ÜRÜN FİLTRELEME

Dalin Parfüm ve Kolonyalar

Eskilerden beridir bebek ürünleri denince akla gelen ilk isimlerden Dalin, annelerin bebekleriyle banyolarında ve en güzel anılarına tanıklık eden annelerin bir numarası. Mis gibi kokusuyla Dalin, bebeklerin bakımı konusunda uzman çalışmalarını Dalin civcivleri ile eğlenceli hale getiriyor. Bebeklerinizin bakımı için kullanabileceğiniz ve mis gibi bebek kokusuna sahip Dalin bebek kolonyaları ise sadece bebeklerin değil, anne ve babaların da tercihi.

Banyoda, banyodan sonra, nemlendirmede, ferhalık için, yaz aylarında, alt değiştirmede, genel temizlik, emzirme ürünleri, çamaşırlar için ve yenidoğan bebeğinize uygun ürünleri ile Dalin, bebeklerinizin büyüme aşamalarında karşılaştığınız zorlukları keyifli hale getiriyor. Seneler önce bebek şampuanı ile tanıdığımız Dalin, bugün onlarca çeşit farklı ürün ile ıslak havludan sıvı deterjana, bebek yağından anne sütü saklama poşetine kadar ihtiyacınız olabilecek pek çok alanda sizlerle.

Dalin in bebek kokusundan uzaklaşmak istemeyenler için ürettiği bir diğer ürünü de Dalin bebek kolonyaları. Bebeklerinizi hassas ciltlerinde güvenle kullanabilmeniz için gerekli dermatolojik testlerden geçen Dalin bebek kolonyaları, bebeğinize hoş bir masaj yaparak rahatlamasını sağlamaya destek olmaktadır. Ayrıca bebek kokusuyla da bebeklerin kendine has kokusunu alıp götürmez, aksine daha uzun süre devamlılığını sağlamaya yardımcı olur.

Sadece bebeklerin değil, kendini önemli hisseden herkesin kullanabileceği Dalin bebek kolonyaları, hassas cilterlerde bile rahatlıkla kullanılabilmesi için özel olarak formüle edilmiştir. Uzun süre geçmeyen parfümü ile bebeğinizi kucağınızda tutuyormuşsunuz hissini yaşamanıza yardımcı olmaktadır.

Farklı zevklere sahip kişilerin kullanımı için çeşitlendirilen Dalin bebek kolonyasının floral, ocean, soft, daisy ve fresh gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bu sayede sizlerde farklı hisler uyandırır. Bebek kokusu denince akla ilk gelen isimlerden Dalin, bebeğinizden hiç ayrılmayasınız diye mis gibi bebek kokusunu sizlere farklı şekillerde sunuyor.

Dalin Anne ve Bebek Ürünleri

 

Dalin, gözümüzün önünde şarkı söyleyen güzel bebekleri ve sevimli civcivleri çağrıştırır. Çocuklara banyoyu eğlenceli kılmak adınadır tüm bu çabaları. Mis gibi bebek kokusu ise çocuklardan ziyade bizleri cezbeder. Dalin dediğimizde aklımıza gelen banyo ürünlerden çok daha fazlası olduğunu fark ettiz mi peki. Bebekler için sunduğu pek çok bakım ürünü ihtiyaç duyduğumuz her an kullanabilelim diye Dalin kalitesiyle sunulmaktadır.

 

Geçmişi 1983'lü yıllara dayanan Dalin, kuruluş hedefi olan çocuklar için kaliteli ve uygun fiyatlara hayata geçirmiş ve hızla çocuğu olan her evde kullanılır hale gelmiştir. Göz yakmayan bebek şampuanı, bebek sabunu ve bebek pudrası ile annelere sunulmuş çağın ilerisinde bir üretim yapması nedeniyle de çok sevilmiştir.

 

Bebeklerimiz için en çok güvendiğimiz ve tercih ettiğimiz markalardan olan Dalin, bebeklerimizin bakımı için gereken her alanda sunduğu ürünler ile hayatımızın her aşamasında. Bebeklerimizin kıyafetlerini gönül rahatlığıyla yıkamamız için Dalin bebek deterjanları sonrasında uygulayacağınız Dalin yumuşatıcıları ile bebek kokusunun uzun yıllar kalıcı olmasını sağlamaya destek olabilirsiniz.

 

Dalin ıslak mendiller bebeklerinize güvenle kullanabilmeniz için doğal içeriği ve yumuşak dokusuyla hassas ciltlerde bile kullanabilmeyi hedefler. Böylece bebeklerinizin temizliğini nazikçe yapabilmenize yardımcı olur. Ayrıca Dalin ıslak mendillerin mis gibi bebek kokusu uygulandığı bölgede hoş bir kokuda bırakır.

 

Bebeğinizin günlük bakımı için gerekli olan bebek yağlarını, bebeğinizin yumuşacık bir cilde sahip olması için kullanabilir ve kuruyan bölgelerin eski yumuşaklığına kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz. Uzun senelerdir hayatımızın bebeklerimizin vaz geçilmezi olan Dalin, yeni ürünleriyle daha uzun yıllar hayatımızda olmaya devam etmeyi hedefleyerek çalışmalarını sürdürüyor.

Dalin ürünleri 50 ürün bulundu - 1. sayfa
Dalin Bebek Şampuanı 750 ml
18,90 ₺
Dalin Serpme Pudra 90 gr
14,90 ₺
Dalin Vazelin 100 ml
8,90 ₺
Dalin Kremli Havlu Mendil 3 Al 2 Öde
15,90 ₺
Dalin Bebek Yağı 300 ml
16,90 ₺
Dalin Sıvı Çamaşır Deterjanı 1500 ml
34,90 ₺
Dalin Doğal Granül Sabun 1000 gr
29,90 ₺
Dalin Konsantre Yumuşatıcı Lavanta 1500 ml
18,90 ₺
Dalin Floral Bebek Kolonyası 115 ml
11,90 ₺
Dalin Ocean Bebek Kolonyası 115 ml
11,90 ₺
Dalin Soft Bebek Kolonyası 115 ml
11,90 ₺
Dalin Daisy Bebek Kolonyası 115 ml
11,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi