ÜRÜN FİLTRELEME

Renk Seçimi

Kırmızı
Mavi
Yeşil
Turuncu
Sarı

Doğan Medikal Ürünler

 

 

Medikal ürünlerin yeri her geçen gün hayatımıza daha aktif olarak yerleşmektedir. Dolayısıyla medikal firmalarında her geçen gün kalite arttırılarak rekabet kuvvetlenmiştir. Doğan medikal

2000 yılında kurularak hedefi olan dünyanın önde gelen medikal şirketlerinden biri olma vizyonunda hızla ilerletirken ürettiği kaliteli medikal ürünler ile de rekabet gücünü her geçen gün arttırmaktadır.

 

Onlarca çeşit medikal ürün yelpazesine sahip olan Doğan medikal, dünyanın önde gelen şirketlerinin ürünlerini Türk kullanıcılarla buluştururken Türk insanının hayatını kolaylaştırmaya da yardımcı olur. Ürünlerinin içerisinde meme protezleri, tekerlikli sandalyeler, yürümeye yardımcı destekler, tuvalet yükselticileri, varis çorapları, tansiyon aletleri, havalı yataklar gibi çeşitler yer alan Doğan medikal insan hayatını kolaylaştırmaya yardımcı çözümler sunar. 

 

Sayfamızda yer alan Doğan medikal ürünlerinin içerisinde kış aylarının en çok tercih edilenlerinden biri olan sıcak su torbaları yer alır. Kılıflı ve kılıfsız seçenekleriyle kaliteli sıcak su torbaları, rengarenk seçenekleri ile sayfamızda yer almaktadır. Kış aylarında ısınmak için sıklıkla başvurduğumuz sıcak su torbalarını, aynı zamanda romatizma hastalığı olanlar da tercih edebilir.

 

Doğan sıcak su torbaları soğuk havalarda evlerimize girdiğimizde, çocuklarımız okullarından döndüğünde hızlıca ısınmamız için en çok başvurulan yöntemlerdendir. Kılıfsız Doğan sıcak su torbalarının vücutla temasını kolaylaştırmak için ekstra yumuşak bir yapısı vardır. İstenirse kılıflı Doğan sıcak su torbaları da tercih edilebilir.

 

Kalitesiyle bir kere aldığınızda uzun süre kullanmanıza imkan tanıyan Doğan sıcak su torbaları kış aylarında soğukla mücadelenin kabus olmasını engellemeye yardımcı olur. Sayfamızda farmasanal müşterilerine özel fiyat avantajlarından faydalanarak Doğan medikal ürünlerden ihtiyacınız olanı tercih edebilirsiniz.

Doğan Anne ve Bebek Ürünleri

 

Anne karnının bebek için oldukça uygun bir ısısı vardır. Yaz veya kış aylarında bebeğin sabit bir ısıda kalması için değişmez ve bebek dünyaya geldikten sonra uygun sıcaklıklarla sürdürülmelidir. Ancak anneler bu konuda sürekli bir çelişki içerisindedir. Bebeğin bulunduğu odanın ya çok sıcak yada çok soğuk olduğunu düşünen farklı kişilerin görüşlerine göre kafalarına takarak ne yapacaklarını şaşırırlar. Bu konudaki en doğru karar sağlık kuruluşlarınca bildirilendir. Bebek doktorunuz size bebeğin bulunduğu oda ve nasıl giydirileceği konusunda muhakak bilgi verecektir. Doğru ısıyı yakaladığınızı ise Doğan termometreler ile kolayca tespit edebilirsiniz.

 

Ortam ısısı konusunda oldukça pratik bir şekilde bilgi sahibi olmanıza yardımcı olan Doğan termometreler, en doğru sonucu alabilmeniz için gerekli özelliklere sahiptir. Sabit bir yere takılarak bir süre beklendiğinde ortam ısısını gösterecektir. Çocukların temasına uygun olmaması dolayısıyla mümkün olduğunca erişemeyecekleri yerde tutmanız tavsiye edilmektedir. Üzerindeki değerler ısıyı kolayca tespit edebilmenize yardımcı olur. Böylece bebekleriniz için uygun oda ısısını Doğa  termometrelerle kolaylıkla sağlamış olursunuz.

 

İnsan vücudu aynı durumlara farklı reaksiyonlar gösterebilir. Örneğin sizin sıcak bulduğunuz bir ortamı bir başkası soğuk bulabilir. Dolayısıyla farklı görüşler ortaya çıkarak bebek için ideal ısıyı ayarlamak mümkün olmayabilir. Doğan termometrelerden faydalanarak sizlerin hissettiği sıcaklık değeri yerine gerçek değerleri görebilir ve buna göre önlemler alabilirsiniz. Bebek aşırı derece yüksek ısıya maruz kalırsa vücudunda isilikler oluşabilir. Sağlığı açısından iyileşmesi zaman alacak bu isilikler olumlu bir etki değildir ve oluşmadan önce tedbir almak en doğrusudur. Doğan termometreler ortam ısısı konusunda bilgi sahibi olmanızı ve aşırı sıcaktan bebeğinizi korumanıza yardımcı olur.

 

Termometreler geçmişten beridir en çok tercih edilen ısı ölçüm cihazlarıdır. En doğru sonucu verdikleri ve pratik bir şekilde kullanılıyor olmaları tercih edilme nedenlerinin başında gelir. Digital ölçüm aletlerinin her an pili bitebilir veya arızalanabilir. Bu nedenle odanızda her daim bir Doğan termometre bulundurarak işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Ayrıca az yer kaplaması ve uzun süreler kullanılıyor olması Doğan termometreleri daha çok tercih edilir kılmaktadır.

 

Termometreler sadece bebekli evlerde değil evinde hasta bulunduran, kış aylarında doğal gaz ısı kontrolü yapmak isteyen veya soğuk ortamlarda ihtiyaç duyulabilecek ideal dereceyi yakalamak isteyen herkese hitap etmektedir. Doğan termometrelerden faydalanarak en doğru ısı bilgisine ulaşabilirsiniz. Evinizin ısısını ölçmek için pahalı cihazlara kıyasla hem daha kolay kullanılan hemde daha düşük bir maliyete Doğan termometreleri kullanabilirsiniz.

 

Doğan ürünleri 4 ürün bulundu - 1. sayfa
Doğan Ahşap Duvar Derecesi
14,90 ₺
Doğan Kulak Tıkacı
5,90 ₺
Doğan Termofor Kılıflı ( Sıcak Su Torbası )
15,90 ₺
Doğan Termofor Normal ( Sıcak Su Torbası )
14,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi