ÜRÜN FİLTRELEME

ColdMix Doğal Destek Ürünleri

Bazı çocuklarda nedensiz yere burun tıkanıklığı oluşur. Burun tıkanıklığı sadece çocuklar için değil, anneler için de ızdıraptır. Çocukların burunlarını açmak için dökülmek istenen damlalar, çoğunlukla çocukların itirazı ile oldukça zor bir şekle bürünür. ColdMix damla, çocukların nefeslerini açmaya yardımcı olurken anneleri de bu zorlu görevi yapnak zorunda bırakmaz.

ColdMix damla, kıyafetlerin yakalarına veya gece uyurken yastığa damlatıldığında nefes açıcı özelliğe sahiptir. Özellikle bronşit sorunu olan çocuklar zaman zaman  nefes tıkanıklığı yaşanabilir. ColdMix damla, bu sorunun aşılmasına yardımcı uygulanabilecek en kolay yöntemlerden biridir. Soğuk algınlığı dolayısıyla oluşan  grip ve nezle gibi hastalıklar nefes tıkanıklığına yol açmaktadır. Bu durumda da ColdMix damla kullanılarak rahat bir nefes sağlanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Çocuklarımıza ne kadar özen gösterirsek gösterelim girdikleri ortamlarda bazı enfeksiyon riskleri ile karşı karşıya kalabilirler. Çocuklarımızı bu ortamlardan soyutlamamız bu günkü yaşam koşullarında pek mümkün değildir. Okula, kreşe veya parka göndermemek mümkün olmayacağından bununla ilgili çok fazla yapabileceğimiz şey yoktur. Ancak alacağımız tedbirlerle hastalıklara karşı güçlenmelerine yardımcı olabilir veya hastalık süreçlerini daha kolay atlatmalarına destek olabiliriz. ColdMix damla da bu tedbirlerden biridir. 

Okaliptus ve ladin yağları ile doğal bir ürün olan ColdMix damla, iyileşme doğal içeriği ile etkisini kısa sürede gösterir. 

 Mentol olmaması oldukça önemli bir avantaj sayılan ColdMix damla, doğal içeriğe sahip olması nedeniyle oldukça güvenilirdir. Çocuklarınızda da gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ColdMix damla, tüm aile bireylerinin rahatlıkla kullanımı için uygundur.

 

ColdMix ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18
Seydişehir / KONYA

0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi