ÜRÜN FİLTRELEME

Esela Doğal Destek Ürünleri

Eskilerde formül mamalar henüz yaygınlaşmadan önce kadınların yeni doğan bebeklerini emzirmek dışında bir alternatifleri yoktu. Yeni doğan bebeğe verilebilecek çok fazla seçenekleri olmadığından bebeklerin aç kalmaması için mecburen anne sütü veriliyordu. Sütü az olan anneler de arttırmak adına çok fazla yemek yiyor, özellikle süt yapıcı içeriğe sahip gıdaları bol miktarda tüketiyorlardı. Günümüzde sağlık kuruluşları anne sütünün önemine değinerek bebeklere ilk 6 ay yalnızca anne sütü verilmesi konusunda insanları bilinçlendirmektedir. Eskilerin bu uygulamalarını ne kadar yerinde olduğu da bu şekilde doğrulanmış olmaktadır. Ancak anne sütü arttırmak için günümüzde daha modern ve daha az kalorili ürünler tercih edilmektedir. Bunların arasında Esela milk sayabiliriz.

Anason, rezene, tarçın, çemen otu ve harnup pekmezinin karışımından oluşan Esela milk max, bu bitkilerin anne sütü arttırıcı etkisi dikkate alınarak bir araya getirilmiş ve herhangi bir kimyasal kullanılmadan doğal olarak annelere sunulmuştur. Düzenli kullanımda anne sütü miktarında fark edilir bir artış yapan Esela milk max, kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren de etkisini göstermektedir.

Macun formunda olması, kullanımını da daha kolay hale getiren Esela milk max, içeriği ile C vitamini takviyesi de sağlamaya yardımcıdır.

Huzurlu bebekler için önce tok bir karın olması gerektiğini tüm anneler bilirler. Bebeklerin sık sık uyanmasının en başında aç olmaları gelmektedir. Emme refleksi doğduğu andan itibaren gelişen bebekler, uzun süre ememez hemen yorulurlar. Dolayısıyla da henüz tam doyamadan uykuya dalmaları söz konusu olur. Bu durum anne sütü miktarıyla da orantılıdır. Çabuk sindirilir özellikte olan anne sütü yoğun bir şekilde gelirse bebekler de daha kısa sürede doyarak daha uzun süre uykuda kalabilirler.

Anneler bol ve kaliteli süt için yapmanız gerekenlerin başında bol bol dinlenme ve düzenli uyku gelir. Bunların hemen arkasından da Esela milk max macun ile süt miktarınızı arttırmaya destek olurken huzurlu günlere de bir adım daha yaklaşmış olursunuz.

 

Esela ürünleri 1 ürün bulundu - 1. sayfa
Esela Emziren Anneler İçin Bitkisel Karışımlı Doğal Macun 350 gr
18,95 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi