ÜRÜN FİLTRELEME

Renk Seçimi

Mavi
Pembe

Elite Medikal Ürünler

 

Bazı günlük kullanım ürünlerinin bizler için ne denli hayat kurtarıcı özelliğe sahip olduğunu bilemezsiniz. Aslında kullanırken çok fazla ayırt edemeyiz ihtiyaç derecesini ama evde eksikliğini hissettiğimiz anda alınacaklar listesinin en başında yerini alırlar. Bunlara örnek olarak ise dereceler, sıcak su torbaları veya kulak tıkaçları gibi bazı ürünler gelir. Elite medikal, eksikliğini hissedebileceğiniz bu ürünlerden en kalitelilerinden faydalanmanız ve kolaylıkla ulaşabilmeniz için üretimini sürdürmektedir. 

 

Elite medikal, bünyesinde pek çok günlük kullanım için uygun medikal ürün barındırmaktadır. Medikal ürünler pek çoğumuzun kafasında sanki sadece sağlık kuruluşlarınca tercih edilir gibi bir izlenime sahiptir. Ancak yukarıda belirttiğimiz ürünler de medikal ürünler olmanın yanı sıra, günlük hayatımızda sıklıkla tercih edeceğimiz ürünler içerisinde yerini alır. Elite medikal son kullanıcıların ihtiyaçları çerçevesinde ürettiği başta digital dereceler, sıcak su torbaları ve kulak tıkaçları gibi ürünler ile bu eksikliğimizi kapatacak ürünleri bizlere sunmaktadır.

 

Rahat bir kış geçirmemiz için gerekli olan sıcak su torbaları, sadece kendimiz için değil, çocuklarımızın da buz gibi havalarda eve geldiklerinde hızlıca ısınmaları için gereklidir. Elite sıcak su torbaları, bu ihtiyaç çerçevesinde üretilmiştir. Sıcak su torbasının bir diğer özelliği de kaliteli olması ve uzun süre kullanılabilir nitelik taşımasıdır. Elite kaliteli su torbalarını uygun fiyatlara satın alabileceğiniz en güvenilir markalardandır.

 

Hastalık döneminin en önemli belirtilerinden birisi ateş yükselmesidir. Özellikle çocuklarda ateş yükselmesi çocuğun sağlığı hakkında bilgi sahibi olunmasını sağlar. Ancak digital derecelerle ölçümünü yaparak ateşi kontrol altına almaya yardımcı olabilirsiniz. Elite dijital dereceler, ateş ölçümünde en doğru sonucu almanıza yardımcı olur.

 

Sağlık sorunlarımızın bir tanesi de kulakta yaşanan problemlerdir. Özellikle geçmişte kulaklarıyla ilgili sorun yaşayanlar, daha da dikkatli davranmalıdır. Elite kulak tıkaçları, hassas kulaklara sahip kişileri  rahatlıkla banyoya girmesini veya denizde havuzda rahat hareket edebilmelerine yardımcı olur.

 

Elite ürünleri 5 ürün bulundu - 1. sayfa
Elite Kulak Tıkacı İpli Silikon
10,90 ₺
Elite Kılıflı Sıcak Su Torbası Çocuk
20,90 ₺
Elite Plastik Oda Termometresi
14,90 ₺
Elite Sıcak Su Torbası ( Termofor - Kılıflı )
7,90 ₺
Elite Termofor (Sıcak Su Torbası)
6,80 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi