ÜRÜN FİLTRELEME

Ay aralığı

Prematüre
0-6 ay
6-12 ay
6 Ay
6-18 Ay
3 Ay

Renk Seçimi

Mavi
Yeşil
Mor
Pembe

Dr Browns Anne ve Bebek Ürünleri

 

Kaliteli bir üretim sağlamak senelerin tecrübesini ister. Bu tecrübe ise ancak müşterilerden gelen yorumları değerlendirerek sağlanabilir. Dr Browns üretime başladıktan sonra bebekler üzerinde yaptığı araştırmalarda en çok şikayet olan konuları gözlemleyerek bu alanda çözümler sunmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirmiştir. Çünkü gerçek kullanıcıların yorumlarının her daim en doğru Ar-Ge olduğunun bilincindedir. 

 

Bu ürünlerin başında Dr Browns biberonlar gelir. Bebeklerin belli bir aya ulaşana kadar en çok karşılaştıkları sorunların başında gaz sancıları gelmektedir. Anne sütü almayan ve formül mamalarla beslenen bebeklerde gaz sancısının çözümü için doğru formül mama ve doğru biberonun tercih edilmesi önemlidir. Dr Browns biberonlar bebeklerde gaz oluşmasını engellemeye yardımcı başlığı ile rahatlıkla kullanım sağlar.

 

Biberon kullananların bir sorunu da henüz biberon eskimeden biberon emziğinin eskimesidir. Bu durumda yeni bir biberon almak maliyetli olacağından sadece biberon ucu alarak kullanabilirsiniz. Dr Browns biberon emzikleri için de bu şart geçerlidir. Biberon ucu eskidiğinde veya bebeğiniz için daha ileriki aylarda bir biberon ucuna ihtiyaç duyduğunuzda yeni bir Dr Browns biberon emziği alarak kullanabilirsiniz.

 

Slikon veya cam olarak tercih edebileceğiniz Dr Browns biberonlar, bebeğinizin sağlığını tehdit edecek herhangi bir kimyasal içermez. Dr Browns biberonlar anne sütünde de bulunan A, C ve E vitaminlerini korumasıyla ilgili gerekli patente ve  dünya çapında pek çok tasarım ödülüne de sahiptir.

 

Annelerin bir sıkıntısı da kendi kendine beslenmeyi öğrenen bebeklerin her şeyi kendileri kullanma isteğiyle alakalıdır. Sularını, sütlerini kendileri içmek isteyen bebekler henüz el kasları yeterince gelişmediğinden üzerlerini ve etrafı kirletirler. Dr Browns sızdırmaz suluklar bu sorunu çözmek için tasarlanmıştır. Dr Browns sızdırmaz suluk uçları, bebeklerinizin rahatlıkla beslenmelerine yardımcı olurken etrafı kirletmeden ve sıvılarını dökmeden tüketmelerini de destekler.

 

Dr Browns ürünleri 18 ürün bulundu - 1. sayfa
Dr Browns Dar Ağızlı 1.Aşama Silikon Biberon Emziği 2'li
19,90 ₺
Dr Browns Y Kesim Dar Ağız Biberon Emziği 2 li Paket
19,90 ₺
Dr Browns 3.Aşama (+6 Ay) Dar Ağız Biberon Emziği 2'Li
19,90 ₺
Dr Brown Standart (Dar Ağız) Doğal Akış Biberon 250ml
35,90 ₺
Dr.Brown Doğal Akış Standart (Dar Ağız) PP Biberon 120 ml
27,90 ₺
Dr. Brown Prematüre Biberon Emziği (2 adet)
9,95 ₺
Dr Brown Damla Silikon Uçlu Alıştırma Bardağı 180ml
32,90 ₺
Dr Browns Damla Akıtmaz Sert Uçlu Kulplu Bardak 270ml Yeşil ( Sarı Kapak )
18,75 ₺
Dr.Brown's Doğal Akış Cam Biberon 125 ml
39,90 ₺
Dr.Brown's Doğal Akış Cam Biberon 250 ml
42,90 ₺
Dr.Browns Standart Doğal PP Akış Biberon 2li Seti
58,90 ₺
Dr.Browns PP Biberon Pembe 240 ml
21,95 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi