ÜRÜN FİLTRELEME

Carlson Doğal Destek Ürünleri

İnsan sağlığı hassas bir konudur. Eğer ciddiye alınmazsa her an beklenmedik sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabiliriz. Vücudumuzda özellikle bazı organlarımız diğerlerine göre daha fazla bakım, ilgi isterler. Bu organların başında da kalp gelir. Kalp sağlığını korumak pek çok faktörden geçer ama bunların da başında vücuda düzenli omega 3 girmesi gelir. Omega 3, kalp ve damar hastalıkları ile mücadelede yüksek tansiyon veya kolestrol gibi hastalıkların oluşumunu engellemede en çok ihtiyaç duyulan vitaminlerdendir. 

Carlson balık yağları, vücudunuzun ihtiyacı olan Omega 3'ü sağlamanıza yardımcı olur. Ağır metallerden arınmış olarak üretilen Carlson Omega 3, okyanus balıklarının en verimlileri seçilerek ve tamamen doğal kaynaklardan özel olarak elde edilen balık yağlarıdır. Kalp ve damar sağlığınız için oldukça önemli bir Omega 3 kaynağı olan Carlson Omega 3, düzenli olarak kullanıldığında sağlığınızı korumaya yardımcı olacaktır. 

Hepimizin geleceğe dair planları var. Ama bu planlarda olumsuzlukları düşünmeyiz hiç. Her anımızın şimdiki sağlığımızda ilerleyeceğini düşünürüz. Planlarımızın gerçekleşmesi için, sağlığımıza dikkat etmeli, yaşam standardımızı korumalıyız. Ancak düzenli beslenme ile gerçekleşebilecek bu planlara, Carlson balık yağları kullanarak bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Carlson Omega 3, vücudun ihtiyacı olan Omega 3'ü takviye etmeye yardımcı olurken aynı zamanda içeriğindeki E vitamini ile daha uzun süre tazeliğini de korumaktadır.

Kendimize özen göstermenin pek çok farklı yolu vardır. Günümüzde beslenme alışkanlıkları, git gide değişkenlik gösterip daha çok hazır besinlerin tüketimine dönmektedir. Dolayısıyla ürünlerin içeriğindeki vitaminler, zaman zaman gerçekliğini yitirmektedir. Takviye ürünler kullanarak eksikliğini hissettiğiniz vitaminleri vücudunuzun almasını sağlayabilirsiniz. Carlson Omega 3, ihtiyacınız olan Omega 3 vitaminini kapsül olarak alıp vücudunuzun bu eksikliğini kapatmasına destek olmaktadır.

 

Carlson ürünleri 2 ürün bulundu - 1. sayfa
Carlson Omega-3 1000 mg Fish Oil Balık Yağı 50 Adet
27,90 ₺
Carlson Limonlu Balık Yağı Şurubu 200 ml
42,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi