ÜRÜN FİLTRELEME

Cosakondrin Doğal Destek Ürünleri

Orta yaşlarda olan kişilerin pek çoğu eklem ve kıkırdak rahatsızlıklarından şikayet ederler. Bazı insanlarda hiç karşılaşılmasa da bu sorunla belli bir yaştan sonra sık sık karşılaşılır. Özellikle Türk insanında kemik ve kıkırdak yapısı zamana yenik düşerek deformasyon meydana gelmeye başlar. Cosakondrin içeriğindeki glucosamine chondroitin ile oluşabilecek eklem ve kas sorunlarının giderilmesine yardımcı olur.

Sadece Türkiyede değil, bazı ülkeler spora verdikleri önem ve vücut geliştirme çabaları nedeniyle ekstra bir besin maddesine ihtiyaç duyabilirler. Yoğun bir şekilde spor yapmaları sonucunda ciddi bir eklem rahatsızlıkları yaşamaları söz konusu olabilir. Cosakondrin, bu rahatsızlıkların oluşmasını engellemeye yardımcı içeriği ile, spor öncesinde alınarak yaşanabilecek rahatsızlıkların önüne geçmenize destek olur.

Cosakondrin içerisinde yoğun olarak bulunan glucosamine eklemlerin çevresini saran ve bir koruyucu etkisi gören dokuların parçasıdır. Eksik olması durumunda eklem bölgelerinde rahatsızlıklar yaşanabilir. Ancak kabuklu deniz canlılarının tüketilmesiyle vücuda sağlanabilen glucosamine, ülkemizde yoğun bir şekilde tüketimi söz konusu olmayan bu besinlerin eksikliği dolayısıyla kendini daha fazla belli eder. Cosakondrin, bu eksikliğin giderilmesine yardımcı olur.

Eklem rahatsızlığı olarak baş gösteren sorunlar, zaman içerisinde şiddetini arttırarak daha ciddi boyutlara erişebilir. Özellikle zaman içerisinde yaşın ilerlemesiyle orantılı olarak vücut glucosamine üretememeye başlar ve ancak düzenli beslenme ile bu eksiklik giderilebilir. Cosakondrin, düzenli beslenmenin söz konusu olmadığı durumlarda devreye girerek vücudun eksikliğini duyduğu bu yapının oluşmasına katkı sağlar.

 

Cosakondrin ürünleri 1 ürün bulundu - 1. sayfa
Cosakondrin MSM Kompleks Formül 60 Adet
46,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi