ÜRÜN FİLTRELEME

Renk Seçimi

Kırmızı
Mavi
Yeşil
Turuncu
Mor
Sarı
Pembe
Beyaz
Lacivert
Erkek Rengi
Bayan Rengi
Kız Rengi

Cinsiyet

Erkek
Kadın

Colgate Kişisel Bakım Ürünleri

 

"Gülümsemeniz çok değerlidir, Colgate ile gülümsemenizi koruma altına alın" sloganıyla ağız ve diş bakımında profosyonel çözümler sunan Colgate, dünyanın dört bir yanında kullanıcılarına sağlıklı bir gülüş sunmaya yardımcı oluyor.  Yeni bir insanla karşılaştığımızda gülümsemesi kendimizi bir anda yakın hissetmemiz ve pozitif elektrik almamız için ilk kuraldır.s Gülümsemenin önemi hayatımıza kattığı pek çok pozitifliğe giden ilk adımdır. Peki siz gülümsediğinizde etrafınıza ışık saçan ve pırıl pırıl dişleriniz olsun istemez misiniz? Senelerin ağız ve diş bakım markası Colgate, ürünleriyle istediğiniz ağız sağlığını yakalamanıza yardımcı oluyor.

 

Diş sağlığımız oldukça önemli konulardan biridir. Gün içerisinde tükettiklerimiz ağzımızda kalıntılar bırakır. Bu kalıntılar eğer ağız bakımımız yeterince yapılmazsa dişlerimize zarar verebilir. Bakımsız ve temizliği yapılmayan bir ağız içerisindeki dişler çürümeye mahkumdur. Colgate diş macunları dişlerinizi temizlemeye ve ağız bakımınızı yapmaya yardımcı olur. Düzenli olarak fırçalanmayan dişler sarararak kötü bir görünüm kazanır. Colgate optik beyaz, bembeyaz dişlere ve ferah bir nefese sahip olmanıza yardımcı olur. Gülümsemeniz değerlidir. Onu koruma altına almak için ise bakımını ağız sağlığınızı korumaya almanız gerekir. Colgate optik beyaz gülümsemenizi korumaya almanıza katkı sağlar.

 

Ağız ve diş sağlığı alanında oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunan Colgate, bembeyaz dişlere sahip olmanız için gerekenleri sunmaya yardımcı olacak içerikteki ürünlerden oluşmaktadır. Diş sağlığı için günde en az 2 kere dişlerin fırçalanması gerekir. Ancak kullandığımız diş fırçasının da istediğimiz sonucu almamız konusunda önemi büyüktür. Colgate diş fırçaları geniş içerik ve alternatifleriyle ve özel kıl yapısıyla rahat bir diş fırçalama süreci yaşamanıza yardımcı olmaktadır. Dişlerinizle ilgili istediğiniz sonucu almada başlıca faktör olan diş fırçası seçimi özen ister. Colgate diş fırçaları ağız ve diş sağlığında uzun yıllar yapılan çalışmalar sonucu üretilmiştir. Colgate diş fırçalarında kullanılan ince kıllar özenle üretilerek ağız gibi hassas bir bölgemizde güvenle kullanım için özel olarak üretilmiştir.

 

Günlük bakım sabahları dişlerimizi fırçalamamızla başlar. Gece boyunca ağzımızda biriken ve özellikle gece harekete geçen ağız bakterilerinden kurtulmaya katkı sağlamak için gece yatmadan önce ve sabahları uyandığımızda dişlerimizi fırçalamamız gerekmektedir. Colgate diş fırçaları ve Colgate optik beyaz diş macunları gerekli bakımı sağlamanıza yardımcı olurken ferah bir nefese kavuşmanıza katkı sağlar. Dişlerimizin beyaz ve temiz görünmesi hepimizin sahip olmak istediği bir görünümdür. Sadece beyaz dişler vaat eden diş macunları, dişlerinizi yıpratarak diş minesine zarar verebilir ve ağız sağlığınızı yeterince koruma garantisi vermez. Colgate'in uzmanlık alanı ağız ve diş bakımıdır. Sadece beyaz dişlere sahip olmanıza değil beraberinde ağız sağlığınızı korumanıza da yardımcıdır.

 

Colgate diş macunlarından son dönemlerde yoğun bir ilgi gören optik beyaz, optik white ve white now, diş minesine zarar vermeden beyaz dişlere kavuşmanıza yardımcı içeriğe sahiptir. Senelerden beridir süren Colgate tecrübesi, bu ürünlerle ekstra bir bakım sağlamaya ve kavuşmak istediğiniz beyazlığa ulaşmanıza katkı sağlamaktadır. Sıradan bir bakımın diş beyazlatmada yetersiz kalması durumunda Colgate optik beyaz, optik white ve white now diş macunlarından yardım alabilir, temizliğinizi Colgate diş fırçaları ile de destekleyebilirsiniz. Gerçek bir bakım ve daha önce ulaşmadığınız beyazlıkta dişlere sahip olmak için Colgate ürünleri sizlere yardımcı olmaktadır.

Colgate ürünleri 91 ürün bulundu - 1. sayfa
38% İndirim
Colgate Optic White Parıldayan Beyazlık Diş Macunu 75 ml
64,95 ₺
39,95 ₺
37% İndirim
Colgate Üçlü Etki Orta Diş Fırçası
23,95 ₺
14,95 ₺
37% İndirim
Colgate 2-5 Yaş Ekstra Yumuşak Çocuk Diş Fırçası
26,95 ₺
16,95 ₺
37% İndirim
Colgate Natural Extracts Charcoal Aktif Kömür Diş Macunu 75 ml
79,95 ₺
49,95 ₺
37% İndirim
Colgate Natural Extracts Charcoal Aktif Kömür Diş Macunu 75 ml + 75 ml
159,90 ₺
99,90 ₺
37% İndirim
Colgate Natural Extracts Limon Yağı Ve Aloe Vera Özlü Diş Macunu 75 ml
79,95 ₺
49,95 ₺
37% İndirim
Colgate Natural Extracts Limon Yağı Ve Aloe Vera Özlü Diş Macunu 75 ml + 75 ml
159,90 ₺
99,90 ₺
37% İndirim
Colgate Natural Extracts Aloe Vera Özlü Diş Eti Bakımı Diş Macunu 75 ml
79,95 ₺
49,95 ₺
37% İndirim
Colgate Natural Extracts Aloe Vera Özlü Diş Eti Bakımı Diş Macunu 75 ml + 75 ml
159,90 ₺
99,90 ₺
37% İndirim
Colgate Natural Extract Tuz Ve Deniz Yosunu Özlü Diş Macunu 75 ml
79,95 ₺
49,95 ₺
37% İndirim
Colgate Natural Extract Tuz Ve Deniz Yosunu Özlü Diş Macunu 75 ml + 75 ml
159,90 ₺
99,90 ₺
36% İndirim
Colgate Minions 6+ Yaş Ekstra Yumuşak Çocuk Diş Fırçası
51,25 ₺
32,45 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi