ÜRÜN FİLTRELEME

Renk Seçimi

Mavi
Yeşil
Pembe
Erkek Rengi
Bayan Rengi
Kız Rengi

Curaprox Kişisel Bakım Ürünleri

 

1972 yılından bu yana ağız ve diş sağlığı konusunda daha fazlasını isteyenler için üretilen Curaprox ağız bakım ürünleri ekstra bir temizliğin yanı sıra sağlıklı bir ağıza sahip olmanıza da katkı sağlamaktadır. Ağız sağlığı diğer organlarımızın sağlığını da etkiler. Diş fırçalamayı, kısa sürede kolay sonuçlar almanıza yardımcı olarak eğlenceli hale getirmek başlıca hedefidir. Curaproxun amacı, daha çok çalışarak daha etkili sonuçlar alma ve kullanıcılarının memnuniyetini daha üst sıralara taşımaktır. İsviçrede üretilen Curaprox ağız ve diş ürünleri, dünyanın her yerinden kullanıcılarıyla buluşarak misyonunu en iyi şekilde sürdürmektedir.

 

Diş temizliği sadece temiz dişlere sahip olmak için değildir. Gün boyu yediklerimiz ağzımızdan geçer ve her yediğimizden ağzımızda bir kalıntı kalabilir. Gerekli temizlik yapılmazsa bu kalıntılar zamanla birikerek dişlerimizin çürümesi ve çeşitli ağız ve diş hastalıklarına yol açabilir. Curaprox diş macunları ve diş fırçaları ağzınızda biriken tüm kalıntılardan arınmanıza ve tertemiz bir ağız ve dişlere sahip olmanıza yardımcı olur. Zaman içerisinde sararan dişler kötü bir görünüme yol açar. Hatta gülüşümüzü bile saklamamız gerekebilir. Curaprox siyah beyaz, dişlerimizin kaybettiği beyazlığı geri kazandırmaya yardımcıdır. İsviçrede üretilen Curaprox siyah beyaz, doğal formülü ile diş beyazlatmayı dişlerinize zarar vermeden sağlamayı hedefler.

 

Güzel bir gülüş içimizi ısıtır, etrafımıza pozitif enerji yayar. Ancak güzel bir gülüşe sahip olmanın önemli noktalarından birisi beyaz dişlere sahip olmaktan geçer. Diş sorunları gülüşümüzün özgürlüğünü kısıtlayabilir. Curaprox siyah beyaz özgürce gülümsemeniz için önemli noktalardan olan beyaz dişlere sahip olmanıza katkı sağlar. Pek çok diş beyazlatma ürününde bulunan maddeler dişlerinizi beyazlatır ama bir yandan da diş minesine zarar vererek kalıcı hasarlar bırakabilir. Curaprox siyah beyaz bembeyaz dişlere sahip olmanıza katkı sağlarken dişlerinizdeki sorunları onarmaya yardımcı olması en büyük artılarındandır. Curaprox siyah beyaz canlandırmaya yardımcı formülü sayesinde kullandığınız andan itibaren fark edilir bir rahatlama sağlamaya da yardımcıdır.

 

Diş fırçalamak günlük olarak yaptığımız rutin işlerdendir. Ancak dişlerimizi fırçalamamış olmamız doğru ürünler kullanılmamışsa tek başına yeterli olmayabilir. Curaprox 5460 diş fırçaları diş fırçalamayı eğlenceli hale getirirken aynı zamanda dişlerin en ince detaylarına kadar temizlenmelerine yardımcı olur. Hassas diş etlerinin sorunu olan diş eti kanamaları için kullanılan diş fırçalarının önemi büyüktür. Dişlerinizi nazikçe temizlemenize katkı sağlayan Curaprox 5460 diş fırçaları aynı zamanda diş fırçalama işlemini en verimli şekilde gerçekleştirmenize de yardımcıdır. Sekizgen ucu, en ince detaylara kadar varan bir temizlik sağlamaya yardımcı olması için özel olarak tasarlanmıştır.

 

Bazı kişilerin diş etleri diğerlerine göre çok daha hassastır. Özel bir bakım ve ilgi ister. Bu tür sorunlar yaşayanlar için Curaprox 1560 diş fırçaları geliştirilmiştir. Curaprox 1560 diş fırçaları, ekstra bir yumuşaklığa sahip olup yumuşak diş fırçalarının en büyük sorunlarından olan yeterince temizlememe algısını yıkmayı hedefler. Hassas diş etlerinizin yapısına uygun olması, dişlerinizi sadece yüzeysel bir temizlik yaparak değil derinlemesine temizlemeye yardımcı olmak için geliştirilmiş olması en büyük avantajlarındandır. Curaprox 1560 diş fırçalarını güvenli kullanım ve herhangi bir diş eti sorunu yaşamamak için tercih edebilir, ulaşmak istediğiniz beyazlık ve ferahlığa kavuşmaya katkı sağlayabilirsiniz.

Curaprox ürünleri 36 ürün bulundu - 1. sayfa
Curaprox CURAkid 4260 Diş Fırçacı Çocuklar İçin
34,90 ₺
Curaprox Ortho Ultra Soft Diş Fırçası
44,90 ₺
Curaprox CS 5460 Ultra Soft Diş Fırçası
42,50 ₺
Curaprox CS 3960 Super Soft Diş Fırçası
44,90 ₺
Curaprox CS 1560 Soft Diş Fırçası
42,50 ₺
Curaprox Ultra Soft Smart Çocuk Diş Fırçası
42,90 ₺
Curaprox CS 1006 Single Diş Fırçası
13,50 ₺
Curaprox ATA Çocuk Diş Fırçası
13,50 ₺
Curaprox Sugical Mega Soft Diş Fırçası
13,50 ₺
Curaprox CS 1009 Single Diş Fırçası
13,50 ₺
Curaprox Curasept ads 705 Çürükten Koruma Diş Macunu 75 ml
20,50 ₺
Curaprox Curasept ADS 712 Uzun Süreli Kullanım Diş Macunu 75 ml
20,50 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi