ÜRÜN FİLTRELEME

Dalan Anne ve Bebek Ürünleri

 

 

Zeyrinyağından gelen güzelliği hepimiz biliriz. Sürüldüğünde cildin ve saçların ışıldamasına, yenildiğinde bağırsakları çalıştırmasına kadar pek çok etkisi vardır. Zeytinyağının bu etkisinin temizlik ürünleriyle birleşmesi sonucu Dalan markası çıkmıştır ortaya. Dalan, 1940'lı yıllara dayanan geçmişi ile sabun üretimiyle başladığı yola pek çok farklı üretim çeşidi ile devam ederek geçmişin geleneksel yapısını modern ürünlerle buluşturuyor. 

 

Yenilikçi çalışmaları ile her geçen gün ürün çeşidini arttıran Dalan, Roxy markasına ait bebek deterjanları ile Dalan kalitesini bebeklerinizde de kullanmanıza imkan tanıyor. Dalan Roxy matik ve Dalan Roxy elde çeşitleri doğal yağlardan elde edilen ve içerisinde sabun yer almayan temizlik ürünleridir. Doğal yağlardan üretilmiş olması Dalan Roxy'i bebeklerinizin kıyafetlerini güvenle yıkayabilmenize yardımcı olur. Mis gibi kokusu, bebeklerinizin kendisine has kokusu ile bütünleşir ve günlerce süren bebek kokusunu hissedebilirsiniz.

Yıkandığı kıyafetlerin yumuşacık olmasına da yardımcı olan Dalan Roxy, oldukça etkili bir leke çıkarma özelliğine de sahiptir. Bebeklerin nazik cilteleri dikkate alınarak özenle üretilen Dalan Roxy'i dilerseniz kimyasala alerjisi olan yetişkinlerin kıyafetlerini yıkarken de kullanabilirsiniz. Son dönemlerde özellikle bayanların sadece kıyafet yıkamak için değil, beyaz tül perdelerin temizliğinde de aktif olarak kullandıkları Dalan Roxy, evinde bembeyaz tüller ve mis gibi bir koku isteyenlerin vaz geçilmezi.

Tercih ederseniz Dalan Roxy lavanta toz sabunlardan faydalanarak hoş lavanta kokusunun kullandığınız her yerde etkisini göstermesini de sağlayabilirsiniz. Alanında tüm dünyaya ihracat yapan Dalan sabunları, pek çok ödüle de sahiptir. Sadece bir sabun üreticisi olmayıp her zaman en iyisini hedefleyerek tüm üretim aşamasında uygulaması bu ödülleri gururla almasının nedenidir.

Doğanın gücünü her alanda dikkate alan Dalan, araştırma sürecinden üretim aşamasına kadar bunu sağlarken Dina, Roxy, Nancy, Cindy ve Alara markaları ile de pel çok sektörde farklı alanlara hizmet vermektedir. Dalan Roxy matik ve elde yıkama deterjanları ile tercihinize göre lavanta kokulu Dalan Roxy deterjanları sadece bebek kıyafetlerinde değil kendi kıyafetlerinizin temizliğinde de kullanabilirsiniz. Kendinizi bebekler gibi hissetmenize yardımcı olmak için Dalan Roxy size yeter.

Dalan Cilt Bakım Ürünleri

 

Cildimize iyi gelen ürünler vardır. Cildimizi yumuşatmaya ve esneklik kazandırmaya yardımlarıyla vaz geçilmezimiz olmuşlardır. Bunlardan birisi de zeytinyağı mucizesidir. Geçmişten günümüze gelen güzellik sırlarının başında yer alan zeytinyağı, Dalan bakım ürünleri ile günlük kullanıma uygun hale getirilmiştir. Dalan geçmişi uzun yıllar öncesine dayanan ve devasa üretim tesisleriyle günümüzde oldukça geniş bir pazarlama ağına sahip olan alanında önde kuruluşlardan olmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Geçmişim saflığını günümüzün modern yapısı ile buluşturan Dalan ürünleri, başta sabun olmak üzere bakım ve temizlik alanında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

 

Günümüzde ihtiyacın çoğalması ile birlikte kişisel bakım alanında pek çok marka varlığını sürdürür. Dalan ürünlerini farklı kılan, gücünü zeytinyağından almasından kaynaklanır. Dalan sabunlar, tamamen zeytinyağlı, el yapımı ve tamamen doğal olması dolayısıyla pek çok cilt tipinde uyum sağlayarak rahtlıkla tercih edilebilirliği doğurur. Eskilerde henüz sıvı sabun üretimi başlamadan önce sıklıkla tercih edilen Dalan kalıp sabunlar, günümüzde kişisel temizlik alanında halen tercih edilmeye devam etmektedir. Saf olması dolayısıyla cilde olumsuz bir etkisi olmaması, banyoda veya lavobolarımızda halen kalıp sabun tercih etmemizdeki etmenlerdendir. Dalan kalıp sabunlar, klasik kalıp sabunlardan farklı olarak zeytinyağı katkısıyla cildi beslemeye de yardımcı olmaktadır.

 

Sabun temizliğimizin en başlıca ürünlerinden olmanın yanı sıra günlük olarakta en çok kullandığımız ürünlerdendir. Günümüzde kalıp sabunlara oranla daha sık tercih ettiğimiz sıvı sabunlarda da besleyici olmak aranan özelliklerdendir. Dalan sıvı sabunlar zeytinyağı katkısını bu alanda da kullanarak sıvı sabunları cildimize uyumlu hale getirmiştir. Farklı özelliklerle de tercih edilebilecek Dalan sıvı sabunlar, antibakteriyel gibi çeşitleriyle de hassas ciltlere özel çözümler sunmaya yardımcıdır. Cildimiz, bedenimizi saran hassas bir örtüdür. Ellerimiz ise cildimizin en çok temizlik ihtiyacı olan bölgelerimizdendir. Dalan sıvı sabunlar, bu bilinçle cildimize zararsız sıvı sabunlar sunmayı hedeflemiştir.

 

El ve genel cilt bakımında, en başlıca ihtiyaç olan nem sağlama konusunu çözmek için kullanabileceğiniz Dalan el ve vücut kremleri kolay emilerek ciltte yağlı bir his bırakmaz. Cildin beslenmesinde en çok E vitamini etkilidir. Zeytinyağı içerisinde bulunan E vitamini, Dalan el ve vücut kremleri ile cildimizle buluşmaktadır. Dalan el ve vücut kremleri böylece yumuşacık bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Sadece cildin beslenmesine değil aynı zamanda içerisindeki antioksidanlarla da cildin korunmasına katkı sağlayan Dalan el ve vücut kremleri, ellerimizin yanı sıra cildimizin ihtiyaç duyduğu her alanda tercih edilebilir.

 

El kremi kuru ve normal cilde sahip olanların sıklıkla kullandığı bakım ürünlerindendir. Ancak cildimizi beslerken aynı zamanda yumuşaklığını ve canlılığını da koruyan bir ürün tercih etmek önemlidir. Dalan el ve vücut kremleri, cildinize uygulandığı andan itibaren hissettiren bir canlılık ve esneklik kazandırmaya yardımcı olur. Kuru ciltler için tercih edilen Dalan yoğun nemlendirici kremler ise daha yoğun bir bakıma yardımcı olarak cilt tarafından hızla emilir ve hızlı bir bakım süreci başlatır. Dalan zeytinyağı mucizesini tüm ürünlerinde kullanarak cildimize ihtiyacı olanı sağlamaya yardımcı olurken günlük temizlik ve bakım ihtiyacımızı sağlamaya da yardımcıdır. Dalan ürünleri cildinizi paraben ve silikondan uzak tutarak, doğanın gücü ile yenilemeye katkı sağlar.

Dalan Saç Bakım Ürünleri

Tarihi 1941 yılına dayanan Dalan markası, zeytinyağlı ürünleri ile alanında çığır açan yeniliklere imza atmıştır. Zeytinyağının cilt üzerindeki olumlu etkileri geçmişten günümüze bilinen güzellik sırlarındandır. Bu etkileri saçlarımıza taşımak ise, alanında uzmanlık gerektiren bir çalışma ister. Zeytinyağının saf ve doğal olmasının sağladığı en önemli madde, doğallıktan gelen güzelliktir. Dalan ürünleri, saflığıyla bilinmektedir ve bugün zeytinyağlı kişisel bakım denildiğinde sadece Türkiye’de değil, dünyada pek çok tüketicinin aklına gelen ilk markalardandır. Cildimize iyi gelen zeytinyağının muhakkak saç ve saç derimize de kazandırdığı pek çok avantaj olur fikri ile üretilen Dalan saç bakım ürünleri, yapılan araştırmalar sonucunda bunu doğrulamaktadır.

 

Saç bakım kategorisinde şampuanlar başta olmak üzere saç kremleri de yer almaktadır. Şampuanlar içerisinde ise D'olive onarıcı, hacim veren, boyalı saçlar için renk koruyucu ve kepekli saçlar için gibi seçenekleri mevcuttur. Dalan D'olive şampuanların özü, diğer Dalan ürünleri gibi zeytinyağından oluşmaktadır. Dalan D'olive zeytinyağlı şampuanlar ve saç kremleri saçların daha yumuşak ve kolay taranır olmasına en doğal yollardan katkı sağlar. Düzenli kullanımla 2 hafta gibi kısa bir sürede saçlarınızın yeniden yapılanmasına yardımcı olur. Dalan D'olive şampuanları, saçlarınızın ihtiyacına göre tespit ederek tercih edebilirsiniz. Sağlıklı ve parlak saçlara ulaşmanıza destek olan Dalan D'olive şampuanların saçlarınızın kaybettiği nemi geri kazandırmaya katkı sağladığı bağımsız araştırma şirketlerince yapılan araştırmalarla tescillenmiştir.

Özellikle uzun saçlı bayanların banyo sonrası yaşadığı sorunlardan birisi saç taramaktır. Temizlik esnasında dolaşan saçlar, banyoda saç kremi kullanılmamışsa oldukça zor açılmaktadır. Koparak kırılma sorunlarının pek çoğu, saçların taranması esnasında meydana gelir. Dalan D'olive saç kremleri, saçlarınızın daha kolay taranmasına destek olur. Zengin içeriği ile besleyici özelliği Dalan D'olive saç kremlerinin saçlarınızı beslemeye yardımcı olması önemli bir özelliğidir. Dalan D'olive saç kremlerinin saç türüne göre farklı seçenekleri mevcuttur. D'olive onarıcı saç kremleri, saçlarınızın ağırlaşmadan onarılarak doğal güzelliğini korumasına destek olur. 2 hafta gibi bir süre boyunca düzenli kullanımla saçlarınızı kökten uca besleyerek kırılmış saç tellerinizi onarmaya katkı sağlar.

Dalan D'olive hacim veren saç kremi, cansız, sönük ve mat saçların hacim kazanmasına destek olmak için geliştirilmiştir. İçerisinde zeytinyağının yanı sıra yer alan pirinç proteini, saçın nemlenmesine ve beslenmesine katkı sağlar. Bir diğer Dalan ürünü olan Dalan D'olive boyalı saçlar için saç kremi, özellikle sık boyanan saçların rengini uzun süre muhafaza etmesine katkı sağlar. Saçlarda sıkça karşılaşılan bir diğer sorun da kepeklenme sorunudur. Kepekli saçlar için tercih edilecek saç bakım ürününün saçın yağ dengesini kazandırması önemlidir. Dalan D'olive kepekli saçlar için saç kremleri, kepekli saçlarda güvenle kullanılmak üzere üretilmiştir. Saçı nemlendirirken yağ dengesini sağlayarak kepek oluşumunu engellemeye destek olur.

Dalan şampuan ve saç kremlerinin beraber kullanılması tavsiye edilmektedir. Banyoda ıslak saçlarınızın uçlarından başlayarak diplerine doğru masaj yaparak uygulayacağınız Dalan D'olive şampuanları iyice duruladıktan sonra bir miktar Dalan D'olive saç kremini saç uçlarınıza sürünüz. Saç diplerine saç kremi uygulamamanız önerilmektedir. Saç kreminin saçınızdan iyice arındığından emin olduktan sonra saçlarınızı kurutabilirsiniz. Saç tipinize uygun olan Dalan şampuan ve saç kremlerini tercih etmeniz saç sağlığınız açısından önemlidir. Dalan saç bakım ürünlerinden sonuç almanız için en az 2 hafta düzenli olarak kullanmanız gerekmektedir. Erkek ve kadınların tercih edebileceği Dalan saç bakım ürünleri, tüm aile bireylerinin güvenle tercih edebilecekleri iceriğe sahiptir.

Dalan ürünleri 14 ürün bulundu - 1. sayfa
Dalan Roxy Matik Bahar Çiçekleri Toz Sabun 2000 gr
21,90 ₺
Dalan dOlive Yoğun Bakım Kremi 20 ml
8,90 ₺
Dalan dOlive Besleyici Sıvı Sabun 300 ml
5,90 ₺
Dalan dOlive El ve Vücut Kremi 250 ml
12,50 ₺
Dalan dOlive El ve Vücut Kremi 75 ml
6,50 ₺
Dalan Doğal Granül Sabun %100 Zeytinyağlı 500 gr
14,90 ₺
Dalan Doğal Granül Sabun %100 Zeytinyağlı 1000 gr
15,90 ₺
Dalan Natura Therapy Lavanta Duş Jeli 500 ml
9,90 ₺
Dalan Natura Therapy Yeşil Çay Duş Jeli 500 ml
9,90 ₺
Dalan Besleyici Hacim Veren Şampuan 400 ml
12,50 ₺
Dalan Onarıcı Bakım Şampuanı 400 ml
12,50 ₺
Dalan dOlive Canlandırıcı Sıvı Sabun 300 ml
5,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi