ÜRÜN FİLTRELEME

Corega Kişisel Bakım Ürünleri

 

 

Zaman bizde izler bırakır. Belki pek çok alanda tecrübe kazandırır ancak bir o kadar da götürdükleri vardır. Bunlardan birisi de kaybettiğimiz dişlerimizdir. Vücudumuzun pek çok bölgesi kendisini yenileyecek yapıya sahiptir. Ancak dişlerimiz için aynı durum geçerli değildir. Dişlerimizi kaybettiğimiz anda yerine yeni dişlerin doğal yollarla gelmesi neredeyse imkansızdır. Ancak gelişen teknolojiyle birlikte kaybettiklerimizin yerlerini dolduracak çalışmalar yapılarak oldukça başarılı alternatifler üretilmektedir. Bunlardan birisi de protez dişlerdir. Protez dişler ağza uygun olarak kişiye özel tasarlanır ve gerekli bakımın yapılmasıyla kullanıcılarının zorluk çekmeden tüketim sağlamalarına yardımcı olur. Ancak protez dişlerin bir dezavantajı, kullananların kendilerini güvende hissettirmemesidir. Corega protez kullanıcılarının kendilerini daha rahat hissedebilmeleri için çalışmalar gerçekleştirerek üretim sürdürmektedir.

 

Corega ürünlerinden kullanıcıların ihtiyaçları çerçevesinde birkaç farklı seçenek yer almaktadır. Bunlardan yoğun olarak tercih edilenler içerisinde Corega tozlar yer alır. Protez dişi ağzınıza takmadan önce yıkayıp henüz ıslakken Corega toz uygulayıp protez dişi ağzınıza yerleştirmeniz yeterlidir. Kısa bir sürede dişin yerine monte olmasına katkı sağladığınızı gözlemleyebilirsiniz. Uygulandıktan sonra damak içerisinde boşluk bırakmamaya katkı sağlaması gıdaları tüketirken bu boşluklardan diş etlerine temas etmesini ve en sert gıdaların bile kolayca çiğnenebilmesine yardımcı olmaktadır.

 

Corega tozların bir avantajı, protez dişler temizlendikten sonra kolayca uygulanabilir olmasıdır. Ayrıca kolay kullanımı günlük uygulamalarda zorluk çekmeden rahatça protez dişi takmanıza da katkı sağlar. Diğer yapıştırıcılara göre daha uygun fiyata sahip Corega tozlar, bu alanda da sizlere avantaj sunar. Corega tozların içeriği zararsızdır ve vücudunuza herhangi bir olumsuz etki bırakmayacak içeriğe sahiptir. Protez diş kullanan kişilerin en büyük sorunları sürekli olarak protez takmak zorunda olmaları ve gıdaları tüketirken rahatsızlık çekmemek için protezin yerine sıkıca oturmasıdır. Corega tozların kullanıcılarına sunduğu en büyük avantajda bu etkilerden yola çıkarak kolay kullanım ve kuvvetli yapıştırıcı etkisine sahip olmasıdır. 

 

Diş protezlerini uygulamak için dilerseniz Corega protez yapıştırıcılardan da yardım alabilirsiniz. Corega protez yapıştırıcıyı protez dişin üzerine, uygulayıp damağınıza sıkıca oturtmanız gerekmektedir. Kolayca yapışarak etkisini göstermeye başlar. Bu işlemden sonra rahatça yiyebilir ve sıvı tüketebilirsiniz. Corega yapıştırıcılar naneli ve sade olmak üzere çeşitlendirilmiştir. Naneli Corega yapıştırıcı ağzınızda nane ferahlığı hissetmenize yardımcı olur. Gün boyu rahatça tüketim yapabilmenize katkı sağlar. Dişlerinizin eksikliği nedeniyle yiyemediğiniz katı gıdaları rahatça tüketebilmenize yardımcı olur.

 

Protez diş kullananların bir diğer sorunu da protezlerin temizliğidir. Corega tabletler bu işlem için özel olarak üretilmiştir. Protez dişlerde kokuya neden olan bakterilerin temizlenmesine yardımcı olur. Protez dişleri bir kaba koyarak Corega tablet ilave edilmiş su ekleyerek beklettiğinizde dişler üzerinde biriken atıkların ve bakterilerin arınmasına katkı sağlamış olursunuz. Corega tabletler oldukça pratik bir kullanıma sahiptirler ve protez dişleri gönül rahatlığıyla takabilmenize yardımcı olur. Corega ürünlerinden uygun fiyata faydalanabilmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Corega ürünleri 6 ürün bulundu - 1. sayfa
37% İndirim
Corega Diş Protezi Beyazlatıcı Temizlemeye Yardımcı 30 Tablet
35,90 ₺
22,50 ₺
36% İndirim
Corega Süper Protez Yapıştırıcı Tatsız Krem 40 ml
32,90 ₺
20,85 ₺
34% İndirim
Corega Yastık Konforu Yapıştırıcı Krem 40 gr
35,90 ₺
23,45 ₺
33% İndirim
Corega Diş Protezi Temizlemeye Yardımcı 30 Tablet
32,90 ₺
21,85 ₺
36% İndirim
Corega Super Diş Protezi Yapıştırmaya Yardımcı Krem 40 gr
32,90 ₺
20,85 ₺
30% İndirim
Corega Maximum Kontrol Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 40 gr
35,90 ₺
24,95 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi