ÜRÜN FİLTRELEME

Model Çeşitleri

Gezgez
Süspüs
Bilbil
Zıpzıp
Kopkop

Dalin Parfüm ve Kolonyalar

Eskilerden beridir bebek ürünleri denince akla gelen ilk isimlerden Dalin, annelerin bebekleriyle banyolarında ve en güzel anılarına tanıklık eden annelerin bir numarası. Mis gibi kokusuyla Dalin, bebeklerin bakımı konusunda uzman çalışmalarını Dalin civcivleri ile eğlenceli hale getiriyor. Bebeklerinizin bakımı için kullanabileceğiniz ve mis gibi bebek kokusuna sahip Dalin bebek kolonyaları ise sadece bebeklerin değil, anne ve babaların da tercihi.

Banyoda, banyodan sonra, nemlendirmede, ferhalık için, yaz aylarında, alt değiştirmede, genel temizlik, emzirme ürünleri, çamaşırlar için ve yenidoğan bebeğinize uygun ürünleri ile Dalin, bebeklerinizin büyüme aşamalarında karşılaştığınız zorlukları keyifli hale getiriyor. Seneler önce bebek şampuanı ile tanıdığımız Dalin, bugün onlarca çeşit farklı ürün ile ıslak havludan sıvı deterjana, bebek yağından anne sütü saklama poşetine kadar ihtiyacınız olabilecek pek çok alanda sizlerle.

Dalin in bebek kokusundan uzaklaşmak istemeyenler için ürettiği bir diğer ürünü de Dalin bebek kolonyaları. Bebeklerinizi hassas ciltlerinde güvenle kullanabilmeniz için gerekli dermatolojik testlerden geçen Dalin bebek kolonyaları, bebeğinize hoş bir masaj yaparak rahatlamasını sağlamaya destek olmaktadır. Ayrıca bebek kokusuyla da bebeklerin kendine has kokusunu alıp götürmez, aksine daha uzun süre devamlılığını sağlamaya yardımcı olur.

Sadece bebeklerin değil, kendini önemli hisseden herkesin kullanabileceği Dalin bebek kolonyaları, hassas cilterlerde bile rahatlıkla kullanılabilmesi için özel olarak formüle edilmiştir. Uzun süre geçmeyen parfümü ile bebeğinizi kucağınızda tutuyormuşsunuz hissini yaşamanıza yardımcı olmaktadır.

Farklı zevklere sahip kişilerin kullanımı için çeşitlendirilen Dalin bebek kolonyasının floral, ocean, soft, daisy ve fresh gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bu sayede sizlerde farklı hisler uyandırır. Bebek kokusu denince akla ilk gelen isimlerden Dalin, bebeğinizden hiç ayrılmayasınız diye mis gibi bebek kokusunu sizlere farklı şekillerde sunuyor.

Dalin Anne ve Bebek Ürünleri

 

Dalin, gözümüzün önünde şarkı söyleyen güzel bebekleri ve sevimli civcivleri çağrıştırır. Çocuklara banyoyu eğlenceli kılmak adınadır tüm bu çabaları. Mis gibi bebek kokusu ise çocuklardan ziyade bizleri cezbeder. Dalin dediğimizde aklımıza gelen banyo ürünlerden çok daha fazlası olduğunu fark ettiz mi peki. Bebekler için sunduğu pek çok bakım ürünü ihtiyaç duyduğumuz her an kullanabilelim diye Dalin kalitesiyle sunulmaktadır.

 

Geçmişi 1983'lü yıllara dayanan Dalin, kuruluş hedefi olan çocuklar için kaliteli ve uygun fiyatlara hayata geçirmiş ve hızla çocuğu olan her evde kullanılır hale gelmiştir. Göz yakmayan bebek şampuanı, bebek sabunu ve bebek pudrası ile annelere sunulmuş çağın ilerisinde bir üretim yapması nedeniyle de çok sevilmiştir.

 

Bebeklerimiz için en çok güvendiğimiz ve tercih ettiğimiz markalardan olan Dalin, bebeklerimizin bakımı için gereken her alanda sunduğu ürünler ile hayatımızın her aşamasında. Bebeklerimizin kıyafetlerini gönül rahatlığıyla yıkamamız için Dalin bebek deterjanları sonrasında uygulayacağınız Dalin yumuşatıcıları ile bebek kokusunun uzun yıllar kalıcı olmasını sağlamaya destek olabilirsiniz.

 

Dalin ıslak mendiller bebeklerinize güvenle kullanabilmeniz için doğal içeriği ve yumuşak dokusuyla hassas ciltlerde bile kullanabilmeyi hedefler. Böylece bebeklerinizin temizliğini nazikçe yapabilmenize yardımcı olur. Ayrıca Dalin ıslak mendillerin mis gibi bebek kokusu uygulandığı bölgede hoş bir kokuda bırakır.

 

Bebeğinizin günlük bakımı için gerekli olan bebek yağlarını, bebeğinizin yumuşacık bir cilde sahip olması için kullanabilir ve kuruyan bölgelerin eski yumuşaklığına kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz. Uzun senelerdir hayatımızın bebeklerimizin vaz geçilmezi olan Dalin, yeni ürünleriyle daha uzun yıllar hayatımızda olmaya devam etmeyi hedefleyerek çalışmalarını sürdürüyor.

Dalin ürünleri 63 ürün bulundu - 1. sayfa
Dalin Bebek Şampuanı 200 ml Nostaljik Şişe
8,30 ₺
Dalin Mikrofon Şişe Orman Meyvesi Saç Ve Vücut Şampuanı 300 ml
11,95 ₺
Dalin Düş Bahçesi Konsantre Bebek Çamaşır Yumuşatıcı 1200 ml
22,50 ₺
Dalin Bebek Şampuanı 900 ml
18,90 ₺
Dalin Bebek Şampuanı 900 ml 3 ADET
56,70 ₺
Dalin Bebek Sabunu 100 gr 4 ADET
18,00 ₺
Dalin Papatya Özlü Bebek Sabunu 100 Gr 4 ADET
18,00 ₺
Dalin Nem Ve Koruma Bebek Sabunu 100 gr 4 ADET
18,00 ₺
Dalin Bebek Yağı 200 ml
17,95 ₺
Dalin Çiçek Bahçesi Bebek Kolonyası 100 ml
9,95 ₺
Dalin Çiçek Bahçesi Bebek Kolonyası 100 ml 3 ADET
29,85 ₺
Dalin Okyanus Ferahlığı Bebek Kolonyası 100 ml
9,95 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi