ÜRÜN FİLTRELEME

Numara Seçimi

25
23

Fashy Medikal Ürünler

 

Kiraz denince aklımıza yaz aylarında yetişen, genellikle tek sapta iki tane olan, kıp kırmızı ve oldukça lezzetli bir meyve gelir. Oldukça vitaminli ve lezzetli olan bu meyvenin sapını kaynatarak içtiğinizde vücuda pek çok faydası olduğu söylenmektedir. Peki kiraz çekirdeğinin faydalarını hiç duymuş muydunuz? Bebeği kolik olan pek çok anne eminim daha önce kiraz çekirdeği yastıklarını  etkilerini öğrenmiştir. Veya romatizmal hastalığı olanlar. Çabuk ısınması ve ısıyı uzun süre hapsetmesi nedeniyle kiraz çekirdeğinin gaz sancıları başta olmak üzere pek çok romatizmal soruna da olumlu etkileri bulunmaktadır. Fashy kiraz çekirdeği yastıkları, bu etkilerden yardım alabilmeniz için üretilmiştir.

 

Sıcak kompress ve masaj yastığı olarak kullanabileceğiniz Fashy kiraz çekirdeği yastığı, içerisindeki kiraz çekirdekleri ile hızlıca ısınır ve sıcaklığını uzun süre korur. Bu nedenle tercih edilmektedir. Fashy, uzun süredir bu alanda yaptığı çalışmalarla kullanıcılarının ihtiyaçlarına en uygun üretimi sağlamayı hedef almıştır.

 

Atlas grup bünyesinde yer alan markalardan olan Fashy, kalite ve güven konusunda taviz vermeden anne ve bebek ürünleri satışını gerçekleştirermektedir. Almanyada üretilen kaliteli sıcak su torbaları ve kiraz çekirdeği yastıkları ile Fashy markası, alanında uzman çalışmalara imza atmaktadır. 60 yıllık bir geçmişi olan Fashy, kalitesi dünya standartlarındadır. Bu nedenle Fashy sıcak su torbaları ve Fashy kiraz çekirdeği yastıkları güvenle tercih edilmektedir. 

 

Kiraz çekirdeği yastıkları bebeklerin kolik sorununu azaltmaya destek olması amacıyla kullanılabilir. Bebeklerin gaz çıkartmalarına yardımcı olmak için uzmanlar tarafından önerilen derecede ısıtılarak karın bölgelerine veya ayak altlarına uygulanabilir. Böylece bebeklerin daha rahat bir şekilde gaz çıkarmalarına ve dolayısıyla daha az kolik sancısı çekmelerine yardımcı olunabilir.

 

Fashy kiraz çekirdeği yastığının bir diğer kullanım alanı da romatizmal hastalıkları veya ısı tedavisiyle iyileşme ihtiyacı olan kişilerdir. Kiraz çekirdeğinin çabuk ısınıp uzun süre sıcak kalması nedeniyle uygulandığı bölgelerde hızlı ve etkili bir uygulama sonucu verir. Fashy kiraz çekirdegi yastıkları, sıcak su torbaları gibi termal bir kaplamaya sahip olmadığından sıcaklığı direkt olarak temas eder.

Fashy Anne ve Bebek Ürünleri

 

Bebeklerin bazı ilk anıları çok özeldir. Bunlar içerisinde en çok etkilendiklerimiz anne, baba dedikleri zamandır. Hele ilk adımlarına tanıklık etmek bir anne ve baba açısından oldukça önemlidir. Bebekler önce tutunarak yürürler. Ellerini bırakmaya cesaret ettikleri zaman ise her yere yürümek her şeyi keşfetmek isterler. Bacak kaslarının güçlenerek düzgün bir şekilde yürümeleri ise zaman alır. Bebeklerinizin ayak ergonomisine uygun olarak üretilen Fashy terliklerle bebeklerinizin rahat bir şekilde yürümesine yardımcı olursunuz.

 

Bir alman markası olan Fashy üretimlerinde çocuk ve annelerin ergonomisini kalite ve uygun fiyatla buluşturmayı hedefler. Fashy sıcak su torbaları, Fashy kiraz çekirdeği yastıkları veya Fashy termoforlar özellikle bebeklerin ihyiyaç duyduğunuz anlarında yanında olurken ilk yürüyüşlerinde konforlu adımlar atmaları için de Fashy terlikler vaz geçilmezlerinizden olacak.

 

Özellikle yaz aylarında kullanım için uygun olan Fashy terlikler bebeklerinizin ayaklarını sıkmaz.  Yumuşacık dokusu ile bebekleriniz ayaklarında varlığını bile hissetmezler. Fashy terlikler bebeklerin rahat adımlar atmalarına yardımcı olur. Kalitesi ile uzun süre kullanabileceğiniz Fashy terlikleri bir bebeğiniz değil, diğer bebekleriniz de kullanabilir. 

 

Bebek ve çocuk ihtiyaçlarına farklı bir açıdan yaklaşan Fashy, tüm üretiminde çözüm odaklı bir yaklaşım içerisindedir. İhtiyaçlar doğrultusunda sundukları bu amacı gerçekleştirmeyi hedeflediğinden, kullanıcılarından da memnuniyet almaktadır. Fash terlikler de bu ürünlerinden biridir.

 

Fashy uluslararası bir marka olması dolayısıyla üretiminde dünya standartlarını kaynak almaktadır. Fashy sıcak su torbalarına, kiraz çekirdeği yastıklarına veya terliklere sayfamızdan erişebilirsiniz. 

 

Fashy ürünleri 7 ürün bulundu - 1. sayfa
Fashy Kanola Tohumlu Doğal Isı Yastığı - İnek
29,40 ₺
Fashy Kiraz Çekirdekli Doğal Isı Yastığı Kutup Ayısı
17,80 ₺
Fashy Kiraz Çekirdekli Doğal Isı Yastığı- Baykuş
17,80 ₺
Fashy Kiraz Çekirdekli Doğal Isı Yastığı
17,80 ₺
Fashy Kiraz Çekirdekli Doğal Isı Yastığı - Kuzu
17,80 ₺
Fashy Kanola Tohumlu Doğal Isı Yastığı - Ayıcık
17,80 ₺
Fashy Clogs Ultra Hafif Terlik Model 1 Yeşil
29,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi