ÜRÜN FİLTRELEME

Cire Aseptine Cilt Bakım Ürünleri

 

Bakımımızın en önemli aşaması, cildimize sunduklarımızdır. Cildimiz bir ayna gibidir ve ona ne kadar bakarsak bizlere bu doğrultuda ışık saçar. Işıl ışıl bir yüze, pürüzsüz ellere ve pürüzsüz ayaklara sahip olmayı herkes ister. Cire Aseptine kremler cildinizle ilgili sahip olmak istediklerinize ulaşmaniza yardımcı olur. Tarihi bundan 50 yıl kadar öncesine dayanan Cire Aseptine, her geçen gün yaptığı yenilikçi çalışmalarla yolunda hızla devam ederek alanını genişetmiş ve sadece el kremi olmaktan birkaç adım öteye giderek cildin pek çok sorunu ile mücadelede çözüm sunmaya yardımcı olmuştur. Geçmişte annelerimizin vaz geçilmezi olan Cire Aseptine kremler papatya özlü olması dolayısıyla hoş bir kokuyada sahiptir.

 

Patenti İsviçreli bilim adamlarına kadar dayanan Cire Aseptine kremler Türkiyede de tercih edilmesini alanında uzmanlaşmasına borçludur. Cildin ihtiyaç duyduğu E vitamini ve pentavitin cildin beslenerek esneklik kazanmasına yardımcı olmaktadır. Geçmişte henüz günümüzdeki kadar çok bakım kreminin üretilmediği yıllarda Cire Aseptine kremlerin vücudun pek çok bölgesindeki cilt sorununa iyi geldiği düşünülerek sıklıkla kullanılmaktaydı. El bakımında, tırnak bakımında, yara kabuklarını yumuşatmada, dirseklerde, topuklarda. Kısacası vücudun ihtiyaç duyduğu pek çok alanda bakım sağlamaya yardımcı olması, tek kremin tüm aile bireylerine hitap etmesini sağlar 

 

Papatyanın büyüleyici güzelliğini hepimiz biliriz. Güzel olmasının yanı sıra aynı zamanda büyüleyici bir kokuya sahip olması da diğer bilinen özelliğidir. Sağlık ve kozmetik alanında pek çok üründe tercih edilen papatya özü, Cire Aseptine kremler ile birleşerek hoş kokusunu bırakmasının yanı sıra cilt açısından faydalı olan özelliklerini de beraberinde sağlamaya yardımcı olur. 

 

Cire Aceptine kremlerin içeriğinde bulunan papatya özleri, papatyanın cilt üzerindeki bütün olumlu etkilerini de sağlamaya yardımcı olmak amacıyla eklenmiştir. Papatyanın sakinleştirici, yatıştırıcı, ağrı kesici gibi etkileri, Cire Aseptine kremlerde buluşarak cildi beslemeye ilave olarak aynı zamanda bu özelliklerinden de faydalanılmasına katkı sağlar. Cire Aseptin kremlerin tercih pek çok farklı alanda tercih edilmesinin nedenlerinden biri de bu özelliklerin bir arada  yer almasıdır.

 

Dilerseniz badem özlü Cire Aceptine kremlerden faydalanarak bademin cildinize sağladığı ekstra yumuşaklık ve bakımdan da faydalanmaya yardımcı olabilirsiniz. Cire Aspetine kremler tüp veya kutu olarak tercihinize sunulmuştur. Daha yoğun veya daha az yoğun olarak tercih edebilir ve günlük kullanımınızda da rahatlıkla ve sıklıkla kullanabilirsiniz. Dermotolojik olarak testlerden geçirilmesi güvenle kullanımı da beraberinde getirir. Tüm dünya kadınlarının uzun yıllardan bu yana tercih ettiği Cire Aseptine kremlere sayfamızdan ulaşarak kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Cire Aseptine ürünleri 2 ürün bulundu - 1. sayfa
Cire Aseptine Çiçek Özlü Krem 150 ml
14,90 ₺
Cire Aseptine Çiçek Özlü Krem 250 ml
16,75 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi