ÜRÜN FİLTRELEME

Renk Seçimi

Erkek Rengi
Kız Rengi

Chicco Parfüm ve Kolonyalar

Bebek ürünü denince akla ilk gelen isimlerdendir Chicco. Bebekleri nasıl mutlu edeceğini her gün düşündükleri ve tasarladıkları her ürünün en az bir eve girmesi gerektiği bilincini güderek hareket ettikleri için pek çok ihtiyaca çözümler sunar. Tek amacı bir bebeğin mutluluğu olan Chicco nun ödülü de bir bebeğin gülümsemesine yardımcı olmaktır.

Chicco zengin ürün yelpazesi ile anne ve bebek mutluluğu için pek çok ürün sunar. Uzmanlık alanı sadece belli ürünler ile sınırlandırılmış değil, ihtiyaca yönelik pek çok farklı ürün çeşitleri mevcuttur. Her geçen gün yeni ürün araştırmalarını sürdürüp daha çok alanda müşterilerini memnun etmeye çalışmaktadır. Bu doğrultuda hareket ettiği için de ürünlerinde belli bir kalite standardını yakalamıştır.

Ürün çeşitlerinin başında Chicco kangurular gelir. Annelerin ergonomisine uygun olarak tasarlanan Chicco kangurular, bebekleri daha kolay taşımanın yanı sıra annede bebek taşırken oluşabilecek bel ve sırt ağrılarının engellenmesine yardımcı olur. Bir diğer başlıca ürünü Chicco mama sandalyeleridir. Chicco mama sandalyeleri katlanabilir, ayarlanabilir, kılıfı yıkanabilir, tepsisi değişebilir gibi genel olarak ihtiyaç olabilecek konulara çözüm sunmaya yardımcı olur.

Chicco nun bebek pusetleri, bebek arabaları, açılı biberonları, bebek monitör ve telsizleri, oyun halıları bebek bakım gibi bebeklere yönelik dayanıklı kullanım aynı zamanda hijyen ürünleri gibi bakım ürünleri de genel bakıma yönelik ürün çeşitleri arasında yer almaktadır. 

Bebeklerin hassas ciltleri için üretilen Chicco baby moments su bazlı parfüm de bebeklerin günlük bakımı için kullanabileceğiniz ürün çeşitlerinden biridir. Bebeğinizin banyo sonrası veya alt değişimi sonrası kullanımına uygun olarak hazırlanan Chicco baby moment su bazlı parfüm bebeklerinizin mis kokusuna uygundur. 

Chicco Medikal Ürünler

 

Yetişkinlerin sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalmaları ile bebeklerin sorun yaşamaları arasında çok fark vardır. Yetişkinler sorunun neden kaynaklandığını daha kolay bir şekilde tespit ederken bebekler için durum aynı değildir. Kendini ifade edemeyen bebek, rahatsızlığını ağlayarak belirtir ve bebekle ilgilenen kişinin  kontrol etmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu noktaların başında bebeğin ateşini ölçmek yer alır. Ateş ölçüm cihazlarında güven çok önemlidir ve doğru sonucun alınması teşhis için en belirgin etmendir. Chicco medikal ürünlerin başlıcaları ateş ölçerler ve burun aspiratörleridir.

 

Bebeklerin mutluluğu için çalışmalarını her geçen gün sürdüren Chicco, bu düşüncesini sağlık alanında da devam ettirmiş ve daha sağlıklı bebekler için Chicco ateş ölçer ve Chicco burun aspiratörlerini üretimini gerçekleştirmiştir. Anne ve bebek alanında pek çok ürüne imza atmış olan Chicco, sağlık alanında ürettiği bu ürünler bir adım daha önem kazanmıştır. Annelerin en zor zamanlarında destekçisi olarak bebeklerin sağlığına biraz daha yaklaşmalarına aracılık etmekse tek hedefidir.

 

Bebeklerin en büyük sorunlarının başında gelen burun tıkanıklığı sorununu, bebeklerin kendi çabalarıyla gidermek mümkün değildir. Ancak bebeklerinizin canlarını yakmadan özel uygulamalar ile bu sorunu çözümleme konusunda yardım alabilirsiniz. Chicco burun aspiratörleri, doğumdan itibaren kullanım için uygundur. Bebeğinizin burun tıkanıklığı sorununu gidermeye yardımcı olarak rahat nefes almasını sağlamaya destek olur. Chicco burun aspiratörünün hortumu ile kuvvetlice içe çekilerek uygulama yapabilir ve burunda biriken pisliklerin bebeğe zarar vermeden nefesin açılmasına destek olabilirsiniz. Dilerseniz Chicco burun temizleyici kullanarak daha pratik bir yöntemle daha yüzeysel pisliklerin temizlenmesine de destek olabilirsiniz.

 

Chicconun medikal alanda sunduğu bir diğer ürün, Chicco ateş ölçer, termometre ve derecelerdir. Bebeğiniz doğduğu andan itibaren sıklıkla ihtiyaç duyacağınız bu ürünler, Chicco kalitesi ile kullanıcılarının ihtiyacına sunulmuştur. Bebeğinizin ateşini ölçmeden bulunduğu ortamın sıcaklığını ölçmeye, banyo suyu derecesine kadar pek çok önemli alanda Chicco ateş ölçer, termometre ve dereceler yardımınızdadır.

 

Chicco bebeğiniz için her aşamada yanınızda olduğu gibi bebeğinizin sağlığıyla ilgili konularda da yardımınızdadır. 

Chicco Anne ve Bebek Ürünleri

 

Bebekleri için en iyisini isteyen anneler en iyi markaları tercih eder. Araştırmalarının tamamı bebeklerine en iyisini sunmak için yaparlar. Tabi bebekleri en iyisini hak eden anneler de en iyisini hak eder. Bebekleri mutlu etmeyi düşünerek bu doğrultuda hareket eden Chicco, bebekleri mutlu etmenin yerini hiç bir şeyin dolduramayacağını bilir. En büyük ödülü ise bir bebeğin gülümsemesidir.

 

Uzun yıllardır çalışmalarını anne ve bebeklerin huzuru için sürdüren Chicco, yemek kategorisinden dış mekan ve seyahat kategorisine, emzirme kategorisinden hijyen ve koruma kategorisine, oyuncaklardan uyku zamanı kategorisine kadar pek çok alanda üretimini sürdürerek anne ve bebeklerin yüzündeki gülümseme olma yolunda ilerlemektedir.

 

Annelerin hepsi Chicco markasını yakından tanırlar. Güvenilir, yenilikçi, eğlenceli ve kaliteli üretiminin bir sonucudur bu. Klasik anne ve bebek ürünlerine farklı bir boyut kazandıra. Chicco'ya ait her evde bir ürün bulunur mutlaka. Bebek için Chicco bebek arabaları, mama sandalyeleri, emzikler ve biberonlar.

 

Annelerin baş kurtarıcısı emzikler Chicco bebek emzikleri ile daha renkli, daha çeşitli. Bebeklerde emzik kullanımı bebeğin emme refleksini geliştirmekte ve bebeğin daha kısa sürede uykuya dalmasını desteklemektedir. Chicco bebek emzikleri bebeğinizin içerisinde bulunduğu aya bağlı olarak farklı boyutlardadır.

 

Chiccoya ait ve sayfamızda da bulabileceğiniz bir diğer ürün de Chicco biberonlardır. Özellikle mama ile beslenen bebekler için biberonun önemi ayrıdır. Kullanılan biberonun anne memesine yakın olmasi ve bebeğin rahatça kavrayabileceği şekilde olması gerekir. Chicco biberonlar bu özellikleri kapsadığı için annelerce tercih edilmektedir.

 

Chicco markasına ait pek çok anne ve bebek ürününü sayfamızdan bularak sipariş verebilirsiniz.

Chicco Cilt Bakım Ürünleri

 

Bebekleri mutlu etmek görevini edinen ve bunu nasıl yapacağını bildiği için kendini mutlu hisseden Chicco, bebekler ve anneler için ürettikleriyle onların hayatını kolaylaştırmaya yardımcı olmaktadır. Onlarca çeşit ürün ile her bebeğin ihtiyacına yönelik bir çözüm sunarken yeni ürünleriyle de günümüzün gerekliliklerine alternatifler üretmektedir. Bebeklerin doğdukları andan büyüyene dek pek çok ürüne ihtiyaçları olur. İlk aylarda bebek için pişik kremleri, egzersiz oyuncakları, pusetler, biberonlar, bebek telsizleri ihtiyaçken daha ileriki aylarda mama sandalyeleri, tabaklar, çatallar, ilk adım ürünleri ihtiyaç olmaya başlar. Chicco tüm bu alanlarda ve çok daha fazlasıyla bebekleri ve anneleri mutlu etmeye yardımcı olmaktadır.

 

Bebek sahibi olmak günümüzde pek çok ihtiyacı da beraberinde getirmektedir. Eskiden bebek büyütmek için gerekliliği fark edilmeyen pek çok araç, zamanın getirdikleriyle birlikte zorunluluk haline gelmeye başlamıştır. Bebekleri için en iyisini vermek isteyen anneler, alanında uzman markaların ürünlerini tercih ederek bebeklerine aldıkları ürünlerin kalitesinden emin olmak isterler. Chicco ürünleri, binlerce anne tarafından tercih edilmesini kaliteye verdiği değere borçludur. Bir anne kullandığı ancak memnun olmadığı bir ürün olur ise bir daha o markanın ürünlerini tercih etmez. Chicco ürünlerinden kullanan anneler ise memnuniyetlerini farklı ihtiyaçlarında da Chicco ürünlerini tercih ederek göstermektedirler. 

 

Chicco'nun en çok tercih edilen ürünleri arasında gelen Chicco bebek arabaları, her şart ve ortamda kullanabilmek için farklı şekillerde tasarlanmıştır. Onlarca farklı model ve renk çeşidine sahip olan Chicco bebek arabaları, pusetli veya pusetsiz bebek arabası, baston bebek arabası, üçlü veya ikili bebek arabası gibi şeklindedir. Bebeklerin her ortamda kullanabilmeleri hedeflenerek bu seçenekler oluşturulmuştur. Kalitesi dolayısıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz Chicco little way, bebeğinizin ihtiyacı kalkana kadar tek başına yeterli gelecektir. Böylece aile bütçenize de olumlu katkısı olur. Chicco little way, bebekler için ergonomik özellikte olmanın yanı sıra arabayı süren açısından da rahat bir kullanım hedeflenerek tasarlanmıştır.

 

Bebekler her şeyi görmek ve incelemek isterler. Bu yüzden bebeği ciddi bir hava muhalefeti olmadığı sürece açık havada gezdirmek ve dünyayı tanımasına yardımcı olmak gerekir. Chicco little way açık havada gezdirmeye elverişli bebek arabaları ile bebeğinizi rüzgardan veya güneş ışınlarından korumaya yardımcı olabilirsiniz. Bebeğiniz etrafı incelerken sizler de bebeğinizi bu merakın giderilmesinden mahrum bırakmamış olursunuz. Bebek arabaları bebek 3 yaşına gelene dek kullanılabilir. Chicco bebek arabaları bu süre zarfında yeni bir araca ihtiyacınız olmayacak kalitededir. 

 

Chicco bebek kozmetiği alanında ürettiği güneş koruyucu ürünler ile de bebeğin yaz aylarında güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmadan doyasıya eğlenebilmelerine yardımcı olmaktadır. Chicco bebek güneş spreyleri, güneş kremleri ve losyonları cildine zarar vermeden güneşten faydalanmasına yardımcı olmaktadır. 0 ay ve üzeri bebeklerde rahatlıkla kullanabileceğiniz özel içeriğe sahiptir. Gün boyu etkisini devam ettiren Chicco bebek güneş kremleri ile bebeğiniz havuza veya denize girmediği sürece yeni bir uygulama yapmanıza gerek kalmaz. Yaz aylarında tercih edebileceğiniz bir diğer ürün de Chicco çocuk güneş gözlükleridir. Çocuklarınızın gözlerinin güneş ışınlarına maruz kalmaması için tercih edebileceğiniz Chicco çocuk güneş gözlükleri kız ve erkek bebekler için özel renklere sahiptir.

Chicco ürünleri 4 ürün bulundu - 1. sayfa
32% İndirim
Chicco İlk Açılı Silikon Biberon +0 Ay 250 ml
43,00 ₺
29,10 ₺
Chicco Bebek Kundaklama Minderi Mor
49,90 ₺
Chicco Bebek Kundaklama Minderi Turkuaz
49,90 ₺
Chicco Erkek Güneş Gözlüğü 12+ Ay - Saturn
49,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi