ÜRÜN FİLTRELEME

Cloud B Anne ve Bebek Ürünleri

 

Bebeklerin uykuya geçişi anneler için oldukça zor bir durumdur. Dakikalar bazen saatler süren uyutma çabaları, her zaman başarıyla sonuçlanmayabilir. Ayakta sallamalar, ninniler veya farklı yöntemlere karşı bebeklerde her zaman bir direniş vardır. Çabucak uyuyan bebeklere kıskanarak bakar anneler. Uykuya geçiş sürecini kısaltmak için bazı önerilerde bulunuyor uzmanlar. Bunların başında bebekleri sakinleştirici müzikler ve bir uyku arkadaşı geliyor. Her ikisini bir arada bulabileceğiniz Cloud B uyku arkadaşları sevimli görüntüsünün yanı sıra bebeklerinizin sakinleşmesine yardımcı olacak müziklerle de kolay bir uykuya geçiş süreci yaşamalarına katkı sağlar.

 

Yeni doğan bebekler anne karnındayken bizim işittiğimizden çok daha farklı seslere maruz kalırlar. En çok dinledikleri sesler uğultu ve annenin kalp atışlarıdır. Doğduktan sonrada bir süre bu sesleri dinleyerek kendilerini huzurlu hissetmeleri gerekir. Aksi taktirde sürekli ağlayan bir bebekle baş başa kalırsınız. Cloud B uyku arkadaşım kuzucuk, çıkardığı 4 farklı ses sayesinde bebeğin kendini anne karnında gibi hissetmesine ve sakinleşmesine yardımcı olur. Bu sesler bebeğin dünyaya gözlerini açmadan önce en çok işittiği annenin kalp atışı, bahar yağmuru, okyanus dalgaları ve balina mırıltıları şeklindedir.

 

Yurt dışında oldukça popüler olan Cloud B uyku arkadaşı, kuzucuk ve uğur böceği kardeş olmak üzere iki farklı şekilde sitemizde ziyaretçilerimize sunulmaktadır. Cloud B uyku arkadaşı uğur böceği kardeş aynı zamanda tavana üç farklı renkte ışık yayar. Geceleri duvarın gökyüzüne dönüşmesine yardımcı olur. Böylece ışıklara bakan bebeğiniz müziğin de etkisiyle daha kısa sürede uykuya geçebilir. Sevimli bebeğinize sevimli oyuncaklar yardımı ile dinlenerek uyumanın keyfini yaşatmaya yardımcı olabilirsiniz.

 

Cloud B'nin kendi kendine kapanma özelliği pilinin çabuk tükenmesini engeller. Böylece daha uzun süre kullanabilirsiniz. Pek çok ödül sahibi olan Cloud B uğur böceği uyku arkadaşım kardeş (twilight ladybug) Avrupa'nın en çok tercih edilenleri arasında yer almaktadır. Bebekler en iyisini hak eder ve anneler bunun bilincinde olarak bebekleri için en iyisini seçer. Cloud B bebeklerin keyifli bir şekilde uyumaları için her zaman en iyisini hedefler.

 

Cloud B uyku arkadaşı kuzucuk, küçük / büyük ve Cloud B uyku arkadaşı uğur böceği kardeş (twilight ladybug) sahibi olmak için sitemizi ziyaret ederek sizler için sunduğumuz uygun fiyatlardan faydalanabilir, alışverişlerinizi güvenilir bir siteden yapmanın keyfini sürebilirsiniz. Cloud B uyku arkadaşı ile uyuyan bebeğiniz dinlenirken siz de bekleyen işlerinizi yapar ve zamanınızı tasarruflu kullanırsınız.

CloudB ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi