ÜRÜN FİLTRELEME

Dermoskin Doğal Destek Ürünleri

Saç dökülmesi hepimizin başındaki en büyük problemlerden biridir. Saçlarımız dökülmesini diye neler yapmayız ki? Çeşit çeşit bakımlar, maskeler vs. Ancak çoğu zaman olumlu sonuç alamayız veya yaptığımız bu işlemler oldukça uzun ve zaman alıcıdır. Saç dökülmesi sorununuzu çözmeye yardımcı olması için  kullanabileceğiniz Dermoskin Medobiocomplex Tabletler ve Şampuanlar saçınızı saç diplerinden itibaren beslemeye ve saç kalitesini arttırmaya yardımcı olur.

Erkeklerin belli bir yaştan sonra görülmeye başlanan ve en çok problem ettikleri konulardan biri saç dökülmesidir. Ancak etkili bir şampuan kullanarak veya alternatif bakım yöntemleri ile bu sorunun çözülmesine yardımcı olabilirsiniz. Dermoskin Medobiokomplex Tabletler ve Şampuanlar saçlarınızın dökülmesini engelleyecek bakımı hem ciltten hem de kapsüller ile ilgili vitaminleri alarak içeriden destek sağlar. 

Sadece erkeklerde değil, kadınlarda da saç dökülmesi hayattan keyif almanızı engelleyecek boyutta can sıkıcı olabilir. Saç dökülmesinde yaşanılan bazı rahatsızlıkların da etkisi oldukça fazladır. Ancak düzenli bakım yaparak daha az dökülmesini ve gerekli bakımı sağlamanız mümkündür. Dermoskin Medobiokomplex Tabletler ve Şampuanlar bu bakımı en etkili şekilde yapacağınız yöntemlerin başında gelir.

Saç tırnak gibi yapıların oluşumunda temel etken olan biotin, aynı zamanda saçların ve tırnakların sağlıklı gelişimi için oldukça önemli bir rol oynar. Medobiothin biotin kullanarak vücudumuzda eksikliği olan biotinin sağlanmasına yardımcı olursunuz. Medobiothin, biton düzenli kullanıldığında dökülen saçlara veya çabuk kırılan tırnakların eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. Böylece istediğiniz saç ve tırnaklar için gerekli takviyeyi sağlamış olursunuz.

Saçlarımız bizi ifade eden ve en ön planda olan yerlerimizdendir. İmajımızı ancak saçlarımızla tamamlayabilir, saçlarımızı girdiğimiz ortama göre şekillendirerek kıyafetimizle de bir bütünlük sağlayabiliriz. Sık sık şekillendirdiğimiz saçlarımız olamadan tarzımızı yansıtmak ta pek mümkün olmayabilir. Saçlarınızın dökülmesini önlemek için ne kadar erken yol alırsanız o kadar kardasınız demektir. Medıbiothn Medobiokomplex Tabletler, Şampuanlar ve Biotin kullanarak saç dökülmesine karşın en etkili çözüm yollarından birini tecrube edebilirsiniz.

 

Dermoskin Cilt Bakım Ürünleri

 

 

Alanında geçmişi 1970'li yıllara dayanan Dermoskin, sağlık sektöründeki çalışmalarıyla uzun yıllardan bu yana üretimini sürdürmektedir. Müşteri istek ve ihtiyaçlarını en uygun ürünlerle karşılama konusunda memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeden üretim yapması bugün Dermoskin markasının tercih edilirliğini etkileyen en önemli etmendir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesini prensip almasını, yatırımlarını bu doğrultuda yapmasıyla perçinlemiştir. Cildin ihtiyaçlarını iyi analiz ederek hareket etmesi nedeniyle pek çok cilt sorununa uygun çözümler sunmaya yardımcı olmaktadır. Ürün kategorilerinin başında akne serisi, cilt serisi, güneş koruma serisi, gıda takviyeleri ve saç serisi gelmektedir.

 

 

Dermoskin akne serisi özel formülü ile içerisinde bulunan amino asitler sayesinde cildi beslemeye yardımcı olacak aynı zamanda bakterilere karşı güçlendirmeye yardımcı olmaktadır. Böylece sivilce oluşumunu engellemek için gerekli tedbirleri almaya katkı sağlarsınız. Akneye meyilli bir cilde sahipseniz, ACN GUN yüz yıkama jelleri ile akne oluşumunu engellemek için ilk adımı atmış olursunuz. Yine akneli ciltler için özel olarak üretilen Dermoskin ACN GUN canlandırıcı toniklerle cildin nefes almasına katkı sağlayabilirsiniz. Haftalık olarak uygulayabileceğiniz Dermoskin ACN GUN 

maskeler, cilde gerekli vitamin desteğini sağlamaya yardımcı olurken ACN GUN gündüz ve gece kremleri ile de cildin nem kazanmasına yardımcı olabilirsiniz.

 

Güneş kremini genellikle yaz aylarında tercih ederiz. Ancak cildimizin her daim korunmaya ihtiyacı vardır. Dermoskin güneş kremleri, farklı cilt tiplerine özel çözümleri ile cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı olmakla kalmaz aynı zamanda cildin ihtiyacı olan omega 3, omega 6, E vitamini ve B5 vitamini sağlamaya da yardımcı olur. Cildin esnek olması için neminin sağlanması oldukça önemlidir. Ancak nem sağlayan ürünlerde güneş ışınlarına karşı bir koruma söz konusu olmayabilir. Bu nedenle hem nemlendirme hem de koruma özelliği olan ürünler tercih edilmesi tek ürünle birden fazla sorunun mücadelesine yardımcı olur. Dermoskin güneş kremleri, geniş içeriği ile yaz, kış her mevsimde tercih edilebilir. 

 

Koruma sadece yetişkinler için değil, çocuklarımızın cilt sağlığı için de önemli etmenlerin başında gelmektedir. Dermoskin güneş kremleri, çocuklar için özel formülü sayesinde çocukların ciltlerini de korumaya almaya katkı sağlamaktadır. Güneşe çıkmadan 20 dk önce uygulayacağınız Dermoskin güneş kremleri, güneşte kaldığınız sürece etkisini sürdürmektedir. Çocuklarımızı belli alanlarda korumaya almaya çalışmak her zaman mümkün olmaz. Bu nedenle güneşin tadını özgürce çıkarabilmeleri için zemin hazırlamak en doğru olandır. Dermoskin güneş kremlerini çocuklarınıza uygulayarak güneşin sadece faydalı ışınlarından yararlanmalarına yardımcı olabilirsiniz.

 

Dermoskine ait cilt bakım ürünleri arasında yer alan bakım kremleri, yüzün geneli veya göz altı gibi özel bakım isteyen alanlara hitap etmektedir. Zaman içerisinde su kaybına uğrayan cildimizin kaybettiği nemi geri kazanması için uygun bir bakım yapmak oldukça önemlidir. Dermoskin yoğun nemlendirmeye yardımcı kremler ile kuru ve pul pul dökülen cildinizin nem kazanmasına yardımcı olurken göz çevresinde oluşan morluk veya diğer sorunlar için de Dermoskin Eye treatment complex göz çevresi bakım ürünlerinden yardım alabilirsiniz. 

Dermoskin Eye treatment complex göz çevresi bakım kremi, doğal kolejen üretmeye yardımcı kalarak göz etrafında mimikler dolayısıyla oluşan kırışıklıkların giderilmesine de katkı sağlamaktadır.

 

 

 

Dermoskin Saç  Bakım Ürünleri

 

 

İlaç ve sağlık sektöründe hizmet veren Dermoskin, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinmiştir. Kullanıcılarının kişisel bakımını etkin bir şekilde sağlamak amacıyla dünya tarafından beğenilen ürünlerini kullanıcılarına sunmaktadır. 1970'li yılların başından bu yana eczacılık alanında faaliyetine başlamış ve 2007 yılında Dermoskin markasıyla adından daha sıkça söz ettirmeye başlamıştır. Müşteri memnuniyetini ve isteklerini ön planda tutarken aynı zamanda güncel kalmak ve yenilikleriyle daha geniş bir kullanıcı portföyüne ulaşmak ilk amaçlarındandır. En küçüğünden en büyüğüne kadar tüm kullanıcı deneyimlerini dikkate alarak ilk hedefi olan %100 müşteri memnuniyetini sağlama yolunda çalışmaları ilk yatırımlarındandır. 

 

Kadın veya erkek herkes güzel ve sağlıklı görünen saçlara sahip olmak ister. Dökülen saçlar en korktuğumuz konuların başında yer alır. Ancak şartlar dolayısıyla saç kaybı yaşamamız özellikle belli bir yaştan sonra oldukça sık karşılaşılan konuların başında gelir. Saçlarımızın günlük temizliğini yaparken aynı zamanda bakımını da yapmak önemlidir. Dermoskin şampuan ve bakım ürünleri, saçlarımızın ihtiyaç duyduğu pek çok bakımı aynı anda yapmamıza katkı sağlar. Erkekler ve kadınlar için ayrı seçenekleri bulunan Dermoskin biotin şampuanlar, kadın ve erkeklerin saç yapıları detaylı bir şekilde analiz edildikten sonra üretilmiştir. Böylece doğru sonuca ulaşmanızda doğru yolları uygulamanıza katkı sağlar. 

 

Dermoskin biotin erkekler için ürettiği şampuan serisinde ilk hedef saç ve saç derisinin herhangi bir kalıntı bırakılmadan temizlenmesidir. Ayrıca saçların dökülmesini engellemeye destek olması ve sağlıklı uzayan saçlara katkı sağlaması da bilinen diğer etkilerindendir.  Yapılan pek çok araştırmada saçların dökülmesini engellemeye yardımcı olduğu tespit edilmiştir. Erkeklerin saçları bayanlara nazaran daha yoğun bir şekilde dökülür. Tedbir alınmazsa bölgesel kelliğe varan sorunlar oluşabilir. En önemli aksesuarları saçları olan erkekler, saç dökülmesi sorununu çözümlemek için çeşitli girişimlerde bulunurlar. Dermoskin biotin erkek şampuanları, saçlarınızın günlük temizliğini yaparken dökülmesini engellemeye de katkı sağlamak istediğiniz sağlıklı saçlara ulaşmanıza destek olur.

 

Erkekler kadar yoğun olmasa da kadınlarda da saç dökülmesi dönemsel olarak karşılaşılan sorunlardandır. Kadınların bir dez avantajı olan saçlara sıklıkla boya, fön gibi işlemlerin verdiği zararlar, gerekli bakımların sağlanmaması durumunda cansız, mat ve yıpranmış görünen saçlara sahip olmalarına neden olabilir. Dermoskin biotin bayanlar için şampuanlarda tüm bu sorunlarınıza destek olacak tek bir çözümden yardım alabilirsiniz. Dermoskin biotin bayanlar için şampuanlar saç folekülünü beslemeye, saçın direncini arttırmaya, saç kaybının azalmasına ve saçın sağlıklı bir şekilde uzamasına destek olduğu yapılan testler sonucu ortaya çıkmaktadır. Ayrıca sacların hacim kazanarak dolgun görünmesine de destek olmaktadır.

 

Dermoskin saç serisi, saçlarıyla ilgili sorun yaşayanlar üzerinde yapılan detaylı Ar-Ge çalışmaları sonrası üretilmiştir. Saçların sağlıktan önce psikolojik etkileri oldukça fazladır. Bu bilinçle hareket eden Dermoskin, başta biotin serisi olmak üzere tüm ürünlerinde saç dökülmesinden kepeklenmeye, yağlanmadan aşırı kuruluğa kadar pek çok alanda tedbir almaktadır. Saçlarınıza en az sizin kadar önem vermeyi görev edinmiş ve saçlarınız elinizde değil sizinle kalsın görüşüne uygun bir üretim sürdürmektedir. Dermoskin biotin şampuan içeriğindeki tüm maddeler, saçlara daha fazla katkı sağlamak amacı güdülerek özenle ve titizlikle formüle edilmiştir. Tüm Dermoskin şampuanlar klinik olarak gerekli testlerden geçtiğinden gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

Dermoskin ürünleri 5 ürün bulundu - 1. sayfa
26% İndirim
Dermoskin BabyCare Prebiyotik ve Postbiyotik Yüz Kremi 50 ml
75,00 ₺
54,90 ₺
Dermoskin Face Protection SPF 50+ Güneş Kremi 50 ml
95,90 ₺
Dermoskin Nail Balsam Cream 10 gr
43,25 ₺
19% İndirim
Dermoskin Yoğun Nemlendirmeye Yardımcı Bakım Kremi 230 ml
42,90 ₺
51% İndirim
Dermoskin Kadınlar için Dökülme Karşıtı Biotin Şampuan 200 ML + 60 Bitkisel Kapsül
79,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi