ÜRÜN FİLTRELEME

Colic X Anne ve Bebek Ürünleri

 

Annelerin bebek bakımında en çok zorlandığı dönemler şüphesiz bebeğin ilk aylarıdır. Huysuzlanan bebek karşısında ne yapacağını şaşıran anne bebeğin istediklerini anlayabilmek için elinden geleni yapar. İlk aylardaki huzursuzlukların en başında kolik sancıları gelir. Kolik sancıları bebeğin sindirim ve gaz sıkışması sorunuyla şiddetli bir şekilde ağlama krizine girmesidir. Kolik sancılarından kurtulmanın ise pek fazla yolu olmasa da bebeği rahatlatacak bazı destekler söz konusudur. Bu desteklerden bir tanesi da Colic X masaj kremleridir.

 

Colic X masaj kremleri bebeklerin karın ve ayak altı bölgelerine dairesel masajlarla hafif hafif uygulanarak bebeğin rahatlamasına yardımcı olur. Masaj bebeği rahatlatan hareketlerden biridir. Colic X ile yapılan masaj ise kolik sancısı dolayısıyla huysuzlanan bebeğin daha rahat gaz yapmasına yardımcı olarak bebeğin ağlama krizlerini azaltmayı destekler. Colic X içerisindeki doğal özler, bebeğin dışarıdan müdahale ile karın bölgesinin rahatlamasına ve sıcak kalmasına yardımcı olur.

 

Anneler kolik sorunu yaşayan bebekleri karşısında çoğu zaman çaresiz kalır. Bebeğin ağlama krizlerinin geçmesi oldukça uzun zaman alan ve bebeğin enerjisini alan bir durumdur. Ayrıca kolik bebekler düzenli bir uyku uyuyamadıklarından oldukça ciddi bir gelişim sorunu yaşayabilirler. Çaresiz kalan anneler ve babalar türlü türlü yöntemler deneyerek bebeğin ağlama krizlerini sonlandırmaya çalışırlar. Colic X bebek masaj kremleri bebeğin sindirim sorunlarının çözümüne ve rahat bir şekilde gaz yapmasına yardımcı olur.

 

Bebek için masaj, bir açıdan bakıldığında anne ile arasındaki bağı kuvvetlendirme açısından önemlidir. Bebeğin annenin ten temasına ihtiyacı, duygusal gelişimi açısından önem gerektiren bir durumdur. Masajla bu bağ kuvvetlendirilerek bebek kendisini güvende hissedebilir. Colic X bebek masaj kremleri ile yapılan masajlarla bebeğin kendisini dahada güvende hissetmesine yardımcı olabilirsiniz.

 Bebeklerde güvenle kullanım için doğal içeriği, endişe duymadan kullanmanıza yardımcı olmaktadır. 

 

Colic X ürünlerine sayfamızadan kolayca erişerek bebeğinizin bakımını ve sağlığını korumaya yardımcı olabilirsiniz. Annelerin kendi bakımları ve bebeklerinin bakımları için her an yanınızda olan Farmasanal, bir çok çözüm ile hayatı anneler için daha kolaylaştırmayı ve bebeklerin sağlıklı gelişimini sunduğu orijinal ürünlerle desteklemektedir. Colic Xte bunlardan biridir. Huzurlu bebeklere kavuşmak için Farmasanal her an yanınızda olarak en destekçinizdir.

 

Colic X ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi