ÜRÜN FİLTRELEME

Clinomyn Kişisel Bakım Ürünleri

 

"Sizin hayatınız, sizin gülüşünüz" sloganıyla hareket eden ve çalışmalarını sürdüren Clinomyn, pek çok Avrupa ülkesinde tercih edilmektedir. 40 yıldan bu yana üretimini sürdüren Clinomyn, başta sigara içenler olmak üzere dişlerine sert davranmadan temizlik yapmak isteyenlerce tercih edilmektedir. Dişlerine ekstra bir temizlik ve beyazlık sağlamak isteyenler için özel olarak üretilmiştir ve dişlerin 14 gün gibi kısa bir sürede doğal beyazlığa ulaşmasına katkı sağlamaktadır. Başta çay, kahve ve sigara olmak üzere dişlerde renk değişikliğine neden olabilecek sorunların giderilmesinde etkili olması başlıca tercih edilme nedenleri arasında yerini almıştır. Kullanmaya başladıktan sonra dişlerin daha temiz, daha beyaz ve daha canlı görüneceğine inanan Clinomyn üreticileri, bu amaç doğrultusunda çalışmalarını her geçen gün yenileyerek sürdürmektedir.

 

Clinomyn diş macunlarından sigara içenler için ideal seçeneği, daha parlak ve sağlıklı bir gülüşe kavuşmaya yardımcıdır. İçeriğinde yer alan daha fazla kalsiyum ile leke giderici özelliği klinik olarak kanıtlanmıştır. Lekeleri etkin şekilde gidermeye ve plak asitlerini nötralize etmeye katkı sağlaması kullananların memnuniyet sağlaması açısından en önemli faktörlerdendir. Clinomyn smokers, ekstra bir beyazlığa katkı sağlamanın yanı sıra dişleri güçlendirici ve çürümelere karşı korumaya yardımcıdır. Ferahlık veren nane aroması, hoş bir nefese kavuşmanıza ve sigaranın ağzınızda bıraktığı kötü tattan arınmanıza yardımcı olmaktadır. Güzel bir gülüşe kavuşmaya katkı sağlamanın adımlarını Clinomyn smokers kullanarak atmaya başlayın.

 

Hem sigara kullanıp hem de hassas dişlere sahip olanların işleri diğerlerine nazaran çok daha zordur. Bilinen diş temizlik yöntemleri can yakıcı boyutta olabilir. Ancak hassas dişlere sahipseniz dişleriniz bu zorluğu kaldıramayabilir. Clinomyn sigara içenler için hassas diş macunları ile hassas dişlerde bile zorlanmadan beyazlığa ulaşmanıza katkı sağlamaktadır. Polynam parçalarına sahip olan Clinomyn hassas dişler için diş macunu bu özelliği ile diş hassasiyetini azaltmaya da katkı sağlamaktadır. Sigaranın dişlerimize verdiği zararı minimuma indirerek istediğimiz görünüme kavuşmanın yanı sıra ferah bir nefese sahip olmamıza yardımcıdır.

 

Mevcutle yetinmeyip çok daha fazlasını isteyenler için geliştirilen Clinomyn temizle & parlat jel diş macunları, daha uzun süre ferah bir nefes için vaz geçilmez ürünler arasında yerini almaya adaydır. Üçlü etkiye sahip temizleme ve parlatmaya yardımcı parçacıklarla daha temiz ve ferah bir gülüşe kavuşmanıza katkı sağlayan Clinmyn temizle & parlat jel diş macunları diş çürümelerine karşı flörür içeriği ile diş sağlığını da korumaktadır. Uzun süre kalıcı nane ferahlığı ile nefesinizi uzun süre taze tutmaya katkı sağlamaktadır. Clinomyn jel diş macunları, elektrikli diş fırçalarında kullanmak için de uygundur.

 

Sigara içmek dişlerinizi sadece görünümde değil, aynı zamanda tüm yapısını etkiler. Clinomyn her ne kadar dişlerimizin sadece beyazlamasına katkı sağlıyor gibi görünse de aynı zamanda dişlerinizin çürüklere ve çeşitli ağız ve diş sorunlarına karş korunmasına da katkı sağlamaktadır. Hem sağlıklı hem beyaz dişlere ulaşmaya yardımcı olmak için Clinomyn ideal bir üründür ve dünyanın pek çok ülkesinde tercih edilmesini buna borçludur. Sağlıklı bir gülüş içimizi aydınlatır, günümüzü güzel geçirmemize katkı sağlar. Pozitif olmak pek çok başarının anahtarıdır ve Clinomyn ile bembeyaz dişlere ulaşmaya yardımcı olarak pozitif bir güne başlayabilirsiniz.

 

Clinomyn ürünleri 3 ürün bulundu - 1. sayfa
Clinomyn Fresh Mint Diş Macunu 75 ml
19,90 ₺
Clinomyn Hassas Dişler İçin Diş Macunu 75ml
11,90 ₺
Clinomyn Florid Diş Macunu Jel Temizle & Parlat 75 ml
11,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi