ÜRÜN FİLTRELEME

Coresatin Saç Bakım Ürünleri

Cilt dokumuz oldukça hassastır. Çevresel nedenler, sağlık sorunları veya yetersiz bakım bu hassas dokuyu zedeleyerek sağlığını yitirmesine ve istemediğimiz şekilde görünmesine neden olabilir. Coresatin, cildimizi tanımış ve istekleri çerçevesinde üretim gerçekleştirmiş profosyonel bir bakım aracıdır. Uzun yıllar yapılan analizler ve çalışmalar sonucu, 12 çeşit Coresatin tüketicilerinin ihtiyaçlarını doğru şekilde çözümlemeye katkı sağlamak amacıyla üretilmiştir. Her cilt tipi için tercih edilebilecek bir Coresatin ürünü bulabilirsiniz. Renklerle adlandırılmış olan Coresatin ürünlerinden en sık tercih edilenleri arasında pembe, mavi ve sarı gelmektedir. Cilt bakımının yanı sıra saç bakımı için de seçeneklere sahip olan Coresatin ürünlerinin başlıca görevi, uygulandığı bölgede bir bariyer oluşturarak koruyucu etkiye sahip olmasıdır. Ürün seçeneklerini kısaca inceleyelim.

Coresatin mor, her cilt tipi ile uyumlu bakım kremidir. İçeriğinde bulunan vitaminlerle cildi beslemeye ve daha canlı görünmesine yardımcı olur. Coresatin pembe, içerisinde kortizon içermeyen el ve yüz kremidir. Bebeklerde de güvenle kullanılabilecek Coresatin pembe, cildin yumuşamasına yardımcı olur. Sabah ve akşam temiz cilde uygulanmalıdır. Formülünde yer alan doğal bileşenler ile cilde gerekli bakımı yapmaya katkı sağlar. Coresatin mavi, özellikle kuru ve hassas ciltlerde tercih edilmektedir. Cilde ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya yardımcı olur. Coresatin mavi kremleri cildinizin genel bakımı ve sağlığına yardımcı olmak için tercih edebilirsiniz.

Cilt bakımı için bilinen bir diğer Coresatin krem ise Coresatin sarı kremlerdir. Diğer Coresatin kremler gibi sabah ve akşam temiz cilde uygulanması gerekmektedir. Cilde oluşturduğu bariyer sayesinde dış faktörler nedeniyle yıpranan cildin korunmasına destek olur. Sedef hastalığı yaşayanların tercih edebilecekleri Coresatin yeşil kremler, sedef dolayısıyla yaşanan kaşıntı ve pullanarak dökülme sorununu çözümlemeye katkı sağlar. Günde bir kere kullanılması yeterlidir. Coresatin kırmızı, güneşten yıpranmış cildin bakımı ve yenilenmesine destek olmak için uygundur. Bebeklerin kullanması uygun olmayan Coresatin kırmızı, bir yaşından büyük herkes tercih edebilir. Cildin su kaybetmesini engellemeye destek olmaktadır.

Saçlar için üretilen Coresatin ürünlerinden sık tercih edilenlerin başında Coresatin saç losyonları gelmektedir. Saç derisinin su kaybını engellemesine destek olarak nemli kalmasına katkı sağlayan Coresatin saç losyonları, bu özelliği ile saçın nem dengesini korumaya ve nem kaybı nedeniyle yaşanan sorunların çözümlenmesine destek olur. Daha sağlıklı, daha canlı ve daha kaliteli saçlara ulaşmanıza destek olur. Yıpranmış ve zarar görmüş saçların yeniden eski görüntüsüne ulaşmasına destek olan Coresatin losyonlar, saç köklerine masaj yapılarak uygulanmalıdır. Günde iki defa kullanılması uygun olan Coresatin losyonları durulamaya gerek yoktur. Saçın savunma mekanizmasını harekete geçirerek kuvvetli ve zor zarar gören saçlara ulaşmanıza yardımcı olur.

Saç sağlığınızı korumak için Coresatin losyonlar ile beraber Coresatin şampuanların da tercih edilmesi önemlidir. Saç dökülmesini önlemeye yardımcı formülü, Coresatin losyonlarla beraber kullanıldığında istenen dolgunlukta saçlara ulaşmanıza destek olur. Ayrıca saçlarınızın nemini de koruyarak sağlıkla ışıldamasına yardımcıdır. Coresatin saç losyonları, saçınızın nemini korumaya yardımcı olurken Coresatin şampuanlarla da saçlarınızın temizlenirken bakımının tamamlanmasına yardımcı olabilirsiniz. Coresatin şampuanlar tek başına kullanıldığında da saçlarınızı beslemeye destek olmaktadır. Yoğun dökülme ve yıpranmanın yaşanması durumunda ise Coresatin losyonlarla beraber tercih ederek daha kısa sürede istediğiniz sonuçları almaya destek olabilirsiniz.

Coresatin ürünleri 10 ürün bulundu - 1. sayfa
25% İndirim
Coresatin Barrier Lotion 200 + 200 ml İkincisi %50 İNDİRİM
110,00 ₺
82,50 ₺
25% İndirim
Coresatin Barrier P Cream 200 + 200 ml İkincisi %50 İndirim
110,00 ₺
82,50 ₺
12% İndirim
Coresatin Barrier Lotion 200 ml
55,00 ₺
48,40 ₺
12% İndirim
Coresatin Barrier P Cream 200 ml
55,00 ₺
48,40 ₺
11% İndirim
Coresatin Fungicidal Barrier Cream Kavanoz Sarı 30 gr
69,50 ₺
61,50 ₺
11% İndirim
Coresatin Panthenol Barrier Cream Kavanoz Pembe 30 gr
69,50 ₺
61,50 ₺
9% İndirim
Coresatin Scalp Lotion Saç Losyonu 110 ml
69,50 ₺
63,20 ₺
6% İndirim
Coresatin Allantoin Fungicidal Barrier Cream Kavanoz Mavi 30 gr
69,50 ₺
64,90 ₺
6% İndirim
Coresatin Aloe Vera Fungicidal Barrier Cream Kavanoz Mor 30 gr
59,50 ₺
55,90 ₺
6% İndirim
Coresatin Propolis Fungicidal Barrier Cream Kavanoz Yeşil 30 gr
59,50 ₺
55,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi