ÜRÜN FİLTRELEME

Elancyl Anne ve Bebek Ürünleri

 

Erkekler bazı konularda çok şanslı. Mesela bir erkek ne kadar kilo alırsa alsın veya ne kadar yaşlanırsa yaşlansın selülit veya çatlaklarla karşı karşıya kalmaz. Kadınların yapısal özellikleriyle ilgili olan bu sorunlar, bazı nedenlerden dolayı şiddetini arttırabilir. Bu nedenlerin başında hamilelik gelir. Kadınların pek çoğu hamilelik dolayısıyla çatlak veya selülit oluşumunda artışla yüz yüzedir. Fransadan ithal Elancyl slim desing selülit karşıtı ve Elancyl cellu slim selülit kremleri düzenli kullanımda selülit oluşumunu engellerken Elancyl vergetures çatlak kremleri çatlak olan bölgelerde iyileşme sürecine yardımcı olarak kusursuz bir cilde sahip olmanıza katkı sağlar.

 

Elancyl vergetures çatlak kremleri içerisindeki aspir yağı cilde esneklik kazandırmanın yanı sıra cildin beslenmesine ve direnç kazanmasına yardımcı olur. Kolay emilen yapısı ciltte yağlı bir his bırakmaz. Elancyl vergetures sadece yeni çatlakların oluşmasını engellemeye yardımcı olmaz. Aynı zamanda yeni oluşan çatlakların tedavisinde de etkili bir yardımcı kaynaktır. Özellikle hamilelik gibi ani kilo değişimlerinin yaşandığı durumlarda cilt çatlak oluşumu için çok daha uygun bir zemindedir. Cildinize gerekli vitaminleri sağlamazsanız elastikiyet kazanmaz ve gerilen ciltte çatlak oluşumu baş gösterir. Elancyl vergetures cilde sağladıklarıyla bu zeminin oluşmasına fırsat vermemeye katkı sağlar.

 

Kusursuz bir cilde sahip olmayı her kadın ister. Bazıları bu konuda şanslıdır. Yapılan araştırmalarda özellikle hamilelik döneminde ciltte karşılaşılan olumsuz değişimlerin kaynağında genetik faktörlerin baş gösterdiği belirtilmektedir. Belki genlerinizi değiştiremezsiniz ama bazı bakım ürünleri ile tedbirler alarak cildinize gerekli vitamini sağlayabilirsiniz. Bu bakım ürünlerinin başında Elancyl vergetures çatlak kremi ve Elancyl slim desing selülit kremleri gelir. Düzenli kullanımda etkin bir sonuç alabileceğiniz Elancyl ürünleri, selülitsiz ve çatlaksız bir cilde kavuşmanız için cildinizin en yakın dostu olacak.

 

Özellikle yaz aylarının gelmesiyle kadınlar selülit ve çatlaklara karşı savaş açarlar. Ne yazık ki bu sorunların tedavi edilmeden kendiliğinden geçmesi neredeyse imkansız. Bu yüzden Elancly slim desing selülit kremleri ve Elancyl vergetures çatlak kremleri cilde gerekenleri sağlayarak sürekli kullanımda etkili bir sonuç almanıza yardımcı olmaktadır. Özellikle basen, göbek ve kol bölgesinde oluşan selülitin giderilmesinde kullanılan Elancly slim desing selülit kremi, masaj yapılarak bu bölgelerin harekete geçmesine ve içeriğindeki özlerle iyileşme sürecine olumlu etki etmeye yardımcı olur.

 

Güzel bir cilde sahip olmak ancak ona verdiklerinizle mümkündür. Bunun için de Elancly selülit ve çatlak kremleri gereken tüm vitaminleri sağlamaya yardımcı olur. Uygun fiyatıyla Elancly bu özelliklere sahip pek çok üründen çok daha az bütçenizi sarsar. Web sitemizden sizlere özel sunduğumuz fiyat avantajları, Elancly kremlere kolayca satın alabilmeniz ve kusursuz bir cilt hedefinize bir adım daha yaklaşmanız içindir.

Elancyl Cilt Bakım Ürünleri

 

Kadınların pek çok sorunu vardır. Bu sorunlardan bazıları da cilt problemleridir ve kadınlar belkide en çok cilt sorunları yüzünden mutsuz olurlar. Yüz, el, ayak gibi alanlara ilave olarak çatlaklar, selülitler veya buna benzer pek çok konuyla aynı anda başa çıkmaları gerekebilir. Cilt sorunları bazı kadınlarda yaşın ilerlemesi ile görülebilirken bazılarında daha genç yaşlarda ortaya çıkabilir. Kusursuz bir tene kavuşmak konusunda yardım almak için Elancyl cilt bakım ürünleri tercih edilebilir. Cilt bakımı uzmanlık ister ve bu uzmanlık ancak cildi iyi tanıyarak sağlanabilir. Elancyl laboratuvarları, uzmanlık alanındaki çalışmalarını sürdürmek için hazırlanmıştır ve ince, sıkı, çatlaksız bir cildi hedefler. Cilt sorunlarını çözmenin ilk adımı cildimizi tanımaktan geçer. Sonrasında cilt tipinize uygun olan bir Elancyl ürünü tercih ederek istediğiniz cilde kavuşmaya katkı sağlayabilirsiniz.

 

Çatlak sorunu kadınların kilo alıp vermesi veya doğumda vücuttaki şişkinlikler nedeniyle sıklıkla karşılaşılan sorunlardan biridir. Çatlak oluşumuna meyilli ciltlerde ise bu durumlar olmadan bile zaman zaman çatlak sorunuyla karşılaşılabilir. Elancyl çatlak kremleri ile oluşmuş çatlakların görünümünde azalmaya yardımcı olur. Paraben içermeyen özel formülü sayesinde cildin elastikiyet kazanmasına yardımcı olarak yeniden yapılanmasına katkı sağlar. Elancyl çatlak kremleri çatlak oluşmadan önce uygulandığında ise cilde nem kazandırarak yüksek faktörlü bir korumaya katkı sağlar. Çatlak gibi tedavisi zor bir cilt sorununu çözümlemek için Elancyl çatlak kremleri gözle görülür ve oldukça başarılı çözümlere katkı sağlar.

 

Kadınların karşılaştıkları cilt sorunlarından bir diğeri ise selülittir. Bacak ve kalça bölgesi başta olmak üzere portakal kabuğu görüntüsü şeklinde bir görünüm oluşturan ve pürüzsüz görünümü engelleyen selülit sorunundan kurtulmak düzenli bir süreci gerektirir. Elancyl selülit kremleri bu süreçte tercih edebileceğiniz ve eski sağlıklı görünümü kazanmanıza yardımcı olan ürünlerdendir. Yoğun yağ yakmaya yardımcı formülü ile basen ve bacak bölgelerine uygulandığında selülitli görünümün azalmasına yardımcı olan Elancyl selülit kremleri, özlediğiniz cilde kavuşmanıza yardımcı olur. İnatçı ve yoğun selülitlerde bile etkisini gösteren Elancyl selülit kremleri, düzenli kullanıldığında gözle görülür bir etki bırakarak toparlanmaya katkı sağlar.

 

Cilt sorunlarından birisi de biriken toksinlerdir. Bu toksinler eğer atılmazsa ciltte cansız görünme gibi sorunlar oluşabilir. Işıltısını kaybeden cildin eski haline dönmesi ise özel bir bakımı gerektirebilir. Elancly arındırıcı ve toksin atıcı peeling, cildi toksinlerden arındırmaya yardımcı olarak fazla suyun atılmasına ve arınmasına katkı sağlar. Elancly arındırıcı tonikleri banyo esnasında tüm vücudunuza uygulayabilirsiniz. Arınmış bir cilde kolayca bakım yapabilir ve bakımın etkilerini daha kısa sürede hissedebilirsiniz. Örneğin Elancly selülit kremi uygulamadan önce cildinizi Elancly arındırıcı tonikle bakıma hazırlayabilirsiniz.

 

 Elancly ürünleri cildin genelinde uygulanabilen ve tüm dermatolojik testlere tabi olmuş ürünlerdir. Cildin bakıma hazırlanma sürecinden kaybettiği ışıltısını kazanması sürecine kadar çeşitli ürün yelpazesine sahiptir. Aynı zamanda bakım ürünleri desteğiyle bakımın direkt olarak amacına ulaşmasına yardımcı olmaktadır. 1970'li yıllarda başlayan bu serüven adım adım ilerleyerek günümüzde kısa sürede etkili sonuçlar alınabilecek çözümler sunmaya yardımcı olarak kadınların favorileri arasında yerini almayı hedefler. Sıkılaşma, zayıflama ve kusursuz bir görünüm kazanma süreçlerinin tüm aşamalarına sağladığı desteklerle Elancly ürünleri, bakımınızı tamamlamanıza yardımcı olmaktadır.

Elancyl ürünleri 4 ürün bulundu - 1. sayfa
16% İndirim
Elancyl Selülit Karşı Set
159,00 ₺
132,20 ₺
17% İndirim
Elancyl Lait Hydra Energısant 400 ml
47,90 ₺
19% İndirim
Elancyl Slim Design Jel 200 ml Pilates Bandı Hediyeli
119,90 ₺
16% İndirim
Elancyl Slim Design Selülit Ve Çatlak İçin Etkili Yağ 150 ml
82,30 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi