tırnak Törpüsü Büyük Boy
5,30 ₺
Fe Tırnak Törpüsü Küçük
5,90 ₺
Fe Allık Fırçası
6,50 ₺
Fe Optimum Cımbız
3,15 ₺
Fe Manikür Makası
18,90 ₺
Fe Profesyonel Renkli Yan Uçlu Cımbız
4,45 ₺
Fe Kirpik Kıvırıcı
7,90 ₺
Fe Profesyonel Manikür Pedikür Seti
100,00 ₺
Fe Tırnak Pensi
35,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi