ÜRÜN FİLTRELEME

Ducray Doğal Destek Ürünleri

Bayanların saçları en değer verdikleri şeylerden biridir. Daha güzel, daha sağlıklı, daha dolgun saçlara sahip olmak için neler vermezler ki. Bazı saçlar oldukça sağlıklıyken bazı saçlar ise genetik olarak cansız, kırılgan ve hassastırlar. Ducray anacaps, saçların yapısını oluşturan vitaminlerin eksiklerini tamamlamaya destek olurken daha parlak, daha canlı, daha gür ve daha ışıltılı saçlara kavuşmamıza da yardımcı olur.

İçerisinde saç derisine canlılık katmayı sağlayan vitaminleri barındıran Ducray Anacaps, saçlarınızın ve saç derinizin bakımı konusunda oldukça etkilidir. Aynı zamanda saçların daha hızlı uzamasını da sağlayan Ducray Anacaps, düzenli kullanımda oldukça faydalı sonuçlar doğurmakta, saçlarınızın istediğiniz hacme kavuşmasına yardımcı olmaktadır.

Sadece bayanların değil erkeklerin de kullanabileceği Ducray Anacaps cansız, sönük saçların onarılmasına destek olurken saç diplerine de gerekli vitamini sağlayarak saç derisi sorunlarının giderilmesine de yardımcı olmaktadır. Kullanıcıları tarafından iyi not alan Ducray Anacaps, özellikle saç dökülmesini düzenli kullanımla ciddi oranda azaltmaya destek olur.

Saç dökülmesi sorunu sadece bayanların değil, erkeklerin de den büyük sorunlarının başında gelir. Ducray Anacaps, içeriği ile saç dökülmesini engellemeye destek olurken aynı zamanda yeni saç oluşumuna da katkı sağlar. Her saç tipi için kullanılabilen Ducray Anacaps, aynı zamanda kadın ve erkeklerde aynı etkiye sahiptir. Saçlarınızın döküldüğünü görmek sizlerin de en büyük korkularından biri ise, bu korkunuzu Durcay Anacaps size yardımcı olur.

En büyük referans diğer kullanıcıların olumlu yorumlarıdır düşüncesine sahipseniz, Ducray Anacaps kullanarak bu yorumları tecrübe edebilirsiniz. 

 

Ducray Cilt Bakım Ürünleri

 

Cildinize dünya standartlarında bir bakım yapmak istemez misiniz? Tüm dünya ile aynı anda Türkiye'de de satışa sunulan Ducray ürünleri, cilt bakımında uzmanlıktan öte çözümler hedefler. Geçmişi dünya savaşları tarihine dayanan Ducray ürünleri, ilk dermokozmetik şampuanların tasarlanmaya başlamasına dayanmaktadır. Kullanıma hazır şampuanların yaygınlaşmasına öncülük eden Ducray, kuaförlerde yaşanan saç temizliği sorununu gidermek amacıyla çıktığı bu yolda bugün pek çok saç ve saç derisi sorununa çözüm sunmaya yardımcı olmaktadır. Üretiminde pek çok eczacı, doktor ve saç uzmanı görevli olan Ducray, tüm araştırmalarını sağlıklı saç ve saç derisine adamıştır.

 

 

Zaman içerisinde çalışmalarını hızlandırmış ve akne tedavisi başta olmak üzere bir takım cilt sorunlarına yönelik üretim gerçekleştirmeye başlamıştır. Saç ve saç derisi bakımındaki uzmanlığını cilt bakımına da taşıyarak müşteri potansiyelini her geçen gün genişletmiştir. Ducray kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen ürünlerden olan Ducray keracnyl ürünleri sağlıklı bir cilt için gerekli temizliği sağlamaya yardımcı olur. Özelikle yağlı ve sivilce oluşumuna müsait olan ciltler, ekstra bir bakım ihtiyaç duyabilir. Ducray keracnyl temizleme ciltleri, yağlı ve akneli ciltleri dengelemeye katkı sağlayarak temizlenmesine yardımcı olur.

 

Yağlı ciltlerin bir diğer sorunu da parlamaya müsait olmalarıdır. Bu cilt tipine sahip kişiler, makyaj yaptıklarında bile cilt makyajı hızlıca atarak istenmeyen bir görünüm oluşturabilir. Ducray matlaştırıcı kremlerle günlük bakım yapıldığında ise cildin parlamaya müsait olan bölgelerinde daha az parlama sorunu yaşanmasına yardımcı olunur. Ducrayın akne ve sivilceli bölgelere uygulama için ürettiği Ducray keracnyl PP kremler, akne veya sivilce üzerine uygulandığında kısa sürece yok olmalarına katkı sağlar. Pırıl pırıl bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Çok yağlı ciltlerin en büyük kabuslarından olan sivilce sorunundan kurtulmaya yardımcı olmak için Ducray keracnyl PP kremlerden faydalanabilirsiniz.

 

Her cildin farklı sorunları olabilir. Bu sorunlardan bir tanesi de ciltte oluşan kahverengi lekelerdir. Güneşten veya farklı cilt sorunlarından oluşabilecek kahverengi lekelerden kurtulmak için ise Ducray melascreen kremlerden yardım alabilirsiniz. Cildin düzensiz pigment üretmesinden kaynaklanan kahverengi leke sorununu çözümlemek için Ducray melasrceen kremleri geliştirmiş ve cilde eşit pigment üretmesi için gerekli içeriği oluşturmuştur. Porselen görünümlü bir cilde sahip olmak için Ducray melascreen kremlerden yardım alarak eşi bir cilt tonuna sahip olmaya yardımcı olabilirsiniz. Düzenli uygulama ile etkili bir sonuç almanıza katkı sağlamaktadır.

 

Ducray saç derisi çözümleriyle çıktığı bu yolda iyi bir cilt analizi yaparak farklı cilt sorunlarını da çözümlemeye yardımcı olmaktadır. Saç derisi bakımı önemli bir iştir ve Ducray saç ürünleri farklı saç derisi sorunlarına çözüm üretmeye katkı sağlamanın yanı sıra yağlı ciltlere, renk tonu farklı ciltrele veya yaşlanma karşıtı ürünleriyle alanında uzmanlaşmaya devam etmektedir. Ducray ürünleri cildinizin saç derisinden yüzünüze kadarki her ayrıntısında yaşadığınız sorunlara çözüm bulmayı hedefleyerek bu alanda kendini her geçen gün geliştirmeyi hedeflemektedir. Uygun fiyatlarıyla da kullanıcılarının bütçelerini sarsmadan sorunlarını çözümlemeye katkı sağlar.

Ducray Saç Bakım Ürünleri

 

Bir kuaför salonunda başlayan Ducray markasının hikayesi, Ducray markasının yaratıcısı tarafından şampuanların içerisinde saçlara zarar veren maddelerin olduğunun fark edilmesiyle başladı. Babası bir dermatolog olan Albert Ducray, kendi markasını oluşturma yönündeki ilk adımlarını ve kuaför salonundan bugün dünyanın dört bir köşesinde satılan saç bakım ürünlerinin altyapısını, uzun süre devam eden araştırmalarıyla atmıştır. Alanında uzman sağlık çalışanlarının desteğiyle üretilen ve 11 farklı patente sahip olan Ducray, hepimizin hayatında bir dönem karşılaştığı veya karşılaşabileceği saç ve saç derisi bakımına yönelik çözümler sunmaktadır. Üretiminin bundan yıllar öncesinde başlaması ve her geçen gün yeniliklerle ilerlemesi Ducray markasının günümüzdeki yerini güvenilirliğini belirleyen unsurlardandır.

 

Saçlarımız ilgi ister. Ancak günümüzün sorunlarından olan yoğun tempo, saçlarımıza yeterli bakımı yapmamızı engelleyebilir. Ducray şampuanlar, saçlarımız için gerekli bakımı sağlayacak içeriğe sahiptir. Saç sorunlarının başında gelen saç dökülmesini, Ducray anaphase şampuanların düzenli kullanımı ile minimum seviyelerde tutmaya yardımcı olabilirsiniz. Saç dökülmesinin başlıca nedenleri arasında stres, gebelik, mevsimsel değişiklikler gelir. Ducray anaphase şampuanlar, saç dökülmesini önlemeye yardımcı bakım arasında ilk sıralarda yer alır. Sonrasında Ducray anaphase bakım ürünleri ile saçlarınızın dökülmesini engellemeye ve canlı saçlara sahip olmaya destek olabilirsiniz.

 

Bu bakım ürünleri arasında gelen Ducray anaphase bakım kremleri, yıkama sonrası saçlarınıza uygulayabileceğiniz oldukça detaylı çalışmalar sonucu elde edilmiştir. Ducray anaphase şampuanla beraber desteklendiğinde daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Ducray anaphase saç kremleri, saçın dökülmesini engellemeye yardımcı olmanın yanı sıra güçlenmesine, parlaklık kazanmasına ve kolay taranmasına da yardımcı olmaktadır. Banyodayken saçlarınızı yıkayıp saç kremini uyguladıktan sonra 1 dakika bekleyerek durulamanız yeterli olacaktır. Saçlarınızdaki gözle görülür değişimi ilk kullanımdan itibaren fark etmenize katkı sağlar. 

 

 

Pek çoğumuzun saç sorunu farklı şekillerdedir. Kimimiz kuru saçlardan şikayetçiyken kimimiz de tam tersine saçlarımızın aşırı yağlı olmasından şikayetçi oluruz. Kuru saçlara sahip olmak, ekstra nem sağlayan ürünler tercih edilerek giderilebilir. Ducray kuru saçlar için özel olarak ürettiği şampuan ve bakım serisiyle saçların nem kazanmasına, kuvvetlenmesine ve kuruluk dolayısıyla oluşan kırılarak dökülme sorununun çözümlenmesine destek olur. Ducray kuru saçlar için şampuanlar,  saçlarınızın yeniden yapılanmasına katkı sağlar. Yağlı saçlar için tercih edeceğiniz Ducray yağlı saçlar için şampuan ve bakım serisi ise, saçlarda nem dengesi sağlamaya yardımcı olur. Yağlanma dolayısıyla oluşan kepek sorununun çözümlenmesinde destek olur. 

 

Saç bakım ürünlerinin yanı sıra cilt bakımı için de seçeneklere sahip olan Ducray markasının bu kategoride yer alan bakım kremleri kullanıcılarına sunulmaktadır. Günlük hayatınızı değiştiren bakımlar sloganıyla kişisel temizlik ve bakım alanındaki çalışmalarını destekler. Cilt bakımı özen ve tecrübe ister. Ducray keracnyl kremler ile cilt tipinize uygun bir bakım tercih edebilirsiniz. Kuru, yağlı veya karma ciltler için seçenekleri yer alan Ducray keracnyl bakım kremleri, cildinizin yumuşamasına, esneklik kazanmasına ve nem dengesini sağlamaya yardımcı olur. Ducray keracnyl bakım kremlerinin aynı zamanda akneye meyilli ciltler için de bakım kremleri yer almaktadır.

Ducray ürünleri 47 ürün bulundu - 1. sayfa
32% İndirim
Ducray Keracnyl Matlaştırıcı Ve Nemlendirici Krem 30 ml
104,50 ₺
70,60 ₺
30% İndirim
Ducray Kertyol PSO Pullanmalara Karşı Şampuan 200 ml
119,91 ₺
83,90 ₺
30% İndirim
Ducray Keracnyl Yağlı Ciltler İçin Temizleme Jeli 400 ml
129,89 ₺
89,70 ₺
30% İndirim
Ducray Elution Hassas Saç Derisi İçin Şampuan 200 ml
81,50 ₺
56,90 ₺
30% İndirim
Ducray Keracnyl Control Creme 30 ml
104,50 ₺
73,10 ₺
30% İndirim
Ducray Keracnyl Oily And Blemish Maske 40 ml
104,50 ₺
73,10 ₺
30% İndirim
Ducray Kertyol P.S.O Nemlendirici Temizleme Jeli 400 ml
149,90 ₺
104,90 ₺
25% İndirim
Ducray Anaphase Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 400 ml
159,00 ₺
118,75 ₺
25% İndirim
Ducray Neoptide Erkek Saç Dökülmesine Karşı Bakım Losyonu 100 ml
395,00 ₺
294,95 ₺
25% İndirim
Ducray Elution Sık Kullanım Şampuanı 400 ml
139,00 ₺
103,80 ₺
25% İndirim
Ducray Kelual Ds İnatçı Kepeğe Karşı Şampuan 100 ml + Elution 200 ml Şampuan Kepek Karşıtı Bakım Seti
165,11 ₺
123,30 ₺
25% İndirim
Ducray Dexyane Kuru Ve Atopik Cilt Tipleri İçin Nemlendirici Krem 100 ml
119,00 ₺
88,85 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi