ÜRÜN FİLTRELEME

Coppertone Cilt Bakım Ürünleri

 

Açık havada güneşli bir günün tadını hepimiz biliriz. Yaz aylarının verdiği enerji, etrafımızdaki herkesin  neşeli olmasına ve gülücükler saçmamıza neden olur. Yaz ayları bir araya gelerek hayatın tadına varmamız için eşsiz bir zamandır. Tüm aile bireylerinin eğlenceli bir tatil yaşamaları unutulmaz hatıralara yer eder. Ancak güneş ışınlarının zararları bu heyecanlı zamanlara gölge düşürebilir. Coppertone güneş kremleri tatillerinizin sadece eğlenceli taraflarının hatıralarınızda kalmasına yardımcı olmaktadır. Daha önce hiç tecrübe etmediğiniz bir koruma yaşamak istiyorsanız Coopertone güneş kremleri ile tanışmanızın tam zamanı gelmiştir. Üstelik Coppertone ürünlerinin tüm aile bireylerine özel seçenekleri mevcuttur.

 

Güneş kremlerinde farklı faktörlerde koruma mevcuttur. Yüksek toleranslı bir krem tercih etmek isteyenler 50 faktör korumayı seçebilirler. Coppertone 50 faktör güneş kremi en çok tercih edilenler arasındadır. Cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korumanın yanı sıra ekstra bir cilt bakımı sağlamaya da yardımcı olur. Güneşten gelen zararlı ışınlar UV ışınları olarak adlandırılır. Coppertone 50 faktör güneş kremi uygulandığı bölgeyi bu ışınlardan korumaya yardımcı olarak cildinizde yoğun bir şekilde etkili olur. Aynı zamanda anti-aging özelliği ile Coppertone güneş kremleri cildi kırışıklıklardan korumaya da katkı sağlar. 

 

Cildimiz bir örtü gibi vücudumuzu sarar. Vücut açısından oldukça önemli bir görevi olan cilt, aynı zamanda güzel görünmemiz için de etkili bir role sahiptir. Cildimize iyi bakmak, genç veya yaşlı, erkek veya kadın hepimizi dikkat etmesi gereken konulardandır. Cilde en çok zarar veren sorunların başında gelen güneş ışınlarından korumak için yüksek faktörlü ve etkili bir güneş kremi tercih edilmelidir. Coppertone 50 faktör güneş kremleri cildiniz için etkili bir güneşten koruma sağlamaya yardımcı olur. Dilerseniz Coppertone 45 faktör güneş kremlerinden de faydalanabilirsiniz. İçerisinde cildi nemlendirmeye yardımcı özellik olması ve suya dayanıklı olması yaz tatillerinde rahatlıkla denize, havuza girip sonrasında güneşlenmenize yardımcı olmaktadır.

 

Üretim yeri Yunanistan olan Coppertone güneş kremleri Akdenizde bitmek bilmeyen yaz aylarında cilt sorunlarını engellemeye yardımcı olmayı hedefleyerek üretilmiştir. Zamanla içeriği genişletilerek anti-aging özelliği veya E-vitamini de eklenerek seçenekler ayrılmıştır. Cildinizi korurken beslenmesi de amaçlanan Coppertone ürünlerini kullananların olumlu yorumları ile amacına uygunluğunun en güzel referansıdır. Sadece yaz aylarında değil, her mevsimde cildinize etkili bir koruma kalkanı oluşturmak istiyorsanız Coppertone güneş kremleri siz yardımcı olur. Kullanım amacınıza göre anti-aging katkılı 50 faktör Coppertone veya cildi beslemeye yardımcı özelliğe sahip 45 faktör Coppertone güneş kremleri tercih edebilirsiniz.

 

Yaz aylarında güneşten nasibini en çok alanların başında çocuklar gelir. Kıpır kıpır, oradan oraya koşuşturan çocuklarımızı güneşten korumak için her an yanlarında olamayabiliriz. Yetişmekte olan ciltlerinin sağlıklı gelişim sürdürebilmesi için iyi bir bakım şarttır. Ekstra bir bakıma ihtiyaç duymayan çocuklar için sunabileceğiniz en etkili bakım şekli güneş kremleri ile korumaya yardımcı olmaktır. Alanında uzman olan Coppertone güneş kremlerinin bebekleriniz ve çocuklarınız için özel üretilen serilerinden faydalanarak rahat bir yaz geçirebilirsiniz. Suya dayanıklı olması deniz veya havuz sonrasında güneşin altında özgürce hareket edebilmelerine yardımcı olur. Coppertone çocuk güneş kremleri yardımıyla bırakın çocuklarınız güneşin tadını çıkartsın.

 

Coppertone ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi