ÜRÜN FİLTRELEME

Çungur Bebe Anne ve Bebek Ürünleri

 

Bebeğiyle buluşacağı ilk anın heyecanı anne ve baba adayları için çok önemlidir. Hayatlarının en önemli buluşmasıdır belkide. Bu önemli güne hazırlıklar yaparlar aylar öncesinden. Bebek odaları, pusetler, battaniyeler ve çeşitli hastane çıkışlarıdır bu buluşmanın hazırlıkları. Bebeğin ilk giyeceği kıyafetler özenle seçilir, yıkanır ve hastane çantasına yerleşir günler öncesinden. İlk kıyafeti olan hastane çıkışları ise, ilave bir özen gerektirir. Anne ve babaların bu özenine layık olarak üretilen Çungur Bebe hastane çıkışları bebeğiniz için doğru bir tercih olacaktır.

 

Bir Ayışığı tekstil markası olan Çungur Bebe ürünleri, Manisa ve Bursa'da üretilip kaliteli ürünü uygun fiyatlara bulabilmenizi hedeflemiştir. Bebeklerin kullanımına uygun pamuktan üretilen Çungur Bebe hastane çıkışları, farklı renk ve desenlerle kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. 

 

Kız ve erkek bebekler için farklı seçenekleri olan Çungur Bebe hastane çıkışları, çeşitli figürlerle de sevimli bir hale gelmiştir. İstediğinizi seçebilin diye farklı alternatiflere sahip Çungur Bebe hastane çıkışları her zevke yönelik içeriktedir. 4 parça, 5 parça veya 10 parça gibi seçenekleriyle de ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapmanızı sağlar.

 

Çungur Bebeye ait sitemizde de bulabileceğiniz bir diğer ürün kategorisi de bebek battaniyeleridir. Bebeklerle anılan bebek mavisi, bebek pembesi renklerine sahip Çungur Bebe bebek battaniyeleri, bebeklerin vücut ısılarını korumanıza yardımcı olur. Sıcacık kış günleri için Çungur Bebe bebek battaniyeleri vazgeçilmezlerden olmaya aday.

 

Çungur Bebe hastane çıkışları 10'lu setler içerisinde battaniye, üst zıbın, şapka, pantolon, atlet, kilot, body, iç zıbın, önlük ve eldiven yer almaktadır. Sayfamızdan da sipariş verebileceğiniz Çungur bebe 4'lü, 5'li ve 10'lu hastane çıkışlarına uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Çungur Bebe ürünleri 22 ürün bulundu - 1. sayfa
Çungur Bebe Bebek Battaniyesi Ekru
18,90 ₺
Çungur Bebe Bebek Battaniyesi Mavi
18,90 ₺
Çungur Bebe Bebek Battaniyesi Pembe
18,90 ₺
Çungur Bebe 4 Parça Kalpli Bornoz Seti Pembe
21,50 ₺
Çungur Bebe Kalpli 5 Parça Bornoz Seti Kahverengi
32,50 ₺
Çungur Bebe Ayıcık Baskılı 10 Parça Zıbın Seti
45,50 ₺
Çungur Bebe Puantiyeli Arı 10 Parça Zıbın Seti Kırmızı
45,50 ₺
Çungur Bebe Puantiyeli Arı 10 Parça Zıbın Seti Sarı
45,50 ₺
Çungur Bebe Puantiyeli Arı 9 Parça Zıbın Seti Pembe
45,50 ₺
Çungur Bebe Doktor 10 Parça Zıbın Seti Pembe
45,50 ₺
Çungur Bebe Doktor 10 Parça Zıbın Seti Mavi
45,50 ₺
Çungur Bebe Doktor 10 Parça Zıbın Seti Yeşil
45,50 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi