ÜRÜN FİLTRELEME

Clean Clear Cilt Bakım Ürünleri

 

Güzelliğin cildinizin kendine güvenen, rahat ve güvende olmasından geldiğine inanan Clean and Clear, cildin benzersiz olduğu ve ihtiyaçlarının sürekli değişebildiğini düşünerek her cilt ihtiyacına yönelik bir çözüme katkı sağlar. Cildinizi ne kadar tanırsanız o kadar iyi yönetebilirsiniz düşüncesiyle gözle görülebilir değişiklikler yapmanıza yardımcı olan Clean clear, daha güzel görünmenize katkı sağlamaktan mutluluk duyar. Cildin en başlıca ihtiyacı temiz olması ve nefes almasıdır. Nefes alan bir cilt akne, siyah nokta veya diğer cilt sorunlarından da uzak kalır. Ancak cildi temizlerken kurumamasına da dikkat edilmelidir. Aksi taktirde kuru bir cilde nem kazandırmak için daha fazla zarar verilebilir. Clean and clear cilt bakım ürünleri cilde temizliği ve nemi aynı anda vermeye yardımcı olur.

 

Kadın veya erkek hepimizde görünen ve en çok uğraş gerektiren cilt sorunlarının başında siyah noktalar gelir. Cildimiz gözeneklerle doludur. Bu gözenekler düzenli bir şekilde açılmazsa içleri dolarak siyah nokta görünümü oluşacak ve zamanla bu görünüm büyüyerek daha kötü görünümler oluşabilecektir. Ancak düzenli bir cilt temizliğiyle gözeneklerin nefes almasına yardımcı olunabilir. Clean and clear siyah nokta temizleme losyonlarını temizlediğiniz cilde uygulandığında gözeneklerin açılarak cildin nefes almasına yardımcı olunabilir. Makyaj veya hava şartları dolayısıyla kapanan gözeneklerin açılması ile sihay nokta oluşumunda fark edilir bir azalma ortaya çıkacaktır. 

 

Cildinize siyah nokta temizleme losyonu uygulamadan önce Clean and clear peelingler ile tıkanan gözeneklerin ve ciltteki ölü derinin atılmasına yardımcı olunması çok daha etkili sonuçlar alınması için önemli bir adımdır. Ayrıca Celan and clear peeling içerisinde yer alan cildi yumuşatarak soymaya yardımcı maddeler kir yağ ve ölü derinin arınmasına katkı sağlar. Günlük kullanıma uygun olan ve ciltte kuruluk oluşturmadan temizlemeye yardımcı olan Clean clear peeling, akne ve sivilce oluşumunu engellemeye de katkı sağlamaktadır. Özellikle gençlerin en çok şikayet ettiği konulardan klan sivilce, akne ve parlama sorununu çözümlemek için ise Clean and clear 3'ü 1 arada temizleme jellerinden yardım alabilirsiniz.

 

 

Düzenli kullanımla çok daha etkili sonuçlar ortaya çıkaran Clean and clear cilt temizleme ürünleri, yapılan araştırmalarda genç kızların en çok tercih ettiği markalardan olduğu gözlemlenmiştir. Sivilcesiz bir cilde sahip olmak, ileride sivilce izleri dolayısıyla cildin deforme olması sorununu da ortadan kaldırır. Bu nedenle ciltte sorun farkedildiği anda uygulama yapılmaya başlanmalı ve cilt en kısa sürede arındırılmalıdır. Clean and clear peeling ve cilt temizleme köpükleri, sivilcesiz bir cilt için cildin gerekli temelleri atmasına katkı sağlar. Oluşmuş sivilce ve akne sorunları için ise Clean and clear akne jellerinden faydalanarak sivilcelerin kurumasına yardımcı olabilirsiniz.

 

Farmasanal olarak kişisel bakım alanında pek çok konuda olduğu gibi cilt bakımında da yanınızda olarak pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olmak için dünya markalarını sizlerle buluşturmaktayız. Clean and clear da bu markalar arasında yer almaktadır. Cildinizle ilgili sorunları gidermek için ve tertemiz bir cilde sahip olmak için adım attığınız her an size güzel sonuçlarla geri dönecektir. Clean clear ürünleriyle bu süreci çok daha hızlı bir şekilde yaşayarak cildinize gerekli yatırımı yapmaya yardımcı olabilirsiniz.

Clean Clear ürünleri 11 ürün bulundu - 1. sayfa
Clean & Clear Siyah Nokta Temizleme Losyonu 200 ml
15,20 ₺
Clean & Clear Peeling Krem Jel 150 ml
16,90 ₺
Clean & Clear Siyah Nokta Temizlemeye Yardımcı Sabun 75 gr
5,90 ₺
Clean & Clear Makyaj Temizleme Mendili 25 adet
7,00 ₺
Clean&Clear 3’ü 1 arada Temizleme Jeli
10,90 ₺
Clean & Clear Advantage Sivilcelere Karşı Hızlı Etkili Akne Jeli 15 gr
10,90 ₺
Clean&Clear Advantage Yüz Temizleme Jeli 150 ml
14,35 ₺
Clean & Clear Yüz Temizlemeye Yardımcı Jel 150 ml
9,90 ₺
Clean & Clear Derinlemesine Temizleme ve Yıkama Jeli 150ml
12,40 ₺
Clean&Clear Peeling Özellikli Yüz Temizleme Jeli 150 ml
12,50 ₺
Clean & Clear Derinlemesine Temizleme Losyonu 200 ml.
10,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi